Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP II. třída

Paška Luděk

Historie zápasů

   Paška Luděk Soupeř Sety
Zápas proti: Spartak Hluk BZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Hájek Jan st.
Janča Michal
31
Paška LuděkJanča Michal
13
Paška LuděkHájek Jan st.
31
Paška LuděkPospíšek Štěpán
31
Paška LuděkSchuster Tomáš
23
Zápas proti: Újezdec-Těšov CZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří ml.
Man František
Heinrich Stanislav
13
Paška LuděkMan František
13
Paška LuděkHeinrich Stanislav
03
Paška LuděkLekešová Zuzana
13
Paška LuděkLekeš Roman
03
Zápas proti: Vážany-Ořechov BZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Korvas Radomír
Kuchař Zdeněk
31
Paška LuděkSchottl Teodor
03
Paška LuděkKuchař Zdeněk
31
Paška LuděkDurčák Tomáš
03
Paška LuděkKorvas Radomír
03
Zápas proti: Velehrad AZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Švec Lubomír
Hrabcová Helena
03
Paška LuděkLysoněk Ivo
03
Paška LuděkŠvec Lubomír
13
Paška LuděkHrabcová Helena
13
Paška LuděkMachala Libor
23
Zápas proti: AMON Kunovice DZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Jančar Aleš
Mléčka Zdeněk
30
Paška LuděkFialík Tomáš
30
Paška LuděkGabriel Petr
30
Paška LuděkMléčka Zdeněk
30
Paška LuděkJančar Aleš
31
Zápas proti: Bílovice CZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Škráček Jan
Foltýn Jakub
23
Paška LuděkBlaha Jan
13
Paška LuděkFoltýn Jakub
13
Paška LuděkBarcuch Josef
03
Paška LuděkŠkráček Jan
23
Zápas proti: Drsl.- Veletiny CZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Adámek Štěpán
Niessner Emil
32
Paška LuděkKryštof Radek
03
Paška LuděkTománková Jana
03
Paška LuděkNiessner Emil
03
Paška LuděkAdámek Štěpán
13
Zápas proti: Nivnice CZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Janečka Jiří
Janča Tomáš
13
Paška LuděkJanečka Stanislav
23
Paška LuděkLibra Petr
03
Paška LuděkJanča Tomáš
03
Paška LuděkJanečka Jiří
03
Zápas proti: Orel UH BZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Prchlík Lubor
Horák Jiří
30
Paška LuděkHorák Jiří
30
Paška LuděkKoranda Štěpán
30
Paška LuděkSlivečková Lenka
30
Paška LuděkPrchlík Lubor
03
Zápas proti: Vlčnov CZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Mlýnek Ctibor st.
Hauerlandová Monika
13
Paška LuděkMlýnek Ctibor st.
30
Paška LuděkKolaja Aleš
30
Paška LuděkHauerlandová Monika
23
Paška LuděkVozár Vlastimil
23
Zápas proti: Spartak Hluk BZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.

Schuster Tomáš
23
Paška LuděkPospíšek Karel
13
Paška LuděkSadilek Stanislav
13
Paška LuděkSchuster Tomáš
31
Paška LuděkHájek Jan st.
13
Zápas proti: Újezdec-Těšov CZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Heinrich Stanislav
Man František
32
Paška LuděkHeinrich Stanislav
31
Paška LuděkMan František
03
Paška LuděkŠvehla Ladislav
03
Zápas proti: Vážany-Ořechov BZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Bartošík Vít
Durčák Tomáš
23
Paška LuděkBartošík Vít
03
Paška LuděkDurčák Tomáš
03
Paška LuděkSchottl Teodor
03
Paška LuděkKorvas Radomír
23
Zápas proti: Velehrad AZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Lysoněk Ivo
Machala Libor
03
Paška LuděkŠvec Lubomír
13
Paška LuděkHrabcová Helena
03
Paška LuděkLysoněk Ivo
03
Paška LuděkMachala Libor
03
Zápas proti: AMON Kunovice DZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Bureš Petr
Šrom Dominik
23
Paška LuděkŠrom Dominik
23
Paška LuděkKotačka David
03
Paška LuděkBureš Petr
31
Paška LuděkVolák Marek
03
Zápas proti: Bílovice CZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Škráček Jan
Foltýn Jakub
13
Paška LuděkBarcuch Josef
03
Paška LuděkŠkráček Jan
23
Paška LuděkFoltýn Jakub
31
Paška LuděkBlaha Jan
03
Zápas proti: Drsl.- Veletiny CZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Tománková Jana
Kryštof Radek
13
Paška LuděkAdámek Štěpán
13
Paška LuděkOrlovský Karel
03
Paška LuděkTománková Jana
03
Paška LuděkKryštof Radek
03
Zápas proti: Nivnice CZobrazit zápis
Paška LuděkTománek Jiří st.
Janečka Stanislav
Papp Jaroslav
13
Paška LuděkJanečka Stanislav
13
Paška LuděkJanča Tomáš
13
Paška LuděkLibra Petr
31
Paška LuděkPapp Jaroslav
03