Stolní tenis, Uherské Hradiště

Žebříček jednotlivců 2012-2013

TypSouborDatumVelikostStaženo
xlsŽebříček STUH 2012_2013.xls09.06.2013 v 00:45:50296kB1505x
Pořadí Jméno Klub
1 MIKULEC Ivo Dolní Němčí- KST
2 ORLOVSKÝ Karel Dolní Němčí- KST
3 KUBEŠ Dušan Dolní Němčí- KST
4 DANěK Pavel Dolní Němčí- KST
5 LEKEŠ Pavel Újezdec - Těšov- TJ Sokol
6 SLUNEčKO Vratislav Kunovice- TJ
7 ŠMÍD Václav Kunovice- TJ
8 CHVÍLA Pavel Kunovice- TJ
9 JANčÁř Luděk Dolní Němčí- KST
10 KOVÁč Peter Újezdec - Těšov- TJ Sokol
11 FIBICHR Zdeněk Dolní Němčí- KST
12 KUčERA Martin Dolní Němčí- KST
13 BARTOŠ Miroslav Dolní Němčí- KST
14 ORLOVSKÝ Pavel Újezdec - Těšov- TJ Sokol
15 CIFR Radomír Vlčnov- TJ Sokol
16 ORLOVSKÝ Martin Újezdec - Těšov- TJ Sokol
17 SMETANA Marcel Nivnice- TJ
18 RUBÁŠ Josef Slavkov- TJ Sokol
19 MAHDALÍčEK Josef ml. Ostrožská Nová Ves- Orel
20 KOLAJA Radomil, ing. Vlčnov- TJ Sokol
21. - 30. BENÍčEK Martin Nivnice- TJ
21. - 30. GLAJCH Jan Komòa- TJ Sokol
21. - 30. KRHOVSKÝ Karel Slavkov- TJ Sokol
21. - 30. KUčERA Josef Vlčnov- TJ Sokol
21. - 30. MAHDAL Václav Bystřice p.L.- TJ Stolní tenis
21. - 30. MLÝNEK Přemysl Vlčnov- TJ Sokol
21. - 30. Oharek Libor Vážany-Ořechov A
21. - 30. Pavlicová Štěpánka Hluk A
21. - 30. SMIŠTÍK Miroslav Kunovice- TJ
21. - 30. ŠOPÍK Marek Bystřice p.L.- TJ Stolní tenis
31. - 40. BENÍčEK Hynek Bystřice p.L.- TJ Stolní tenis
31. - 40. BORÝSEK Jiří Dolní Němčí- KST
31. - 40. čaník Tomáš Dolní Němčí D
31. - 40. JEŽEK Milan Dolní Němčí- KST
31. - 40. KOUŠA Roman Nivnice- TJ
31. - 40. Martinec Radek Bojkovice A
31. - 40. MATěJÍčEK Jakub Dolní Němčí- KST
31. - 40. PAVELčÍK František Vlčnov- TJ Sokol
31. - 40. Švehla Michal Újezdec-Těšov B
31. - 40. VÝMOLA Vladimír Nivnice- TJ
41. - 50. Autrata Vít Kunovice B
41. - 50. Bičan Miroslav Dolní Němčí- KST
41. - 50. Fibichr Petr Orel UH A
41. - 50. Hajduk Jan Kunovice B
41. - 50. Matějík Richard Bojkovice A
41. - 50. Mikoška Ivo Ostrožská Nová Ves- Orel
41. - 50. Pres Radim Ostrožská Nová Ves- Orel
41. - 50. ŠAŠINKA Radek Slavkov- TJ Sokol
41. - 50. Urbánek Jaroslav Bojkovice A
41. - 50. Živnéř Stanislav Újezdec-Těšov B
51. - 60. Fanta Marek Slavkov- TJ Sokol
51. - 60. Kolečkář Marek Orel Ostr.N.Ves B
51. - 60. Mahdalíček Bohuslav Bystřice p. Lop. B
51. - 60. Miroš Miroslav Orel UH C
51. - 60. Mlýnek Radomír Vlčnov C
51. - 60. Novotný Stanislav Orel UH A
51. - 60. Smištíková Dana Kunovice B
51. - 60. Šašinka Jiří Bojkovice B
51. - 60. Šmíd Václav Orel UH A
51. - 60. Vlk Radim Kunovice B
61. - 70. Brulík Josef Újezdec-Těšov C
61. - 70. Hladiš Libor Nivnice B
61. - 70. Janča Tomáš Nivnice B
61. - 70. Kryštof Radek Drslavice-Veletiny A
61. - 70. Malík Vladimír Orel UH C
61. - 70. Mičola Václav Orel Ostr.N.Ves B
61. - 70. Nožička Jiří Vážany-Ořechov A
61. - 70. Staroba Josef Strání A
61. - 70. Stehlík Miroslav Bojkovice B
61. - 70. Vráblík Dušan Vlčnov B
71. - 80. Hnilička Jiří Bystřice p. Lop. B
71. - 80. Hubáček Jiří Orel UH A
71. - 80. Janečka Stanislav Nivnice B
71. - 80. Kubíček Martin Vlčnov B
71. - 80. Man František Újezdec-Těšov C
71. - 80. Oharek Petr Vážany-Ořechov A
71. - 80. Polášek Jiří Bílovice A
71. - 80. Polášek Radek Bílovice A
71. - 80. Šiller Jan Bílovice A
71. - 80. Vlk Antonín Orel Ostr.N.Ves B
81. - 90. Hlavica Jaroslav Nivnice C
81. - 90. Hlavica Petr Vážany-Ořechov B
81. - 90. Chlachula Štěpán Orel UH B
81. - 90. Chmelař Jaroslav Újezdec-Těšov C
81. - 90. Konečný Martin Orel Ostr.N.Ves A
81. - 90. Kovařík Petr Nivnice B
81. - 90. Smišík Roman Kunovice C
81. - 90. Šopík Jiří Nivnice B
81. - 90. Tománek Jiří ml. Zlechov A
81. - 90. Zálešák Pavel Bystřice p. Lop. B
91. - 100. Bureš Petr Kunovice D
91. - 100. Glajch Michal Komòa A
91. - 100. Holub Petr Bílovice B
91. - 100. Ježek Miroslav Dolní Němčí- KST
91. - 100. Lysoněk Ivo Velehrad A
91. - 100. Marášek Dominik Bílovice C
91. - 100. Mořický Tomáš Kunovice D
91. - 100. Sadilek Stanislav Hluk A
91. - 100. Šonka Marek Kunovice C
91. - 100. Švec Lubomír Velehrad A
101. - 110. Barcuch Josef Bílovice A
101. - 110. Bartošík Vít Polešovice A
101. - 110. Březina Radomír Újezdec-Těšov B
101. - 110. Gavlas Martin Újezdec-Těšov B
101. - 110. Gottwald Jakub Vážany-Ořechov A
101. - 110. Hodl Jaroslav Bystřice p. Lop. B
101. - 110. Křapa Ivo Vlčnov C
101. - 110. Orlovský Karel Drslavice-Veletiny A
101. - 110. Rumanovský Michal Drslavice-Veletiny A
101. - 110. Tománek Jiří st. Zlechov A
111. - 120. Jančík Martin Orel UH D
111. - 120. Janík Michal Břestek A
111. - 120. Kostka Matěj Komòa A
111. - 120. Krys Roman Vážany-Ořechov C
111. - 120. Macháček Ondřej Orel UH B
111. - 120. Machala Libor Velehrad A
111. - 120. Niessner Josef Drslavice-Veletiny B
111. - 120. Škařupa Petr Dolní Němčí- KST
111. - 120. Vařák Milan st. Bílovice B
111. - 120. Vintr Pavel Bílovice B
121. - 130. Basovník Milan Orel Ostr.N.Ves C
121. - 130. Kapsa Michal Nivnice C
121. - 130. Kolařík Radomír Bojkovice B
121. - 130. Korvas Radomír Vážany-Ořechov B
121. - 130. Kozina Miroslav Velehrad A
121. - 130. Mlýnek Ctibor Vlčnov D
121. - 130. Pavluš Jan ml. Strání A
121. - 130. Stehlík Jan st. Bojkovice B
121. - 130. Vozár Vlastimil Vlčnov C
121. - 130. Zemánek Tomáš Drslavice-Veletiny A
131. - 140. Beníček Jiří Nivnice C
131. - 140. Hájek Jan st. Hluk B
131. - 140. Kòažík Ondřej Újezdec-Těšov D
131. - 140. Korvas Petr Polešovice B
131. - 140. Píštěk Radim Kunovice C
131. - 140. Polách Dominik Dolní Němčí- KST
131. - 140. Pospíšil Marek Bílovice B
131. - 140. Valný Vojtěch Orel Ostr.N.Ves B
131. - 140. Varmuža Milan Polešovice A
131. - 140. Vaškovic Miroslav Hluk B
141. - 150. Hrabcová Helena Velehrad B
141. - 150. Laga Zbyněk Vážany-Ořechov B
141. - 150. Mahdalíček Josef st. Orel Ostr.N.Ves C
141. - 150. Paška Luděk Zlechov A
141. - 150. Pitner Dominik Dolní Němčí- KST
141. - 150. Schottl Teodor Vážany-Ořechov C
141. - 150. Slivečka Michal Orel UH C
141. - 150. Ševčík Martin Drslavice-Veletiny B
141. - 150. Švec Ondřej Velehrad B
141. - 150. Švehla Ladislav Újezdec-Těšov D
151. - 160. Adámek Štěpán Drslavice-Veletiny C
151. - 160. Bušo Libor Strání B
151. - 160. Hájek Petr Hluk B
151. - 160. Kučera Ondřej Dolní Němčí- KST
151. - 160. Mikulka Libor Komòa A
151. - 160. Neuberger Libor Vážany-Ořechov C
151. - 160. Ondra Miroslav Slavkov B
151. - 160. Paška Zdeněk Zlechov A
151. - 160. Podivínská Miroslava Orel UH C
151. - 160. Tománková Jana Drslavice-Veletiny C
161. - 170. Blažek Dominik Drslavice-Veletiny C
161. - 170. Durčák Tomáš Vážany-Ořechov C
161. - 170. Fojtík Martin Nivnice D
161. - 170. Kočí Josef Horní Němčí A
161. - 170. Mikláš Petr Strání A
161. - 170. Ostrožík Zdeněk Polešovice B
161. - 170. Sklenář Jaroslav Orel UH B
161. - 170. Šoustek Ondřej Vážany-Ořechov D
161. - 170. Tang Minh Tomáš Dolní Němčí- KST
161. - 170. Vážan Petr Orel UH D
171. - 180. Hauerlandová Monika Vlčnov D
171. - 180. Hořčica Richard Vlčnov D
171. - 180. Konečný Josef Orel Ostr.N.Ves C
171. - 180. Konečný Rudolf Orel UH D
171. - 180. Kučík Květoslav Břestek A
171. - 180. Plevák Petr Velehrad B
171. - 180. Pospíšek Karel Hluk B
171. - 180. Struhelka Jiří Drslavice-Veletiny B
171. - 180. Tomanec Lukáš Strání B
171. - 180. Velan Martin Kunovice D
181. - 190. Fraòo Jan Nivnice D
181. - 190. Haloda Pavel Horní Němčí A
181. - 190. Mléčka Zdeněk Kunovice D
181. - 190. Mrkva David Vážany-Ořechov D
181. - 190. Popelka Václav Strání B
181. - 190. Prchlík Michal Drslavice-Veletiny D
181. - 190. Škráček Jan Bílovice C
181. - 190. Šoc Roman Vážany-Ořechov D
181. - 190. Trtek Tomáš Drslavice-Veletiny D
181. - 190. Volák Marek Kunovice D
191. - 200. Foltýn Jakub Bílovice C
191. - 200. Heinrich Stanislav Újezdec-Těšov D
191. - 200. Chmelina Jiří Horní Němčí B
191. - 200. Juřena Libor Polešovice B
191. - 200. Krpálek Matrin Komòa A
191. - 200. Malík Petr Břestek A
191. - 200. Mitáček Antonín Hluk C
191. - 200. Niessner Emil Drslavice-Veletiny C
191. - 200. Šopík Dušan Bystřice p. Lop. C
191. - 200. Zimčík Tomáš Horní Němčí A
201. - 210. Balouch Martin Bánov A
201. - 210. Ježek Ludvík Slavkov B
201. - 210. Kolísek Josef Dolní Němčí- KST
201. - 210. Odložilík Leoš Velehrad C
201. - 210. Píšková Ivana Bánov A
201. - 210. Pokorák Vlastimil Vážany-Ořechov D
201. - 210. Pospíšil František ml. Bílovice C
201. - 210. Těšínský Marek Orel UH D
201. - 210. Tureček Pavel Horní Němčí B
201. - 210. Uherek Lukáš Bílovice C
211. - 220. Hvožïa František Zlechov B
211. - 220. Jančar Aleš Kunovice E
211. - 220. Nášel Václav Slavkov B
211. - 220. Němec Bohumil Polešovice A
211. - 220. Obdržálek Ondřej Velehrad C
211. - 220. Smetana Jan Velehrad B
211. - 220. Ševčík Karel Velehrad B
211. - 220. Vaněk Jiří Zlechov B
211. - 220. Vasilievič David Nivnice D
211. - 220. Vojtěšek Ivan Zlechov B
221. - 230. Capanda Radim Hluk C
221. - 230. Gottwald Miroslav Vážany-Ořechov D
221. - 230. Juřena Ondřej Polešovice B
221. - 230. Libra Petr Nivnice D
221. - 230. Lysoněk Roman Slavkov C
221. - 230. Machala Miroslav Velehrad C
221. - 230. Možiš Jaroslav Polešovice C
221. - 230. Zemánek Josef Drslavice-Veletiny D
221. - 230. Zubík David Slavkov C
221. - 230. Zubík Jaroslav Slavkov C
231. - 240. Bednařík Marek Vlčnov E
231. - 240. Hájek Jan ml. Hluk D
231. - 240. Kolaja Aleš Vlčnov E
231. - 240. Macek Jiří Hluk C
231. - 240. Pešl Miroslav Vlčnov E
231. - 240. Struhařík Lukáš Bystřice p. Lop. C
231. - 240. Šebesta Pavel Zlechov B
231. - 240. Šimek Libor Slavkov C
231. - 240. Vaněk Lukáš Velehrad B
231. - 240. Vaněk Václav Velehrad C
241. - 250. Cába Jaroslav Bánov A
241. - 250. čapka Martin Bánov A
241. - 250. Dohnal Vojtěch Hluk D
241. - 250. Dvořáček Tomáš Horní Němčí B
241. - 250. Lekešová Zuzana Újezdec-Těšov D
241. - 250. Malík Roman Břestek A
241. - 250. Stašek Ondřej Polešovice C
241. - 250. Šocová Barbora Vážany-Ořechov E
241. - 250. Trtek Šimon Drslavice-Veletiny D
241. - 250. Vávrová Petra Orel UH D
251. - 260. Jurásek Robin Dolní Němčí- KST
251. - 260. Kodrla Miroslav Orel Ostr.N.Ves D
251. - 260. Kolář Adam Kunovice E
251. - 260. Kotačka David Kunovice E
251. - 260. Kučerák Vratko Orel Ostr.N.Ves D
251. - 260. Kudela Filip Bánov B
251. - 260. Pečiva Michal Horní Němčí B
251. - 260. Uher Antonín Dolní Němčí- KST
251. - 260. Vápeník Pavel Komòa A
251. - 260. Vavrys Martin Bánov A
261. - 270. Balouch Milan Bánov A
261. - 270. Ïubašík Adam Dolní Němčí- KST
261. - 270. Kučera František Velehrad C
261. - 270. Popelka David Bystřice p. Lop. C
261. - 270. Stašek Jakub Polešovice C
261. - 270. Strouhal Michal Vážany-Ořechov E
261. - 270. Šmejkal Filip Orel Ostr.N.Ves D
261. - 270. Štajner Jakub Strání B
261. - 270. Švestka Josef Bánov B
261. - 270. Tesař Miloslav Vážany-Ořechov E
271. - 280. Bartošík Josef Vážany-Ořechov E
271. - 280. Chmelař Lubomír Polešovice C
271. - 280. Khun Tomáš Polešovice C
271. - 280. Kolaja Vít Vlčnov E
271. - 280. Machala Radek Bystřice p. Lop. C
271. - 280. Pavlica Martin Hluk D
271. - 280. Pomykal Šimon Bánov B
271. - 280. Ševčík Petr Hluk D
271. - 280. Vítek Jaroslav Bánov B
271. - 280. Weiser Jan Vlčnov E