Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP III. třída

Bureš Petr

Historie zápasů

   Bureš Petr Soupeř Sety
Zápas proti: Velehrad BZobrazit zápis
Bureš PetrGabriel Petr
Smetana Jan
Ševčík Karel
13
Bureš PetrVaněk Lukáš
32
Bureš PetrSmetana Jan
32
Bureš PetrŠevčík Karel
31
Bureš PetrMachala Miroslav
30
Zápas proti: Dolní Němčí FZobrazit zápis
Bureš PetrGabriel Petr
Šálek Jan
Uher Adrian
30
Bureš PetrBobčík Matyáš
30
Bureš PetrŠálek Jan
31
Bureš PetrBaroň Martin
30
Bureš PetrUher Adrian
30
Zápas proti: Zlechov BZobrazit zápis
Bureš PetrŠrom Dominik
Vojtěšek Ivan
Hvožďa František
30
Bureš PetrMožíš Jaroslav
30
Bureš PetrGottwald David
30
Bureš PetrVojtěšek Ivan
32
Bureš PetrHvožďa František
13
Zápas proti: Bánov AZobrazit zápis
Bureš PetrHladík Lukáš
Zálešák Pavel
Píšková Ivana
13
Bureš PetrPíšková Ivana
30
Bureš PetrZálešák Pavel
23
Bureš PetrPomykal Šimon
32
Bureš PetrČapka Martin
13
Zápas proti: Spartak Hluk CZobrazit zápis
Bureš PetrJančar Aleš
Pospíšek Štěpán
Janča Michal
32
Bureš PetrPospíšek Štěpán
31
Bureš PetrSoviš Radek
13
Zápas proti: Strání BZobrazit zápis
Bureš PetrŠrom Dominik
Štajner Jakub
Štajner Petr
30
Bureš PetrPopelka Václav
03
Bureš PetrMikláš Petr
13
Bureš PetrŠtajner Petr
13
Bureš PetrBušo Libor
31
Zápas proti: Komňa BZobrazit zápis
Bureš PetrŠrom Dominik
Mikulka Libor
Jurásek Cyril
13
Bureš PetrMichalčík Matyáš
32
Bureš PetrMikulka Libor
31
Bureš PetrJurásek Cyril
32
Bureš PetrMikulka Petr
30
Zápas proti: Orel Ostr.N.Ves DZobrazit zápis
Bureš PetrŠrom Dominik
Mahdalíček Josef st.
Konečný Josef
31
Bureš PetrRampáček Patrik
13
Bureš PetrKonečný Josef
30
Bureš PetrMahdalíček Josef st.
30
Bureš PetrVlk Antonín
03
Zápas proti: Vážany-Ořechov CZobrazit zápis
Bureš PetrGottwald Miroslav
32
Bureš PetrVáňa David
13
Bureš PetrKuchař Zdeněk
30
Bureš PetrPokorák Vlastimil
31
Zápas proti: Velehrad BZobrazit zápis
Bureš PetrSmetana Jan
03
Bureš PetrVaněk Václav
30
Zápas proti: Dolní Němčí FZobrazit zápis
Bureš PetrJančar Aleš
Uher Adrian
Bobčík Matyáš
31
Bureš PetrBobčík Matyáš
30
Bureš PetrBobčík Přemysl
03
Bureš PetrUher Adrian
31
Bureš PetrŠálek Jan
30
Zápas proti: Horní Němčí AZobrazit zápis
Bureš PetrZimčík Tomáš
31
Bureš PetrKočí Josef
13
Bureš PetrHaloda Pavel
23
Bureš PetrTureček Pavel
30
Zápas proti: Orel Ostr.N.Ves CZobrazit zápis
Bureš PetrGabriel Petr
Vintr Pavel
Mareček Šimon
03
Bureš PetrKodrla Tomáš
31
Bureš PetrVintr Pavel
32
Bureš PetrMareček Šimon
23
Bureš PetrKučerák Vratko
30
Zápas proti: Zlechov BZobrazit zápis
Bureš PetrFialík Tomáš
Paška Zdeněk
Vojtěšek Ivan
23
Bureš PetrHvožďa František
03
Bureš PetrPaška Zdeněk
23
Bureš PetrVaněk Jiří
30
Bureš PetrVojtěšek Ivan
32
Zápas proti: Strání BZobrazit zápis
Bureš PetrJančar Aleš
Popelka Václav
Bušo Libor
13
Bureš PetrMikláš Petr
31
Bureš PetrBušo Libor
31
Bureš PetrPopelka Václav
32
Bureš PetrŠtajner Jakub
13
Zápas proti: Komňa BZobrazit zápis
Bureš PetrJančar Aleš
Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
32
Bureš PetrMikulka Petr
03
Bureš PetrMlček Ladislav
30
Bureš PetrMichalčík Matyáš
23
Bureš PetrMikulka Libor
30
Zápas proti: Orel Ostr.N.Ves DZobrazit zápis
Bureš PetrJančar Aleš
Rampáček Patrik
Vlk Antonín
23