Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP III. třída

Gabriel Petr

Historie zápasů

   Gabriel Petr Soupeř Sety
Zápas proti: Velehrad BZobrazit zápis
Gabriel PetrBureš Petr
Smetana Jan
Ševčík Karel
13
Gabriel PetrMachala Miroslav
30
Gabriel PetrVaněk Lukáš
03
Gabriel PetrSmetana Jan
03
Gabriel PetrŠevčík Karel
03
Zápas proti: Dolní Němčí FZobrazit zápis
Gabriel PetrBureš Petr
Šálek Jan
Uher Adrian
30
Gabriel PetrUher Adrian
23
Gabriel PetrBobčík Matyáš
30
Gabriel PetrŠálek Jan
32
Gabriel PetrBaroň Martin
30
Zápas proti: Horní Němčí AZobrazit zápis
Gabriel PetrHladík Lukáš
Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
13
Gabriel PetrKočí Josef
13
Gabriel PetrZimčík Tomáš
03
Gabriel PetrTureček Pavel
23
Gabriel PetrBobčík Adam
03
Zápas proti: Orel Ostr.N.Ves CZobrazit zápis
Gabriel PetrJančar Aleš
Mareček Šimon
Vintr Pavel
23
Gabriel PetrVintr Pavel
13
Gabriel PetrŠmejkal Filip
03
Gabriel PetrMareček Šimon
31
Gabriel PetrKučerák Vratko
13
Zápas proti: Zlechov BZobrazit zápis
Gabriel PetrHvožďa František
03
Gabriel PetrMožíš Jaroslav
31
Gabriel PetrGottwald David
30
Gabriel PetrVojtěšek Ivan
23
Zápas proti: Spartak Hluk CZobrazit zápis
Gabriel PetrMacek Jiří
32
Gabriel PetrPospíšek Štěpán
31
Gabriel PetrSoviš Radek
03
Gabriel PetrJanča Michal
03
Zápas proti: Strání BZobrazit zápis
Gabriel PetrJančar Aleš
Popelka Václav
Mikláš Petr
32
Gabriel PetrMikláš Petr
32
Gabriel PetrŠtajner Petr
13
Gabriel PetrBušo Libor
03
Gabriel PetrPopelka Václav
32
Zápas proti: Komňa BZobrazit zápis
Gabriel PetrJančar Aleš
Mikulka Petr
Michalčík Matyáš
32
Gabriel PetrMikulka Petr
30
Gabriel PetrMichalčík Matyáš
32
Gabriel PetrVaverka Ivo
30
Gabriel PetrJurásek Cyril
13
Zápas proti: Orel Ostr.N.Ves DZobrazit zápis
Gabriel PetrJančar Aleš
Vlk Antonín
Rampáček Patrik
23
Gabriel PetrVlk Antonín
03
Gabriel PetrRampáček Patrik
32
Gabriel PetrKonečný Josef
13
Gabriel PetrMahdalíček Josef st.
32
Zápas proti: Vážany-Ořechov CZobrazit zápis
Gabriel PetrJančar Aleš
Pokorák Vlastimil
Gottwald Miroslav
31
Gabriel PetrKuchař Zdeněk
23
Gabriel PetrPokorák Vlastimil
03
Zápas proti: Velehrad BZobrazit zápis
Gabriel PetrJančar Aleš
Vaněk Václav
Smetana Jan
03
Gabriel PetrVaněk Lukáš
13
Gabriel PetrŠevčík Karel
23
Gabriel PetrSmetana Jan
03
Gabriel PetrVaněk Václav
30
Zápas proti: Dolní Němčí FZobrazit zápis
Gabriel PetrBobčík Přemysl
03
Gabriel PetrUher Adrian
13
Gabriel PetrŠálek Jan
03
Gabriel PetrBobčík Matyáš
31
Zápas proti: Horní Němčí AZobrazit zápis
Gabriel PetrHaloda Pavel
03
Gabriel PetrTureček Pavel
32
Gabriel PetrZimčík Tomáš
03
Gabriel PetrKočí Josef
03
Zápas proti: Orel Ostr.N.Ves CZobrazit zápis
Gabriel PetrBureš Petr
Vintr Pavel
Mareček Šimon
03
Zápas proti: Bánov AZobrazit zápis
Gabriel PetrJančar Aleš
Zálešák Pavel
Pomykal Šimon
23
Gabriel PetrBaláž Jozef
03
Gabriel PetrPomykal Šimon
03
Gabriel PetrZálešák Pavel
13
Gabriel PetrPíšková Ivana
03
Zápas proti: Spartak Hluk CZobrazit zápis
Gabriel PetrJančar Aleš


30
Gabriel Petr
30
Gabriel PetrZubík Jaroslav
30
Gabriel PetrSoviš Radek
03
Gabriel PetrMíšek Jiří
30
Zápas proti: Komňa BZobrazit zápis
Gabriel PetrKolář Adam
Mlček Ladislav
Mikulka Petr
31
Gabriel PetrMikulka Libor
23
Gabriel PetrMikulka Petr
03
Gabriel PetrMlček Ladislav
31
Gabriel PetrMichalčík Matyáš
03
Zápas proti: Vážany-Ořechov CZobrazit zápis
Gabriel PetrŠrom Dominik
Mrkva David
Šoustek Ondřej
31
Gabriel PetrPokorák Vlastimil
30
Gabriel PetrNeuberger Libor
13
Gabriel PetrKuchař Zdeněk
13
Gabriel PetrŠoustek Ondřej
32