Stolní tenis, Uherské Hradiště

Články

#113

Druhá část žákovské soutěže

Vloženo před 5 roky (23.01.2013 v 21:45)

aktualizace 23.1. - Důležitá informace, vzájemné výsledky ze základní části se započítávájí do tabulky. Výsledky a tabulky budou doplněny během několika dní.

V příloze najdete rozlosování druhé části přeboru žáků.
Tak jako minulý rok jsou družstva rozdělena podle tabulkového pořadí. Tentokrát prvních osm nazvaných 1.liga a druhá osmička 2.liga.
Vzhledem k velkému počtu družstev se bude tento rok hrát už jen jednokolově, tzn. 7 utkání každé družstvo. Družstva budou hrát své utkání opačně než v základní části (doma-venku)
Druhá část začíná v pátek 1.2.2013. Nehraje se 1.3.2013 to jsou jarní prázdniny.
Poslední (sedmé) kolo bude 22.3.2013.
Ještě upozorňuju na hrací čas Drslavic-Veletin v 18:30.

TypSouborDatumVelikostStaženo
xlsRP_žáků_1liga.xls22.01.2013 v 13:35:0641kB695x
xlsRP_žáků_2liga.xls22.01.2013 v 13:35:1940kB749x
#110

Okresní přebory 2012

Vloženo před 5 roky ( 6.01.2013 v 23:27)

Dnes se uskutečnily okresní přebory STUH pro rok 2012 v Nivnici.
Díky Vám všem kteří jste se zúčastnily a vytvořili tak velice kvalitní obsazení a atmosféru tohoto turnaje. Věřím že si zahráli všichni a bylo se i na co dívat.
Turnaje se zúčastnilo 85 hráčů, proto se muselo hrát v 21 čtyřčlených skupinách a následně pavouk na 64 vyřazovacím způsobem.

Hlavní kategorii mužů vyhrál a titul přeborníka okresu obhájil Přemek Mlýnek z Vlčnova - gratulace !

předběžné rychlé výsledky:

Soutěž mužů
1. Mlýnek Přemek Vlčnov
2. Oharek Libor Vážany - Ořechov
3. Čaník Tomáš Dolní Němčí
Kučera Martin Dolní Němčí
5. - 8. Autrata Vít Kunovice
Beníček Martin Nivnice
Smetana Marcel Nivnice
Šašinka Jiří Bojkovice


Čtyřhra
1. Glajch Jan Komňa - Kučera Martin Dolní Němčí
2. Beníček Martin Nivnice - Hladiš Libor Nivnice
3. Čaník Dolní Němčí - Ježek - Dolní Němčí
Šiller Bílovice - Polášek Radek Bílovice
5. - 8. Autrata Vít Kunovice - Oharek Libor Vážany - Ořechov
Mlýnek Radek Vlčnov - Mlýnek Přemek Vlčnov
Šašinka Jiří Bojkovice - Urbánek Jaroslav Bojkovice
Fibichr Petr UH - Šmíd Václav UH

Soutěž žen
1. Hrabcová Helena Velehrad
2. Píšková Ivana Bánov
3. Malíková Alžběta UH
4. Malíková Klára UH

podrobnější výsledky a informace přidám jak bude možné

TypSouborDatumVelikostStaženo
jpgPavouk_1.jpg08.01.2013 v 12:13:26105kB752x
jpgPavouk_2.jpg08.01.2013 v 12:13:43102kB740x
jpgčtyřhra_1.jpg08.01.2013 v 12:13:56108kB678x
jpgčtyřhra_2.jpg08.01.2013 v 12:14:1295kB673x
jpgMuzi_1.jpg08.01.2013 v 12:14:26163kB715x
jpgMuzi_2.jpg08.01.2013 v 12:14:41169kB666x
jpgMuzi_3.jpg08.01.2013 v 12:15:01160kB691x
jpgMuzi_4.jpg08.01.2013 v 12:15:19170kB684x
jpgMuzi_5.jpg08.01.2013 v 12:15:36167kB668x
jpgMuzi_6.jpg08.01.2013 v 12:15:5358kB677x
jpgZeny.jpg08.01.2013 v 12:16:1046kB644x
#109

PF 2013

Vloženo před 5 roky (23.12.2012 v 13:32)

Obrázek: PF_2013.jpg
#107

!!! POZOR oprava termínu !!! - Okresní přebory STUH 2012

Vloženo před 5 roky (14.12.2012 v 10:31)

V příloze zveřejňuji propozice k okresním přeborům STUH pro rok 2012 které se uskuteční v sobotu  29.12.2012 neděli 6.1.2013 v Nivnici.

Omlouvám se chybně jsem zveřejnil datum konání okresních přeborů, platí původně naplánovaný termín neděle 6.1.2013. O tomto víkendu máme i volný hrací termín pro okresní soutěže a věřím že bude i větší účast, než termín mezi svátky.

TypSouborDatumVelikostStaženo
pdfPrebory_STUH_2012.pdf14.12.2012 v 10:36:43385kB915x
#104

Nominace na krajské přebory

Vloženo před 5 roky ( 2.12.2012 v 21:35)

Vzhledem ke změně termínu krajských přeborů jednotlivců, které se uskuteční týden před okresními přebory, jsme nuceni moninovat hráče na základě jiných kritérií než pořadí okresních přeborů.
Tzn. že 6 míst které má náš okres vybere VV STUH na základě aktuálního žebříčkového pořadí, umístnění na KP loni, a dalších informací.
Zájemci kteří se chtějí Krajských přeborů zůčastnit (a nemají právo startu z kraje) nechť se hlásí emailem na adresu info@pinec.net a to do středy 12.12.2012.
Žádám aby se hlásili jen ti kteří opravdu ví že se 22.12 KP zůčastní !

Děkuju
Michal Janík