Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP III. třída

Úspěšnost ve čtyřhrách

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 11 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Pomykal ŠimonBánov A181716148:2094.12%
52,5
2.Zálešák PavelBánov A201716149:2294.12%
52,3
3.Mareček ŠimonOrel Ostr.N.Ves C212016453:2480.00%
57,3
4.Kočí JosefHorní Němčí A202016451:2280.00%
57,3
5.Smetana JanVelehrad B181814448:2677.78%
50,0
6.Šrom DominikAMON Kunovice E131310334:1976.92%
35,8
7.Kučerák VratkoOrel Ostr.N.Ves C191914550:2373.68%
52,8
8.Vintr PavelOrel Ostr.N.Ves C201914548:2673.68%
51,5
9.Šmejkal FilipOrel Ostr.N.Ves C151511438:1973.33%
41,0
10.Vaněk VáclavVelehrad B13139434:1869.23%
34,8
11.Píšková IvanaBánov A191611537:2668.75%
40,5
12.Vaněk LukášVelehrad B181913649:3268.42%
49,0
13.Kodrla TomášOrel Ostr.N.Ves C11117427:1663.64%
28,0
14.Zimčík TomášHorní Němčí A212113848:3361.90%
51,5
15.Tureček PavelHorní Němčí A212113848:3361.90%
51,5
16.Ševčík KarelVelehrad B181911847:3657.89%
45,0
17.Mrkva DavidVážany-Ořechov C171810838:3155.56%
41,3
18.Mahdalíček Josef st.Orel Ostr.N.Ves D212011942:3455.00%
45,8
19.Bobčík PřemyslDolní Němčí F13137626:2153.85%
29,5
20.Jančar AlešAMON Kunovice E18179836:3752.94%
36,5
21.Machala MiroslavVelehrad B18189942:3950.00%
39,0
22.Štajner JakubStrání B18189935:3350.00%
38,8
23.Bureš PetrAMON Kunovice E14147729:2750.00%
30,3
24.Mikulka LiborKomňa B2222111142:4450.00%
46,3
25.Vlk AntonínOrel Ostr.N.Ves D2020101038:4550.00%
40,8
26.Rampáček PatrikOrel Ostr.N.Ves D2020101038:4550.00%
40,8
27.Michalčík MatyášKomňa B2121101140:4247.62%
43,5
28.Popelka VáclavStrání B201991038:4047.37%
39,3
29.Mikulka PetrKomňa B191991035:3947.37%
38,8
30.Mikláš PetrStrání B17178935:3247.06%
36,3
31.Štajner PetrStrání B15157825:3346.67%
29,3
32.Gabriel PetrAMON Kunovice E14136726:2846.15%
26,5
33.Jurásek CyrilKomňa B13136723:2746.15%
26,0
34.Paška ZdeněkZlechov B202091139:4445.00%
40,0
35.Konečný JosefOrel Ostr.N.Ves D191881033:3644.44%
36,3
36.Pokorák VlastimilVážany-Ořechov C212191240:4542.86%
41,5
37.Uher AdrianDolní Němčí F191981131:3742.11%
37,0
38.Vojtěšek IvanZlechov B15156926:3640.00%
27,5
39.Kuchař ZdeněkVážany-Ořechov C181871133:3738.89%
34,8
40.Janča MichalSpartak Hluk C11114719:2536.36%
20,0
41.Vaněk JiříZlechov B13134920:3530.77%
20,8
42.Soviš RadekSpartak Hluk C202061429:4930.00%
32,5
43.Zubík JaroslavSpartak Hluk C151541120:3626.67%
23,5
44.Neuberger LiborVážany-Ořechov C131431119:3421.43%
21,0
45.Hvožďa FrantišekZlechov B212141725:5819.05%
28,3
46.Bušo LiborStrání B171631319:4118.75%
22,3
47.Bobčík MatyášDolní Němčí F171721522:4611.76%
22,0
48.Šálek JanDolní Němčí F1110197:2810.00%
11,0
49.Gottwald DavidZlechov B121111011:329.09%
12,5
Hráči 10 a méně odehranými utkání ( <50% )
50.Dvořáček TomášHorní Němčí A33309:2100.00%
10,0
51.Miklíček DominikOrel Ostr.N.Ves C22206:0100.00%
7,0
52.Haloda PavelHorní Němčí A886220:1075.00%
22,0
53.Baláž JozefBánov A986219:1175.00%
21,5
54.Kodrla MiroslavOrel Ostr.N.Ves D44319:475.00%
11,0
55.Fialík TomášAMON Kunovice E664215:966.67%
15,5
56.Tureček MarekHorní Němčí A764213:866.67%
15,3
57.Tománek StanislavZlechov B33216:466.67%
7,5
58.Bobčík AdamHorní Němčí A33216:566.67%
7,3
59.Čapka MartinBánov A753210:760.00%
12,0
60.Mléčka ZdeněkAMON Kunovice E55329:960.00%
11,3
61.Balouch MartinBánov A774313:1257.14%
15,8
62.Kolář AdamAMON Kunovice E995419:2055.56%
19,5
63.Šoustek OndřejVážany-Ořechov C10116521:1754.55%
25,0
64.Hájek Jan st.Spartak Hluk C10105521:2050.00%
21,5
65.Cába JaroslavBánov A44229:850.00%
8,8
66.Mlček LadislavKomňa B22114:450.00%
4,3
67.Chmelina JiříHorní Němčí A22113:350.00%
4,3
68.Pospíšek ŠtěpánSpartak Hluk C55239:1240.00%
9,3
69.Šoc RomanVážany-Ořechov C33123:733.33%
4,8
70.Macek JiříSpartak Hluk C993614:2133.33%
15,5
71.Vaverka IvoKomňa B77258:1728.57%
10,8
72.Nemrava TomášSpartak Hluk C44135:925.00%
6,3
73.Novák LudvíkKomňa B44134:1125.00%
5,5
74.Jurásek RobinDolní Němčí F76159:1516.67%
8,8
75.Baroň MartinDolní Němčí F87166:1914.29%
8,5
76.Míšek JiříSpartak Hluk C1010197:2810.00%
11,0
77.Jelínek ŠimonVelehrad B11012:30.00%
1,3
78.Váňa DavidVážany-Ořechov C11011:30.00%
1,0
79.Balouch MilanBánov A11011:30.00%
1,0
80.Machalík JanDolní Němčí F11010:30.00%
0,8
81.Hibler TomášDolní Němčí F11010:30.00%
0,8
82.Rybnikář AlešAMON Kunovice E11010:30.00%
0,8
83.Tesař MiloslavVážany-Ořechov C11010:30.00%
0,8
84.Šimek LiborBánov A11010:30.00%
0,8
85.Mimochodek JanStrání B11010:30.00%
0,8
86.Štěpaník LukášAMON Kunovice E11010:30.00%
0,8
87.Janoušek MarekVážany-Ořechov C11010:30.00%
0,8
88.Němeček VáclavDolní Němčí F22021:60.00%
1,8
89.Gottwald MiroslavVážany-Ořechov C22021:60.00%
1,8
90.Možíš JaroslavZlechov B33033:90.00%
3,0
91.Pospíšil OndřejAMON Kunovice E22020:60.00%
1,5
92.Chvatík MarekAMON Kunovice E22020:60.00%
1,5
93.Hladík LukášAMON Kunovice E33032:90.00%
2,8