Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP II. třída

Niessner Josef

Historie zápasů

   Niessner Josef Soupeř Sety
Zápas proti: Orel UH BZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Horák Jiří
Koranda Štěpán
30
Niessner JosefHorák Jiří
30
Niessner JosefKoranda Štěpán
31
Niessner JosefSlivečková Lenka
30
Niessner JosefPrchlík Lubor
31
Zápas proti: Zlechov AZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Tománek Jiří ml.
Kolínský Vladimír
13
Niessner JosefTománek Jiří st.
03
Niessner JosefPaška Zdeněk
31
Niessner JosefGottwald David
30
Niessner JosefKolínský Vladimír
30
Zápas proti: Újezdec-Těšov CZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Pummer David
Heinrich Stanislav
30
Niessner JosefLekeš Roman
30
Niessner JosefProcházka Michal
31
Niessner JosefPummer David
30
Niessner JosefHeinrich Stanislav
32
Zápas proti: Vlčnov CZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Vozár Vlastimil
Vlachynský Jaroslav
32
Niessner JosefVozár Vlastimil
31
Niessner JosefHauerlandová Monika
31
Niessner JosefMlýnek Ctibor st.
31
Niessner JosefVlachynský Jaroslav
03
Zápas proti: Vážany-Ořechov BZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Korvas Radomír
Šoc Roman
30
Niessner JosefDurčák Tomáš
03
Niessner JosefKorvas Radomír
31
Niessner JosefSuchánek Adam
31
Niessner JosefŠoc Roman
31
Zápas proti: AMON Kunovice DZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Velan Martin
Smišťík Roman
31
Niessner JosefVelan Martin
03
Niessner JosefVolák Marek
03
Niessner JosefKotačka David
23
Niessner JosefSmišťík Roman
32
Zápas proti: Drsl.- Veletiny CZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Kryštof Radek
Tománková Jana
03
Niessner JosefNiessner Emil
23
Niessner JosefTománková Jana
23
Niessner JosefAdámek Štěpán
30
Niessner JosefKryštof Radek
13
Zápas proti: Nivnice CZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Janečka Stanislav
Janečka Jiří
13
Niessner JosefBuráň Antonín
32
Niessner JosefJanečka Jiří
13
Niessner JosefLibra Petr
32
Niessner JosefJanečka Stanislav
32
Zápas proti: Orel UH BZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Prchlík Lubor
Miroš Miroslav
32
Niessner JosefMiroš Miroslav
13
Niessner JosefKoranda Štěpán
31
Niessner JosefPrchlík Lubor
32
Niessner JosefSlivečková Lenka
30
Zápas proti: Zlechov AZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Paška Zdeněk
Gottwald David
30
Niessner JosefPaška Zdeněk
31
Niessner JosefKolínský Vladimír
30
Niessner JosefTománek Jiří ml.
23
Niessner JosefGottwald David
32
Zápas proti: Spartak Hluk BZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Pospíšek Karel
Schuster Tomáš
32
Niessner JosefHájek Petr
03
Niessner JosefSchuster Tomáš
31
Niessner JosefPospíšek Karel
32
Niessner JosefSadilek Stanislav
23
Zápas proti: Vážany-Ořechov BZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Durčák Tomáš
Gottwald Jakub
13
Niessner JosefKorvas Radomír
32
Niessner JosefDurčák Tomáš
32
Niessner JosefSchottl Teodor
31
Niessner JosefGottwald Jakub
03
Zápas proti: AMON Kunovice DZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Smišťík Roman
Šrom Dominik
30
Niessner JosefŠrom Dominik
31
Niessner JosefVelan Martin
13
Niessner JosefSmišťík Roman
13
Niessner JosefVolák Marek
23
Zápas proti: Bílovice CZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Barcuch Josef
Blaha Jan
30
Niessner JosefFoltýn Jakub
23
Niessner JosefBarcuch Josef
32
Niessner JosefBlaha Jan
23
Niessner JosefŠkráček Jan
13
Zápas proti: Drsl.- Veletiny CZobrazit zápis
Niessner JosefZemánek Josef
Kryštof Radek
Tománková Jana
23
Niessner JosefTománková Jana
13
Niessner JosefKryštof Radek
31
Niessner JosefNiessner Emil
31
Niessner JosefOrlovský Karel
31