Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP I. třída

Malíková Klára

Historie zápasů

   Malíková Klára Soupeř Sety
Zápas proti: Komňa AZobrazit zápis
Malíková KláraŠašinka Radek st.
Krpálek Martin
Glajch Jan
03
Malíková KláraMikulka Petr
31
Malíková KláraJurásek Cyril
23
Malíková KláraGlajch Jan
31
Malíková KláraMichalčík Matyáš
30
Zápas proti: Újezdec-Těšov BZobrazit zápis
Malíková KláraCapanda Radim
Heinrich Stanislav
Lekešová Zuzana
23
Malíková KláraŽivnéř Stanislav
03
Malíková KláraHeinrich Stanislav
31
Malíková KláraChmelař Jaroslav
31
Malíková KláraLekešová Zuzana
30
Zápas proti: Vážany-Ořechov AZobrazit zápis
Malíková KláraŠašinka Radek st.
Schottl Teodor
Laga Zbyněk
03
Malíková KláraKorvas Radomír
31
Malíková KláraSchottl Teodor
30
Malíková KláraHlavica Petr
13
Malíková KláraLaga Zbyněk
32
Zápas proti: Bílovice BZobrazit zápis
Malíková KláraŠašinka Radek st.
Rychlík Ivan
Pospíšil Marek
03
Malíková KláraHolub Petr
03
Malíková KláraPospíšil Marek
30
Malíková KláraPolášek Radek
03
Malíková KláraRychlík Ivan
03
Zápas proti: Bojkovice BZobrazit zápis
Malíková KláraŠašinka Radek st.
Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
31
Malíková KláraMacháček Oldřich
30
Malíková KláraUrbánek Jan ml.
32
Malíková KláraKolařík Radomír
31
Malíková KláraŠašinka Jiří
31
Zápas proti: Břestek AZobrazit zápis
Malíková KláraŠašinka Radek st.
Konečný Rudolf
Basovník Kamil
30
Malíková KláraJaník Michal
32
Malíková KláraKonečný Rudolf
31
Malíková KláraBasovník Kamil
20
Malíková KláraKučík Květoslav
30
Zápas proti: Dolní Němčí EZobrazit zápis
Malíková KláraKozelek Ondřej
Uher Antonín
Uher Jaroslav
30
Malíková KláraUher Antonín
31
Malíková KláraUher Jaroslav
31
Malíková KláraJežek Vít
32
Malíková KláraJežek Miroslav
32
Zápas proti: Drsl.-Veletiny AZobrazit zápis
Malíková KláraKozelek Ondřej
Trtek Tomáš
Rumanovský Michal
30
Malíková KláraOrlovský Martin
03
Malíková KláraRumanovský Michal
23
Malíková KláraBičan Miroslav
32
Malíková KláraTrtek Tomáš
30
Zápas proti: Vlčnov BZobrazit zápis
Malíková KláraKozelek Ondřej
Moštěk Marcel
Křapa Ivo
31
Malíková KláraMoštěk Marcel
30
Malíková KláraKřapa Ivo
23
Malíková KláraTurzík Vlastimil
31
Malíková KláraMlýnek Radomír
31
Zápas proti: Orel Ostr. N.Ves BZobrazit zápis
Malíková KláraKozelek Ondřej
Konečný Martin
Konečný Josef
31
Malíková KláraKonečný Josef
31
Malíková KláraMareček Šimon
30
Malíková KláraKonečný Martin
31
Malíková KláraŠmejkal Filip
31
Zápas proti: Komňa AZobrazit zápis
Malíková KláraVrzalová Štěpánka
Krpálek Martin
Mikulka Petr
31
Malíková KláraMikulka Petr
13
Malíková KláraKrpálek Martin
00
Malíková KláraGlajch Jan
00
Malíková KláraKostka Matěj
00
Zápas proti: Újezdec-Těšov BZobrazit zápis
Malíková KláraKozelek Ondřej
Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
31
Malíková KláraŽivnéř Stanislav
13
Malíková KláraLekešová Zuzana
30
Malíková KláraChmelař Jaroslav
03
Malíková KláraPummer David
30
Zápas proti: Vážany-Ořechov AZobrazit zápis
Malíková KláraŠašinka Radek st.
Krys Roman
Laga Zbyněk
13
Malíková KláraLaga Zbyněk
23
Malíková KláraSchottl Teodor
30
Malíková KláraKorvas Radomír
31
Malíková KláraKrys Roman
13
Zápas proti: Bílovice BZobrazit zápis
Malíková KláraDohnal Vojtěch
Rychlík Ivan
Pospíšil Marek
03
Malíková KláraRychlík Ivan
30
Malíková KláraPolášek Radek
32
Malíková KláraPospíšil Marek
30
Malíková KláraHolub Petr
32
Zápas proti: Bojkovice BZobrazit zápis
Malíková KláraKozelek Ondřej
Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
32
Malíková KláraKolařík Radomír
30
Malíková KláraŠašinka Jiří
31
Malíková KláraUrbánek Jan ml.
32
Malíková Klára
30
Zápas proti: Břestek AZobrazit zápis
Malíková KláraKozelek Ondřej
Konečný Rudolf
Basovník Kamil
30
Malíková KláraJaník Michal
31
Malíková KláraMalík Vladimír
30
Malíková KláraBasovník Kamil
30
Malíková KláraKonečný Rudolf
30
Zápas proti: Dolní Němčí EZobrazit zápis
Malíková KláraKozelek Ondřej
Ježek Vít
Jurásek Robin
23
Malíková KláraUher Jaroslav
30
Malíková KláraJurásek Robin
32
Malíková KláraJežek Vít
13
Malíková KláraUher Antonín
32