Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP II. třída

Rozpis soutěže

1. kolo soutěže RP II. třída
So 07.10.2017
v 17:00
AMON Kunovice D
Vlčnov C
9 : 9
(33 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 08.10.2017
v 09:00
Bílovice C
Pokuta: 50,- Kč
nezadaný výsledek 9.10. 8:05
Velehrad A
8 : 10
(29 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
So 07.10.2017
v 18:00
Vážany-Ořechov B
Pokuta: 50+50+50,- Kč
nenahraný zápis 16.10., 23.10.,14.11
Drsl.- Veletiny C
8 : 10
(32 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
So 07.10.2017
v 17:00
Nivnice C
Drsl.-Veletiny B
7 : 11
(29 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 08.10.2017
v 08:00
Orel UH B
Újezdec-Těšov C
4 : 14
(19 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 08.10.2017
v 09:00
Zlechov A
Spartak Hluk B
12 : 6
(43 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
2. kolo soutěže RP II. třída
Ne 15.10.2017
v 09:00
Vlčnov C
Spartak Hluk B
4 : 14
(16 : 48)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 13.10.2017
v 18:30
Újezdec-Těšov C
Zlechov A
15 : 3
(50 : 15)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 15.10.2017
v 08:00
Orel UH B
Drsl.-Veletiny B
0 : 18
(6 : 54)
Zápis Zobrazit zápis
So 14.10.2017
v 18:00
Nivnice C
Vážany-Ořechov B
12 : 6
(43 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 15.10.2017
v 09:00
Velehrad A
Drsl.- Veletiny C
8 : 10
(34 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 15.10.2017
v 09:00
Bílovice C
AMON Kunovice D
8 : 10
(36 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
3. kolo soutěže RP II. třída
Ne 22.10.2017
v 09:00
Bílovice C
Vlčnov C
7 : 11
(29 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 22.10.2017
v 09:00
Drsl.- Veletiny C
AMON Kunovice D
11 : 7
(43 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
So 21.10.2017
v 17:00
Nivnice C
Velehrad A
11 : 7
(39 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 20.10.2017
v 18:30
Orel UH B
Vážany-Ořechov B
5 : 13
(19 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
St 18.10.2017
v 17:00
Zlechov A
Drsl.-Veletiny B
4 : 14
(21 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
So 21.10.2017
v 17:00
Spartak Hluk B
Újezdec-Těšov C
8 : 10
(33 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
4. kolo soutěže RP II. třída
Ne 29.10.2017
v 09:00
Vlčnov C
Újezdec-Těšov C
11 : 7
(40 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 09:00
Drsl.-Veletiny B
Spartak Hluk B
9 : 9
(37 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
So 21.10.2017
v 18:00
Zlechov A
Vážany-Ořechov B
7 : 11
(31 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 08:30
Velehrad A
Orel UH B
18 : 0
(54 : 2)
Zápis Zobrazit zápis
So 28.10.2017
v 17:00
AMON Kunovice D
Nivnice C
2 : 16
(17 : 51)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 09:00
Bílovice C
Drsl.- Veletiny C
9 : 9
(37 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
5. kolo soutěže RP II. třída
Ne 05.11.2017
v 09:00
Drsl.- Veletiny C
Vlčnov C
11 : 7
(45 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
So 04.11.2017
v 17:00
Nivnice C
Bílovice C
11 : 7
(42 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 03.11.2017
v 18:00
Orel UH B
AMON Kunovice D
4 : 14
(19 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 05.11.2017
v 09:00
Zlechov A
Velehrad A
3 : 15
(19 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 02.11.2017
v 17:00
Spartak Hluk B
Vážany-Ořechov B
9 : 9
(39 : 29)
Zápis Zobrazit zápis
So 04.11.2017
v 18:00
Újezdec-Těšov C
Drsl.-Veletiny B
1 : 17
(12 : 52)
Zápis Zobrazit zápis
6. kolo soutěže RP II. třída
Čt 09.11.2017
v 18:30
Vlčnov C
Drsl.-Veletiny B
3 : 15
(25 : 48)
Zápis Zobrazit zápis
So 11.11.2017
v 18:00
Vážany-Ořechov B
Újezdec-Těšov C
7 : 11
(28 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 12.11.2017
v 09:00
Velehrad A
Spartak Hluk B
14 : 4
(47 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 12.11.2017
v 09:00
Zlechov A
AMON Kunovice D
18 : 0
(54 : 15)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 12.11.2017
v 09:00
Bílovice C
Orel UH B
14 : 4
(47 : 17)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 12.11.2017
v 09:00
Drsl.- Veletiny C
Nivnice C
11 : 7
(41 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
7. kolo soutěže RP II. třída
Čt 16.11.2017
v 18:00
Nivnice C
Vlčnov C
12 : 6
(41 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 19.11.2017
v 08:00
Orel UH B
Drsl.- Veletiny C
3 : 15
(18 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 19.11.2017
v 09:00
Zlechov A
Bílovice C
4 : 14
(29 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
So 18.11.2017
v 14:00
Spartak Hluk B
AMON Kunovice D
12 : 6
(44 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
So 18.11.2017
v 18:00
Újezdec-Těšov C
Velehrad A
3 : 15
(20 : 48)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 19.11.2017
v 09:00
Drsl.-Veletiny B
Vážany-Ořechov B
10 : 8
(38 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
8. kolo soutěže RP II. třída
Ne 26.11.2017
v 07:30
Vlčnov C
Vážany-Ořechov B
10 : 8
(39 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 26.11.2017
v 09:00
Velehrad A
Drsl.-Veletiny B
12 : 6
(45 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
So 25.11.2017
v 17:00
AMON Kunovice D
Újezdec-Těšov C
12 : 6
(38 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 26.11.2017
v 08:00
Bílovice C
Spartak Hluk B
5 : 13
(28 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
So 25.11.2017
v 15:00
Zlechov A
Drsl.- Veletiny C
2 : 16
(14 : 51)
Zápis Zobrazit zápis
So 25.11.2017
v 17:00
Nivnice C
Orel UH B
18 : 0
(54 : 0)
Zápis Zobrazit zápis
9. kolo soutěže RP II. třída
Ne 03.12.2017
v 08:00
Orel UH B
Vlčnov C
3 : 15
(12 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 03.12.2017
v 09:00
Zlechov A
Nivnice C
5 : 13
(24 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
So 02.12.2017
v 17:00
Spartak Hluk B
Drsl.- Veletiny C
14 : 4
(48 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
So 02.12.2017
v 18:00
Újezdec-Těšov C
Bílovice C
11 : 7
(43 : 29)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 03.12.2017
v 09:00
Drsl.-Veletiny B
AMON Kunovice D
6 : 12
(30 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
So 02.12.2017
v 18:00
Vážany-Ořechov B
Velehrad A
5 : 13
(21 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
10. kolo soutěže RP II. třída
Ne 10.12.2017
v 09:00
Vlčnov C
Velehrad A
1 : 17
(9 : 53)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 10.12.2017
v 09:00
AMON Kunovice D
Vážany-Ořechov B
16 : 2
(52 : 16)
Zápis Zobrazit zápis
So 09.12.2017
v 17:00
Bílovice C
Drsl.-Veletiny B
11 : 7
(41 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 10.12.2017
v 09:00
Drsl.- Veletiny C
Újezdec-Těšov C
17 : 1
(53 : 12)
Zápis Zobrazit zápis
So 09.12.2017
v 14:00
Nivnice C
Pokuta: 200+200,- Kč
nenahraný zápis 29.12., 19.1. 12.2, 25.2.,5.4.
Spartak Hluk B
13 : 5
(42 : 28)
Zobrazit zápis
Ne 10.12.2017
v 08:00
Orel UH B
Zlechov A
2 : 16
(10 : 50)
Zápis Zobrazit zápis
11. kolo soutěže RP II. třída
Ne 17.12.2017
v 09:00
Zlechov A
Vlčnov C
13 : 5
(47 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
So 16.12.2017
v 17:00
Spartak Hluk B
Orel UH B
18 : 0 wo
(0 : 0)
Zápis Zobrazit zápis
So 16.12.2017
v 18:00
Újezdec-Těšov C
Pokuta: 50,- Kč
nenahlášený výsledek 18.12. 9:25
Nivnice C
3 : 15
(19 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 28.09.2017
v 18:00
Drsl.-Veletiny B
Drsl.- Veletiny C
7 : 11
(35 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
So 16.12.2017
v 18:00
Vážany-Ořechov B
Bílovice C
8 : 10
(38 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
So 16.12.2017
v 17:00
AMON Kunovice D
Velehrad A
4 : 14
(26 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
12. kolo soutěže RP II. třída
So 06.01.2018
v 19:30
Vlčnov C
AMON Kunovice D
5 : 13
(28 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.01.2018
v 09:00
Velehrad A
Bílovice C
14 : 4
(45 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.01.2018
v 14:30
Drsl.- Veletiny C
Vážany-Ořechov B
9 : 9
(38 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.01.2018
v 09:00
Drsl.-Veletiny B
Nivnice C
10 : 8
(37 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 12.01.2018
v 18:00
Újezdec-Těšov C
Orel UH B
12 : 6
(40 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.01.2018
v 17:00
Spartak Hluk B
Zlechov A
10 : 8
(39 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
13. kolo soutěže RP II. třída
So 20.01.2018
v 17:00
Spartak Hluk B
Vlčnov C
18 : 0
(54 : 11)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.01.2018
v 09:00
Zlechov A
Újezdec-Těšov C
7 : 11
(27 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
Út 09.01.2018
v 17:30
Drsl.-Veletiny B
Orel UH B
13 : 5
(43 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
So 20.01.2018
v 18:00
Vážany-Ořechov B
Nivnice C
5 : 13
(24 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.01.2018
v 09:00
Drsl.- Veletiny C
Velehrad A
9 : 9
(36 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
Út 16.01.2018
v 18:00
AMON Kunovice D
Bílovice C
14 : 4
(46 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
14. kolo soutěže RP II. třída
Ne 28.01.2018
v 07:30
Vlčnov C
Bílovice C
14 : 4
(21 : 8)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.01.2018
v 17:00
AMON Kunovice D
Drsl.- Veletiny C
9 : 9
(37 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.01.2018
v 09:00
Velehrad A
Nivnice C
12 : 6
(42 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.01.2018
v 18:00
Vážany-Ořechov B
Orel UH B
16 : 2
(49 : 16)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.01.2018
v 09:30
Drsl.-Veletiny B
Zlechov A
17 : 1
(53 : 18)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 26.01.2018
v 18:00
Újezdec-Těšov C
Spartak Hluk B
4 : 14
(18 : 44)
Zápis Zobrazit zápis
15. kolo soutěže RP II. třída
So 03.02.2018
v 18:00
Újezdec-Těšov C
Vlčnov C
11 : 7
(39 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.02.2018
v 17:00
Spartak Hluk B
Drsl.-Veletiny B
9 : 9
(37 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.02.2018
v 17:00
Vážany-Ořechov B
Zlechov A
14 : 4
(46 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.02.2018
v 09:00
Orel UH B
Velehrad A
3 : 15
(15 : 49)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.02.2018
v 17:00
Nivnice C
Pokuta: 50,- Kč
nezadaný zápis na STIS 12.2.
AMON Kunovice D
14 : 4
(49 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.02.2018
v 09:00
Drsl.- Veletiny C
Bílovice C
10 : 8
(41 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
16. kolo soutěže RP II. třída
Ne 11.02.2018
v 09:00
Vlčnov C
Drsl.- Veletiny C
7 : 11
(29 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.02.2018
v 09:00
Bílovice C
Nivnice C
4 : 14
(20 : 49)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 09.02.2018
v 18:30
AMON Kunovice D
Orel UH B
15 : 3
(50 : 18)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.02.2018
v 09:00
Velehrad A
Zlechov A
16 : 2
(51 : 13)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.02.2018
v 18:00
Vážany-Ořechov B
Spartak Hluk B
9 : 9
(33 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 09.02.2018
v 18:00
Drsl.-Veletiny B
Újezdec-Těšov C
12 : 6
(41 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
17. kolo soutěže RP II. třída
Čt 08.02.2018
v 18:00
Drsl.-Veletiny B
Vlčnov C
14 : 4
(48 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.02.2018
v 18:00
Újezdec-Těšov C
Vážany-Ořechov B
8 : 10
(28 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.02.2018
v 17:00
Spartak Hluk B
Velehrad A
10 : 8
(37 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.02.2018
v 17:00
AMON Kunovice D
Zlechov A
12 : 6
(43 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.02.2018
v 09:00
Orel UH B
Bílovice C
3 : 15
(17 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.02.2018
v 17:00
Nivnice C
Drsl.- Veletiny C
11 : 7
(41 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
18. kolo soutěže RP II. třída
Ne 25.02.2018
v 07:30
Vlčnov C
Nivnice C
8 : 10
(29 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.02.2018
v 09:00
Drsl.- Veletiny C
Orel UH B
18 : 0
(54 : 10)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.02.2018
v 08:00
Bílovice C
Zlechov A
9 : 9
(37 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
So 24.02.2018
v 14:00
AMON Kunovice D
Spartak Hluk B
6 : 12
(22 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.02.2018
v 09:00
Velehrad A
Újezdec-Těšov C
16 : 2
(51 : 12)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 22.02.2018
v 17:30
Vážany-Ořechov B
Drsl.-Veletiny B
8 : 10
(39 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
19. kolo soutěže RP II. třída
So 03.03.2018
v 18:00
Vážany-Ořechov B
Vlčnov C
9 : 9
(33 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.03.2018
v 09:00
Drsl.-Veletiny B
Velehrad A
9 : 9
(32 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.03.2018
v 18:00
Újezdec-Těšov C
AMON Kunovice D
4 : 14
(20 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.03.2018
v 17:00
Spartak Hluk B
Bílovice C
12 : 6
(42 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.03.2018
v 14:30
Drsl.- Veletiny C
Zlechov A
15 : 3
(49 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.03.2018
v 09:00
Orel UH B
Nivnice C
0 : 18
(9 : 54)
Zápis Zobrazit zápis
20. kolo soutěže RP II. třída
Ne 11.03.2018
v 07:30
Vlčnov C
Orel UH B
18 : 0
(54 : 0)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.03.2018
v 14:00
Nivnice C
Zlechov A
12 : 6
(42 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.03.2018
v 14:00
Drsl.- Veletiny C
Spartak Hluk B
9 : 9
(41 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.03.2018
v 09:00
Bílovice C
Újezdec-Těšov C
13 : 5
(41 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.03.2018
v 17:00
AMON Kunovice D
Drsl.-Veletiny B
8 : 10
(31 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.03.2018
v 09:00
Velehrad A
Vážany-Ořechov B
9 : 9
(34 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
21. kolo soutěže RP II. třída
Ne 18.03.2018
v 09:00
Velehrad A
Vlčnov C
18 : 0
(54 : 5)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.03.2018
v 18:00
Vážany-Ořechov B
AMON Kunovice D
10 : 8
(33 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.03.2018
v 09:00
Drsl.-Veletiny B
Bílovice C
5 : 13
(30 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.03.2018
v 18:00
Újezdec-Těšov C
Drsl.- Veletiny C
7 : 11
(32 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.03.2018
v 17:00
Spartak Hluk B
Nivnice C
14 : 4
(47 : 17)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.03.2018
v 09:00
Zlechov A
Orel UH B
17 : 1
(53 : 7)
Zápis Zobrazit zápis
22. kolo soutěže RP II. třída
Ne 25.03.2018
v 09:00
Vlčnov C
Zlechov A
14 : 4
(47 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 23.03.2018
v 17:30
Orel UH B
Spartak Hluk B
4 : 14
(14 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
So 24.03.2018
v 14:00
Nivnice C
Újezdec-Těšov C
17 : 1
(51 : 10)
Zápis Zobrazit zápis
Út 10.10.2017
v 18:00
Drsl.- Veletiny C
Drsl.-Veletiny B
7 : 11
(30 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.03.2018
v 09:00
Bílovice C
Vážany-Ořechov B
9 : 9
(32 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.03.2018
v 09:00
Velehrad A
AMON Kunovice D
14 : 4
(47 : 20)
Zápis Zobrazit zápis

Nápověda

Rozpis soutěže

Barevný puntík vlevo od jména mužstva znázorňuje výsledek utkání pro ono družstvo:

zelený puntík = mužstvo vyhrálo
červený puntík = mužstvo prohrálo
žlutý puntík = mužstvo remizovalo

Kliknutím na výsledek zobrazíte podrobnosti utkání.

Vpravo jsou ikony, které udávají stav utkání v systému:
Ikona červeného otazníku = nenahlášený výsledek. Kliknutím na tuto ikonu můžete výsledek nahlásit. Výsledek lze nahlásit pouze po uplynutí stanoveného data utkání.
Ikona hodin = čeká na potvrzení. Výsledek je nahlášený a čeká na schválení do systému.
Šedá fajfka = potvrzený výsledek. Výsledek potvrdil administrátor.
Zelená fajfka = utkání je započítané v systému. To znamená, že až teď se hráčům započítávají zápasy, aktualizuje se tabulka, atd.

Tato ikona se zobrazí vedle výsledku, když je k dispozici naskenovaný zápis utkání. Kliknutím na tuto ikonu tento naskenovaný zápis stáhnete.