Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP II. třída

Kolínský Vladimír

Historie zápasů

   Kolínský Vladimír Soupeř Sety
Zápas proti: Spartak Hluk BZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Pospíšek Štěpán
Schuster Tomáš
32
Kolínský VladimírPospíšek Štěpán
30
Kolínský VladimírSchuster Tomáš
23
Kolínský VladimírJanča Michal
03
Kolínský VladimírHájek Jan st.
30
Zápas proti: Újezdec-Těšov CZobrazit zápis
Kolínský VladimírGottwald David
Lekešová Zuzana
Lekeš Roman
31
Kolínský VladimírLekešová Zuzana
03
Kolínský VladimírLekeš Roman
32
Kolínský VladimírMan František
03
Kolínský VladimírHeinrich Stanislav
03
Zápas proti: Drsl.-Veletiny BZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Niessner Josef
Zemánek Josef
31
Kolínský VladimírZemánek Tomáš
13
Kolínský VladimírBlažek Dominik
13
Kolínský VladimírZemánek Josef
03
Kolínský VladimírNiessner Josef
03
Zápas proti: Vážany-Ořechov BZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Durčák Tomáš
Schottl Teodor
03
Kolínský VladimírDurčák Tomáš
23
Kolínský VladimírKorvas Radomír
23
Kolínský VladimírSchottl Teodor
03
Kolínský VladimírKuchař Zdeněk
30
Zápas proti: Velehrad AZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Machala Libor
Lysoněk Ivo
03
Kolínský VladimírHrabcová Helena
03
Kolínský VladimírMachala Libor
03
Kolínský VladimírLysoněk Ivo
13
Kolínský VladimírŠvec Lubomír
23
Zápas proti: AMON Kunovice DZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Gabriel Petr
Fialík Tomáš
32
Kolínský VladimírMléčka Zdeněk
30
Kolínský VladimírJančar Aleš
32
Kolínský VladimírFialík Tomáš
32
Kolínský VladimírGabriel Petr
31
Zápas proti: Bílovice CZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Blaha Jan
Barcuch Josef
31
Kolínský VladimírBarcuch Josef
03
Kolínský VladimírŠkráček Jan
03
Kolínský VladimírBlaha Jan
23
Kolínský VladimírFoltýn Jakub
31
Zápas proti: Drsl.- Veletiny CZobrazit zápis
Kolínský VladimírGottwald David
Tománková Jana
Kryštof Radek
03
Kolínský VladimírNiessner Emil
13
Kolínský VladimírAdámek Štěpán
23
Kolínský VladimírKryštof Radek
03
Kolínský VladimírTománková Jana
13
Zápas proti: Nivnice CZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Janečka Stanislav
Libra Petr
23
Kolínský VladimírJanča Tomáš
03
Kolínský VladimírJanečka Jiří
03
Kolínský VladimírJanečka Stanislav
13
Kolínský VladimírLibra Petr
23
Zápas proti: Orel UH BZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Koranda Štěpán
Slivečková Lenka
30
Kolínský VladimírPrchlík Lubor
32
Kolínský VladimírHorák Jiří
30
Kolínský VladimírKoranda Štěpán
30
Kolínský VladimírSlivečková Lenka
30
Zápas proti: Vlčnov CZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Vozár Vlastimil
Kolaja Aleš
31
Kolínský VladimírHauerlandová Monika
23
Kolínský VladimírVozár Vlastimil
13
Kolínský VladimírMlýnek Ctibor st.
31
Kolínský VladimírKolaja Aleš
31
Zápas proti: Spartak Hluk BZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Hájek Jan st.
Pospíšek Karel
31
Kolínský VladimírSchuster Tomáš
23
Kolínský VladimírHájek Jan st.
30
Kolínský VladimírPospíšek Karel
03
Kolínský VladimírSadilek Stanislav
03
Zápas proti: Újezdec-Těšov CZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Švehla Ladislav
Lekešová Zuzana
31
Kolínský VladimírŠvehla Ladislav
31
Kolínský VladimírLekešová Zuzana
03
Kolínský VladimírHeinrich Stanislav
23
Kolínský VladimírMan František
03
Zápas proti: Drsl.-Veletiny BZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Blažek Dominik
Zemánek Tomáš
13
Kolínský VladimírBlažek Dominik
03
Kolínský VladimírNiessner Josef
03
Kolínský VladimírZemánek Tomáš
13
Kolínský VladimírZemánek Josef
23
Zápas proti: Vážany-Ořechov BZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Korvas Radomír
Schottl Teodor
13
Kolínský VladimírKorvas Radomír
13
Kolínský VladimírBartošík Vít
03
Kolínský VladimírDurčák Tomáš
13
Kolínský VladimírSchottl Teodor
30
Zápas proti: Velehrad AZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Hrabcová Helena
Švec Lubomír
03
Kolínský VladimírLysoněk Ivo
03
Kolínský VladimírMachala Libor
13
Kolínský VladimírŠvec Lubomír
32
Kolínský VladimírHrabcová Helena
13
Zápas proti: AMON Kunovice DZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Volák Marek
Kotačka David
13
Kolínský VladimírKotačka David
13
Kolínský VladimírBureš Petr
03
Kolínský VladimírVolák Marek
03
Zápas proti: Bílovice CZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Barcuch Josef
Blaha Jan
32
Kolínský VladimírFoltýn Jakub
23
Kolínský VladimírBlaha Jan
32
Kolínský VladimírBarcuch Josef
13
Kolínský VladimírŠkráček Jan
13
Zápas proti: Drsl.- Veletiny CZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Adámek Štěpán
Orlovský Karel
13
Kolínský VladimírTománková Jana
03
Kolínský VladimírKryštof Radek
13
Kolínský VladimírAdámek Štěpán
32
Kolínský VladimírOrlovský Karel
13
Zápas proti: Nivnice CZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Janča Tomáš
Libra Petr
31
Kolínský VladimírPapp Jaroslav
03
Kolínský VladimírJanečka Stanislav
13
Kolínský VladimírJanča Tomáš
03
Kolínský VladimírLibra Petr
30
Zápas proti: Orel UH BZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří ml.
Bukvic Jan
Kaštánek Zdeněk
31
Kolínský VladimírBukvic Jan
30
Kolínský VladimírJurča Klement
30
Kolínský Vladimír
30
Kolínský VladimírKaštánek Zdeněk
30
Zápas proti: Vlčnov CZobrazit zápis
Kolínský VladimírTománek Jiří st.
Mlýnek Ctibor st.
Hauerlandová Monika
03
Kolínský VladimírMlýnek Ctibor st.
13
Kolínský VladimírMlýnek Ctibor ml.
13
Kolínský VladimírVozár Vlastimil
13
Kolínský VladimírHauerlandová Monika
30