Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP II. třída

Tománek Jiří ml.

Historie zápasů

   Tománek Jiří ml. Soupeř Sety
Zápas proti: Spartak Hluk BZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Pospíšek Štěpán
Schuster Tomáš
32
Tománek Jiří ml.Hájek Jan st.
32
Tománek Jiří ml.Pospíšek Štěpán
30
Tománek Jiří ml.Schuster Tomáš
03
Tománek Jiří ml.Janča Michal
23
Zápas proti: Újezdec-Těšov CZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Paška Luděk
Man František
Heinrich Stanislav
13
Tománek Jiří ml.Lekeš Roman
32
Tománek Jiří ml.Man František
03
Tománek Jiří ml.Heinrich Stanislav
13
Tománek Jiří ml.Lekešová Zuzana
03
Zápas proti: Drsl.-Veletiny BZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Niessner Josef
Zemánek Josef
31
Tománek Jiří ml.Blažek Dominik
03
Tománek Jiří ml.Zemánek Josef
32
Zápas proti: Vážany-Ořechov BZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Durčák Tomáš
Schottl Teodor
03
Tománek Jiří ml.Kuchař Zdeněk
30
Tománek Jiří ml.Durčák Tomáš
23
Tománek Jiří ml.Korvas Radomír
30
Tománek Jiří ml.Schottl Teodor
32
Zápas proti: Velehrad AZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Machala Libor
Lysoněk Ivo
03
Tománek Jiří ml.Švec Lubomír
31
Tománek Jiří ml.Hrabcová Helena
30
Tománek Jiří ml.Machala Libor
03
Tománek Jiří ml.Lysoněk Ivo
03
Zápas proti: AMON Kunovice DZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Gabriel Petr
Fialík Tomáš
32
Tománek Jiří ml.Gabriel Petr
30
Tománek Jiří ml.Mléčka Zdeněk
30
Tománek Jiří ml.Jančar Aleš
30
Tománek Jiří ml.Fialík Tomáš
31
Zápas proti: Bílovice CZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Blaha Jan
Barcuch Josef
31
Tománek Jiří ml.Foltýn Jakub
32
Tománek Jiří ml.Barcuch Josef
23
Tománek Jiří ml.Škráček Jan
30
Tománek Jiří ml.Blaha Jan
13
Zápas proti: Nivnice CZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Janečka Stanislav
Libra Petr
23
Tománek Jiří ml.Libra Petr
30
Tománek Jiří ml.Janča Tomáš
03
Tománek Jiří ml.Janečka Jiří
30
Tománek Jiří ml.Janečka Stanislav
32
Zápas proti: Orel UH BZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Koranda Štěpán
Slivečková Lenka
30
Tománek Jiří ml.Koranda Štěpán
30
Tománek Jiří ml.Slivečková Lenka
30
Tománek Jiří ml.Prchlík Lubor
23
Tománek Jiří ml.Horák Jiří
31
Zápas proti: Vlčnov CZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Vozár Vlastimil
Kolaja Aleš
31
Tománek Jiří ml.Kolaja Aleš
30
Tománek Jiří ml.Hauerlandová Monika
30
Tománek Jiří ml.Vozár Vlastimil
32
Tománek Jiří ml.Mlýnek Ctibor st.
30
Zápas proti: Spartak Hluk BZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Hájek Jan st.
Pospíšek Karel
31
Tománek Jiří ml.Hájek Jan st.
32
Tománek Jiří ml.Pospíšek Karel
32
Tománek Jiří ml.Sadilek Stanislav
03
Tománek Jiří ml.Schuster Tomáš
30
Zápas proti: Újezdec-Těšov CZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Švehla Ladislav
Lekešová Zuzana
31
Tománek Jiří ml.Man František
03
Tománek Jiří ml.Švehla Ladislav
30
Tománek Jiří ml.Lekešová Zuzana
31
Tománek Jiří ml.Heinrich Stanislav
32
Zápas proti: Drsl.-Veletiny BZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Blažek Dominik
Zemánek Tomáš
13
Tománek Jiří ml.Zemánek Josef
23
Tománek Jiří ml.Blažek Dominik
23
Tománek Jiří ml.Niessner Josef
32
Tománek Jiří ml.Zemánek Tomáš
23
Zápas proti: Vážany-Ořechov BZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Korvas Radomír
Schottl Teodor
13
Tománek Jiří ml.Durčák Tomáš
32
Zápas proti: Velehrad AZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Hrabcová Helena
Švec Lubomír
03
Tománek Jiří ml.Machala Libor
31
Tománek Jiří ml.Švec Lubomír
03
Zápas proti: AMON Kunovice DZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Volák Marek
Kotačka David
13
Tománek Jiří ml.Bureš Petr
32
Tománek Jiří ml.Volák Marek
31
Tománek Jiří ml.Šrom Dominik
23
Tománek Jiří ml.Kotačka David
30
Zápas proti: Bílovice CZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Barcuch Josef
Blaha Jan
32
Tománek Jiří ml.Blaha Jan
30
Tománek Jiří ml.Barcuch Josef
31
Tománek Jiří ml.Škráček Jan
31
Tománek Jiří ml.Foltýn Jakub
31
Zápas proti: Drsl.- Veletiny CZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Adámek Štěpán
Orlovský Karel
13
Tománek Jiří ml.Kryštof Radek
32
Tománek Jiří ml.Adámek Štěpán
30
Tománek Jiří ml.Orlovský Karel
23
Tománek Jiří ml.Tománková Jana
13
Zápas proti: Nivnice CZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Janča Tomáš
Libra Petr
31
Tománek Jiří ml.Janča Tomáš
13
Tománek Jiří ml.Libra Petr
31
Tománek Jiří ml.Papp Jaroslav
32
Tománek Jiří ml.Janečka Stanislav
03
Zápas proti: Orel UH BZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Kolínský Vladimír
Bukvic Jan
Kaštánek Zdeněk
31
Tománek Jiří ml.Kaštánek Zdeněk
31
Tománek Jiří ml.Bukvic Jan
30
Tománek Jiří ml.Jurča Klement
30
Tománek Jiří ml.
30
Zápas proti: Vlčnov CZobrazit zápis
Tománek Jiří ml.Mlýnek Ctibor ml.
13
Tománek Jiří ml.Vozár Vlastimil
32
Tománek Jiří ml.Hauerlandová Monika
32
Tománek Jiří ml.Mlýnek Ctibor st.
13