Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP II. třída

Úspěšnost ve čtyřhrách

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 11 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Hájek PetrSpartak Hluk B121110132:1490.91%
41,9
2.Papp JaroslavNivnice C171614243:2387.50%
58,1
3.Švec LubomírVelehrad A181513240:1386.67%
56,9
4.Hrabcová HelenaVelehrad A181513239:1386.67%
56,6
5.Kotačka DavidAMON Kunovice D131311237:1884.62%
47,5
6.Lysoněk IvoVelehrad A222218460:2581.82%
80,3
7.Kryštof RadekDrsl.- Veletiny C212117457:2680.95%
75,6
8.Janečka JiříNivnice C201915450:2678.95%
66,6
9.Volák MarekAMON Kunovice D181814448:2577.78%
62,8
10.Tománková JanaDrsl.- Veletiny C222217559:2877.27%
77,5
11.Machala LiborVelehrad A202015553:2675.00%
69,4
12.Niessner JosefDrsl.-Veletiny B151510535:2266.67%
47,8
13.Sadilek StanislavSpartak Hluk B181711638:3064.71%
51,6
14.Pospíšek KarelSpartak Hluk B15149534:2464.29%
43,4
15.Blažek DominikDrsl.-Veletiny B222214854:4263.64%
66,9
16.Libra PetrNivnice C171610635:2662.50%
48,4
17.Škráček JanBílovice C171610636:3062.50%
47,5
18.Zemánek TomášDrsl.-Veletiny B212113851:4061.90%
63,1
19.Schuster TomášSpartak Hluk B211811743:3061.11%
55,0
20.Zemánek JosefDrsl.-Veletiny B222213948:3859.09%
64,7
21.Foltýn JakubBílovice C191810839:3655.56%
50,3
22.Korvas RadomírVážany-Ořechov B202011942:3855.00%
55,9
23.Tománek Jiří ml.Zlechov A202011940:4055.00%
54,7
24.Kolínský VladimírZlechov A2222121042:4454.55%
59,4
25.Durčák TomášVážany-Ořechov B18189936:3450.00%
48,4
26.Janečka StanislavNivnice C12126623:2250.00%
32,2
27.Gottwald JakubVážany-Ořechov B15157830:3246.67%
38,4
28.Vlachynský JaroslavVlčnov C12115621:2345.45%
27,8
29.Schottl TeodorVážany-Ořechov B181881036:3644.44%
46,3
30.Blaha JanBílovice C15146824:3442.86%
32,5
31.Barcuch JosefBílovice C222191239:5242.86%
49,4
32.Smišťík RomanAMON Kunovice D12125724:2341.67%
30,6
33.Adámek ŠtěpánDrsl.- Veletiny C222291342:5040.91%
52,8
34.Vozár VlastimilVlčnov C201871132:3838.89%
42,8
35.Paška LuděkZlechov A181761130:3935.29%
38,4
36.Mlýnek Ctibor st.Vlčnov C212071339:4735.00%
45,9
37.Hauerlandová MonikaVlčnov C212071338:4635.00%
45,9
38.Tománek Jiří st.Zlechov A201861231:4233.33%
39,7
39.Man FrantišekÚjezdec-Těšov C151551025:3833.33%
31,9
40.Miroš MiroslavOrel UH B13134920:3330.77%
26,6
41.Niessner EmilDrsl.- Veletiny C13134920:3330.77%
26,6
42.Heinrich StanislavÚjezdec-Těšov C202041625:5420.00%
34,7
43.Lekeš RomanÚjezdec-Těšov C151521321:4213.33%
24,7
44.Horák JiříOrel UH B12111106:319.09%
14,4
45.Lekešová ZuzanaÚjezdec-Těšov C151501518:450.00%
19,7
46.Slivečková LenkaOrel UH B11110113:330.00%
11,3
47.Koranda ŠtěpánOrel UH B16150158:450.00%
16,6
Hráči 10 a méně odehranými utkání ( <50% )
48.Příhodová MiroslavaÚjezdec-Těšov C22206:1100.00%
8,4
49.Ševeček StanislavDrsl.-Veletiny B22206:3100.00%
7,8
50.Smetana JanVelehrad A11103:0100.00%
4,4
51.Šoustek OndřejVážany-Ořechov B11103:0100.00%
4,4
52.Vaněk VáclavVelehrad A11103:1100.00%
4,1
53.Struhelka JiříDrsl.- Veletiny C11103:2100.00%
3,8
54.Orlovský KarelDrsl.- Veletiny C886221:1275.00%
27,2
55.Buráň AntonínNivnice C443111:475.00%
14,4
56.Fraňo JanNivnice C764213:1166.67%
18,1
57.Velan MartinAMON Kunovice D10106424:1460.00%
31,3
58.Bartošík VítVážany-Ořechov B553211:960.00%
14,7
59.Vaněk LukášVelehrad A553210:960.00%
14,4
60.Kuchař ZdeněkVážany-Ořechov B553210:960.00%
14,4
61.Janča TomášNivnice C995421:1955.56%
25,3
62.Pospíšek ŠtěpánSpartak Hluk B44228:750.00%
10,9
63.Soviš RadekSpartak Hluk B22114:350.00%
5,6
64.Kolaja AlešVlčnov C22114:350.00%
5,6
65.Mrkva DavidVážany-Ořechov B22114:350.00%
5,6
66.Hájek Jan st.Spartak Hluk B884415:1550.00%
21,3
67.Kolář AdamAMON Kunovice D22114:550.00%
5,0
68.Výmola VladimírNivnice C22114:550.00%
5,0
69.Mlýnek Ctibor ml.Vlčnov C32113:450.00%
5,0
70.Šrom DominikAMON Kunovice D994517:2344.44%
21,3
71.Trtek ŠimonDrsl.-Veletiny B552310:1240.00%
11,9
72.Prchlík LuborOrel UH B883513:1937.50%
17,8
73.Janča MichalSpartak Hluk B762412:1333.33%
14,1
74.Bureš PetrAMON Kunovice D33127:833.33%
6,9
75.Rybnikář AlešAMON Kunovice D33126:733.33%
6,9
76.Surý JakubÚjezdec-Těšov C33124:733.33%
6,3
77.Gottwald DavidZlechov A43123:733.33%
5,9
78.Šoc RomanVážany-Ořechov B33123:833.33%
5,6
79.Jančar AlešAMON Kunovice D44136:1125.00%
7,5
80.Slívová AdrianaBílovice C44133:1125.00%
6,6
81.Švehla LadislavÚjezdec-Těšov C88269:1925.00%
15,0
82.Fialík TomášAMON Kunovice D551410:1320.00%
10,0
83.Gabriel PetrAMON Kunovice D55147:1320.00%
9,1
84.Bukvic JanOrel UH B55146:1420.00%
8,4
85.Jurča KlementOrel UH B65145:1320.00%
8,4
86.Machala MiroslavVelehrad A11012:30.00%
1,6
87.Javor JanDrsl.- Veletiny C11012:30.00%
1,6
88.Rešl FrantišekBílovice C11012:30.00%
1,6
89.Janků MartinBílovice C11012:30.00%
1,6
90.Bednařík MarekVlčnov C11011:30.00%
1,3
91.Suchánek AdamVážany-Ořechov B11011:30.00%
1,3
92.Pekař TomášBílovice C22023:60.00%
2,8
93.Šmíd ŠtěpánÚjezdec-Těšov C11010:30.00%
0,9
94.Mléčka ZdeněkAMON Kunovice D11010:30.00%
0,9
95.Ševčík MartinDrsl.-Veletiny B11010:30.00%
0,9
96.Gajdošík JanBílovice C11010:30.00%
0,9
97.Zajíc ThomasAMON Kunovice D11010:30.00%
0,9
98.Hladík LukášAMON Kunovice D22022:60.00%
2,5
99.Pešl MiroslavVlčnov C22022:60.00%
2,5
100.Pekař Jiří st.Bílovice C22022:60.00%
2,5
101.Paška ZdeněkZlechov A22022:60.00%
2,5
102.Pummer DavidÚjezdec-Těšov C22021:60.00%
2,2
103.Veverka RadimÚjezdec-Těšov C22021:60.00%
2,2
104.Kaštánek ZdeněkOrel UH B22021:60.00%
2,2
105.Holák DavidBílovice C22020:60.00%
1,9
106.Procházka MichalÚjezdec-Těšov C33030:90.00%
2,8