Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP III. třída

Zubík Jaroslav

Historie zápasů

   Zubík Jaroslav Soupeř Sety
Zápas proti: Bánov AZobrazit zápis
Zubík JaroslavHájek Jan st.
Píšková Ivana
Zálešák Pavel
03
Zubík JaroslavPíšková Ivana
03
Zubík JaroslavPomykal Šimon
03
Zubík JaroslavBalouch Martin
03
Zubík JaroslavZálešák Pavel
03
Zápas proti: Velehrad BZobrazit zápis
Zubík JaroslavHájek Jan st.
Vaněk Lukáš
Machala Miroslav
23
Zubík JaroslavSmetana Jan
13
Zubík JaroslavMachala Miroslav
23
Zubík JaroslavVaněk Lukáš
03
Zubík JaroslavVaněk Václav
31
Zápas proti: Strání BZobrazit zápis
Zubík JaroslavSoviš Radek
Popelka Václav
Štajner Petr
23
Zubík JaroslavŠtajner Jakub
03
Zubík JaroslavPopelka Václav
03
Zubík JaroslavBušo Libor
03
Zubík JaroslavŠtajner Petr
03
Zápas proti: Komňa BZobrazit zápis
Zubík JaroslavNemrava Tomáš
Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
03
Zubík JaroslavMikulka Petr
13
Zubík JaroslavMikulka Libor
03
Zubík JaroslavMichalčík Matyáš
23
Zubík JaroslavJurásek Cyril
03
Zápas proti: Vážany-Ořechov CZobrazit zápis
Zubík JaroslavNemrava Tomáš
Šoustek Ondřej
Mrkva David
03
Zubík JaroslavMrkva David
03
Zubík JaroslavŠoustek Ondřej
03
Zubík JaroslavNeuberger Libor
13
Zubík JaroslavKuchař Zdeněk
32
Zápas proti: AMON Kunovice EZobrazit zápis
Zubík JaroslavŠrom Dominik
13
Zubík JaroslavFialík Tomáš
03
Zápas proti: Dolní Němčí FZobrazit zápis
Zubík JaroslavSoviš Radek
Bobčík Matyáš
Jurásek Robin
31
Zubík JaroslavBobčík Přemysl
03
Zubík JaroslavUher Adrian
13
Zubík JaroslavBobčík Matyáš
31
Zubík JaroslavJurásek Robin
03
Zápas proti: Zlechov BZobrazit zápis
Zubík JaroslavSoviš Radek
Paška Zdeněk
Gottwald David
31
Zubík JaroslavGottwald David
30
Zubík JaroslavPaška Zdeněk
13
Zubík JaroslavHvožďa František
13
Zubík JaroslavVaněk Jiří
03
Zápas proti: Bánov AZobrazit zápis
Zubík JaroslavSoviš Radek
Píšková Ivana
Baláž Jozef
23
Zubík JaroslavBaláž Jozef
13
Zápas proti: Velehrad BZobrazit zápis
Zubík JaroslavSoviš Radek
Vaněk Lukáš
Ševčík Karel
23
Zápas proti: Strání BZobrazit zápis
Zubík JaroslavSoviš Radek
Popelka Václav
Štajner Petr
30
Zápas proti: Vážany-Ořechov CZobrazit zápis
Zubík JaroslavSoviš Radek
Mrkva David
Pokorák Vlastimil
31
Zubík JaroslavNeuberger Libor
03
Zubík JaroslavMrkva David
13
Zubík JaroslavKuchař Zdeněk
03
Zubík JaroslavPokorák Vlastimil
03
Zápas proti: AMON Kunovice EZobrazit zápis
Zubík JaroslavMíšek Jiří
Šrom Dominik
Fialík Tomáš
03
Zubík JaroslavŠrom Dominik
13
Zubík JaroslavGabriel Petr
03
Zubík JaroslavFialík Tomáš
32
Zubík JaroslavJančar Aleš
03
Zápas proti: Dolní Němčí FZobrazit zápis
Zubík JaroslavSoviš Radek
Bobčík Přemysl
Uher Adrian
03
Zápas proti: Horní Němčí AZobrazit zápis
Zubík JaroslavSoviš Radek
Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
03
Zubík JaroslavTureček Pavel
03
Zubík JaroslavZimčík Tomáš
13
Zubík JaroslavHaloda Pavel
13
Zubík JaroslavKočí Josef
13
Zápas proti: Orel Ostr.N.Ves CZobrazit zápis
Zubík JaroslavSoviš Radek
Mareček Šimon
Kodrla Tomáš
03
Zubík JaroslavKodrla Tomáš
03
Zubík JaroslavKučerák Vratko
23
Zubík JaroslavVintr Pavel
03
Zubík JaroslavMareček Šimon
32