Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP II. třída

Úspěšnost jednotlivců

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 11 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Hájek PetrSpartak Hluk B1241347110:3582.93%
306,9
2.Hrabcová HelenaVelehrad A18695613185:8281.16%
498,1
3.Papp JaroslavNivnice C17574512149:6278.95%
408,8
4.Lysoněk IvoVelehrad A22856619222:9277.65%
606,3
5.Sadilek StanislavSpartak Hluk B19705317178:8075.71%
489,4
6.Man FrantišekÚjezdec-Těšov C15493712126:5575.51%
343,8
7.Švec LubomírVelehrad A18664917169:8574.24%
453,1
8.Lekešová ZuzanaÚjezdec-Těšov C15594316141:7572.88%
396,9
9.Kryštof RadekDrsl.- Veletiny C21825824201:11070.73%
545,6
10.Janečka JiříNivnice C20765323184:9769.74%
505,0
11.Zemánek TomášDrsl.-Veletiny B21845727201:11967.86%
544,4
12.Blažek DominikDrsl.-Veletiny B22885830208:14665.91%
550,0
13.Tománek Jiří ml.Zlechov A21734825168:12065.75%
453,8
14.Tománková JanaDrsl.- Veletiny C22875730206:13665.52%
548,1
15.Miroš MiroslavOrel UH B13523418121:7465.38%
330,6
16.Smišťík RomanAMON Kunovice D12473017113:7263.83%
295,6
17.Niessner JosefDrsl.-Veletiny B15603822137:10663.33%
363,1
18.Machala LiborVelehrad A21815130183:11962.96%
503,1
19.Zemánek JosefDrsl.-Veletiny B22885434195:14961.36%
527,5
20.Durčák TomášVážany-Ořechov B18724428167:12961.11%
431,3
21.Janečka StanislavNivnice C18553322120:9460.00%
325,6
22.Schuster TomášSpartak Hluk B21794732178:13759.49%
468,8
23.Gottwald JakubVážany-Ořechov B15593524123:10559.32%
341,9
24.Volák MarekAMON Kunovice D18684028151:11858.82%
400,6
25.Korvas RadomírVážany-Ořechov B21804733174:13958.75%
468,8
26.Blaha JanBílovice C15573324120:10657.89%
325,6
27.Niessner EmilDrsl.- Veletiny C15593425124:11457.63%
333,8
28.Kotačka DavidAMON Kunovice D1348272198:9156.25%
268,8
29.Škráček JanBílovice C18703931145:12655.71%
396,3
30.Barcuch JosefBílovice C22844638172:16754.76%
461,9
31.Pospíšek KarelSpartak Hluk B17643529142:11854.69%
364,4
32.Adámek ŠtěpánDrsl.- Veletiny C22824339162:15952.44%
443,8
33.Libra PetrNivnice C22824339156:15952.44%
440,0
34.Vlachynský JaroslavVlčnov C1242212191:7850.00%
231,3
35.Hauerlandová MonikaVlčnov C21773542139:15645.45%
387,5
36.Tománek Jiří st.Zlechov A20783345152:16942.31%
385,0
37.Foltýn JakubBílovice C19712942125:15740.85%
336,9
38.Vozár VlastimilVlčnov C21753045127:16740.00%
350,0
39.Mlýnek Ctibor st.Vlčnov C21732845113:15738.36%
333,8
40.Heinrich StanislavÚjezdec-Těšov C20793049133:16937.97%
367,5
41.Schottl TeodorVážany-Ořechov B1969214895:15830.43%
285,0
42.Kolínský VladimírZlechov A22852560120:19929.41%
347,5
43.Paška LuděkZlechov A1871175484:17123.94%
265,0
44.Lekeš RomanÚjezdec-Těšov C1764135168:16420.31%
220,6
45.Horák JiříOrel UH B124644227:1328.70%
119,4
46.Slivečková LenkaOrel UH B13500501:1500.00%
94,4
47.Koranda ŠtěpánOrel UH B166406422:1920.00%
133,8
Hráči 10 a méně odehranými utkání ( <50% )
48.Velan MartinAMON Kunovice D1039318100:5679.49%
270,6
49.Janča TomášNivnice C93628888:4877.78%
247,5
50.Smetana JanVelehrad A143110:575.00%
27,5
51.Janků MartinBílovice C14319:475.00%
27,5
52.Příhodová MiroslavaÚjezdec-Těšov C285318:1362.50%
48,8
53.Bartošík VítVážany-Ořechov B62213943:3759.09%
126,9
54.Šrom DominikAMON Kunovice D933191472:6257.58%
189,4
55.Orlovský KarelDrsl.- Veletiny C930161466:6153.33%
165,6
56.Buráň AntonínNivnice C4105524:1750.00%
57,5
57.Kolář AdamAMON Kunovice D263313:1050.00%
33,8
58.Vaněk VáclavVelehrad A14227:750.00%
21,3
59.Ševčík MartinDrsl.-Veletiny B14226:850.00%
20,0
60.Mlýnek Ctibor ml.Vlčnov C3115622:2145.45%
57,5
61.Fraňo JanNivnice C5104621:2140.00%
50,0
62.Vaněk LukášVelehrad A62391439:5039.13%
107,5
63.Hladík LukášAMON Kunovice D283513:1737.50%
36,9
64.Slívová AdrianaBílovice C41661024:3637.50%
71,3
65.Janča MichalSpartak Hluk B727101745:5937.04%
123,8
66.Výmola VladimírNivnice C23125:633.33%
13,8
67.Švehla LadislavÚjezdec-Těšov C831102143:7132.26%
130,0
68.Hájek Jan st.Spartak Hluk B72581741:5832.00%
108,1
69.Fialík TomášAMON Kunovice D72581740:6032.00%
106,3
70.Jančar AlešAMON Kunovice D41651123:3631.25%
67,5
71.Soviš RadekSpartak Hluk B272512:1628.57%
30,0
72.Kuchař ZdeněkVážany-Ořechov B61951422:4626.32%
71,9
73.Struhelka JiříDrsl.- Veletiny C14135:1025.00%
15,0
74.Suchánek AdamVážany-Ořechov B14134:925.00%
15,0
75.Ševeček StanislavDrsl.-Veletiny B282613:2225.00%
30,6
76.Bureš PetrAMON Kunovice D41641219:4025.00%
59,4
77.Prchlík LuborOrel UH B83272545:8121.88%
119,4
78.Šoc RomanVážany-Ořechov B41431114:3821.43%
46,9
79.Pospíšek ŠtěpánSpartak Hluk B3112910:2718.18%
36,9
80.Paška ZdeněkZlechov A3112911:2918.18%
36,3
81.Surý JakubÚjezdec-Těšov C31221013:3116.67%
40,0
82.Pekař TomášBílovice C281710:2312.50%
25,0
83.Kolaja AlešVlčnov C28178:2212.50%
24,4
84.Pummer DavidÚjezdec-Těšov C28176:2312.50%
22,5
85.Veverka RadimÚjezdec-Těšov C28175:2312.50%
21,9
86.Trtek ŠimonDrsl.-Veletiny B52021823:5710.00%
60,0
87.Gottwald DavidZlechov A82121914:579.52%
58,1
88.Rybnikář AlešAMON Kunovice D3121118:358.33%
31,3
89.Jurča KlementOrel UH B62422219:708.33%
64,4
90.Gabriel PetrAMON Kunovice D41611510:466.25%
40,6
91.Urbančík ZdeněkBílovice C13033:90.00%
7,5
92.Míšek JiříSpartak Hluk B12020:60.00%
3,8
93.Šmíd ŠtěpánÚjezdec-Těšov C12020:60.00%
3,8
94.Javor JanDrsl.- Veletiny C14043:120.00%
9,4
95.Bednařík MarekVlčnov C14042:120.00%
8,8
96.Rešl FrantišekBílovice C14042:120.00%
8,8
97.Švihký PetrÚjezdec-Těšov C14041:120.00%
8,1
98.Machala MiroslavVelehrad A14041:120.00%
8,1
99.Mléčka ZdeněkAMON Kunovice D14040:120.00%
7,5
100.Kučera FrantišekVlčnov C14040:120.00%
7,5
101.Gajdošík JanBílovice C14040:120.00%
7,5
102.Zajíc ThomasAMON Kunovice D14040:120.00%
7,5
103.Holák DavidBílovice C25051:150.00%
10,0
104.Pekař Jiří st.Bílovice C26063:180.00%
13,1
105.Kaštánek ZdeněkOrel UH B28081:240.00%
15,6
106.Mrkva DavidVážany-Ořechov B3100106:300.00%
22,5
107.Procházka MichalÚjezdec-Těšov C4110113:330.00%
22,5
108.Pešl MiroslavVlčnov C3120123:360.00%
24,4
109.Bukvic JanOrel UH B52002010:600.00%
43,8