Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP III. třída

Úspěšnost jednotlivců

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 11 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Zálešák PavelBánov A1970682207:5297.14%
457,5
2.Šrom DominikAMON Kunovice E1247389127:5680.85%
271,5
3.Pomykal ŠimonBánov A17675215176:7277.61%
383,0
4.Bobčík PřemyslDolní Němčí F13483711122:6277.08%
266,5
5.Vaněk LukášVelehrad B19765719187:10075.00%
414,0
6.Jurásek CyrilKomňa B13513813132:6874.51%
280,0
7.Zimčík TomášHorní Němčí A20775621190:9072.73%
421,0
8.Kočí JosefHorní Němčí A21815724197:10970.37%
429,5
9.Vintr PavelOrel Ostr.N.Ves C21805525183:12368.75%
407,5
10.Mareček ŠimonOrel Ostr.N.Ves C21815427195:12566.67%
413,0
11.Bureš PetrAMON Kunovice E16604020139:9166.67%
304,0
12.Vlk AntonínOrel Ostr.N.Ves D20785127190:10765.38%
403,0
13.Rampáček PatrikOrel Ostr.N.Ves D19754926176:13065.33%
370,5
14.Mikulka PetrKomňa B19754926169:12365.33%
370,5
15.Kodrla TomášOrel Ostr.N.Ves C1143281599:6065.12%
218,5
16.Kučerák VratkoOrel Ostr.N.Ves C19744727160:11763.51%
361,0
17.Popelka VáclavStrání B21784929179:13262.82%
380,0
18.Šmejkal FilipOrel Ostr.N.Ves C16573522132:9561.40%
277,0
19.Štajner JakubStrání B19724428157:11861.11%
345,5
20.Haloda PavelHorní Němčí A15543222114:8559.26%
256,5
21.Konečný JosefOrel Ostr.N.Ves D17663927141:11359.09%
309,5
22.Vaněk VáclavVelehrad B13543123117:10557.41%
245,5
23.Michalčík MatyášKomňa B21834736183:15856.63%
379,0
24.Štajner PetrStrání B15573225119:10256.14%
259,5
25.Mikulka LiborKomňa B22784335167:13555.13%
357,5
26.Neuberger LiborVážany-Ořechov C17713932152:12554.93%
324,0
27.Hvožďa FrantišekZlechov B21794237176:14453.16%
358,0
28.Janča MichalSpartak Hluk C1140211981:7652.50%
175,0
29.Tureček PavelHorní Němčí A21804238159:15752.50%
346,0
30.Smetana JanVelehrad B18693633143:13052.17%
303,5
31.Píšková IvanaBánov A20713635136:13650.70%
303,0
32.Mikláš PetrStrání B21733637140:15249.32%
303,0
33.Mrkva DavidVážany-Ořechov C17703436129:13148.57%
294,0
34.Bušo LiborStrání B17582731111:11646.55%
239,0
35.Kuchař ZdeněkVážany-Ořechov C18663036123:13045.45%
269,5
36.Mahdalíček Josef st.Orel Ostr.N.Ves D19733340139:14645.21%
298,0
37.Vojtěšek IvanZlechov B16592633101:12744.07%
229,0
38.Ševčík KarelVelehrad B18753342133:15044.00%
299,0
39.Jančar AlešAMON Kunovice E1655243196:11843.64%
214,0
40.Paška ZdeněkZlechov B20763244133:16042.11%
294,5
41.Soviš RadekSpartak Hluk C21813051143:17337.04%
303,0
42.Gabriel PetrAMON Kunovice E1765244195:14636.92%
229,5
43.Pokorák VlastimilVážany-Ořechov C20762551118:17032.89%
264,5
44.Macek JiříSpartak Hluk C1142132960:9530.95%
141,0
45.Uher AdrianDolní Němčí F1975215495:18728.00%
231,5
46.Míšek JiříSpartak Hluk C1551114058:13621.57%
141,5
47.Machala MiroslavVelehrad B1979176294:20621.52%
223,5
48.Vaněk JiříZlechov B134393453:10820.93%
124,0
49.Zubík JaroslavSpartak Hluk C134764137:13112.77%
109,0
50.Bobčík MatyášDolní Němčí F176565943:1819.23%
141,0
51.Gottwald DavidZlechov B165535234:1605.45%
109,5
52.Baroň MartinDolní Němčí F124514413:1322.22%
78,0
Hráči 10 a méně odehranými utkání ( <50% )
53.Baláž JozefBánov A93224881:4275.00%
175,5
54.Šoustek OndřejVážany-Ořechov C10443212110:5772.73%
238,5
55.Fialík TomášAMON Kunovice E62316757:3469.57%
120,5
56.Jurásek RobinDolní Němčí F72517856:4068.00%
125,5
57.Hájek Jan st.Spartak Hluk C1031211072:4467.74%
159,5
58.Suchánek AdamVážany-Ořechov C13217:766.67%
14,0
59.Kodrla MiroslavOrel Ostr.N.Ves D51811741:3161.11%
86,5
60.Chmelina JiříHorní Němčí A24228:750.00%
17,5
61.Bruštíková PetraStrání B12114:350.00%
9,0
62.Čapka MartinBánov A824121246:4650.00%
102,0
63.Miklíček DominikOrel Ostr.N.Ves C384416:1650.00%
34,0
64.Váňa DavidVážany-Ořechov C14227:750.00%
17,0
65.Mléčka ZdeněkAMON Kunovice E4146825:3042.86%
54,5
66.Bobčík AdamHorní Němčí A4125724:2541.67%
48,0
67.Dvořáček TomášHorní Němčí A4125718:2741.67%
44,0
68.Balouch MartinBánov A725101542:5540.00%
93,5
69.Šoc RomanVážany-Ořechov C51761122:4135.29%
56,5
70.Kolář AdamAMON Kunovice E832112152:7134.38%
114,0
71.Pospíšek ŠtěpánSpartak Hluk C5103717:2230.00%
35,0
72.Rybnikář AlešAMON Kunovice E14135:1025.00%
12,0
73.Nemrava TomášSpartak Hluk C3123915:2925.00%
36,5
74.Šálek JanDolní Němčí F103692746:9125.00%
108,0
75.Hladík LukášAMON Kunovice E31221011:3316.67%
30,0
76.Vaverka IvoKomňa B92742319:7314.81%
64,0
77.Cába JaroslavBánov A41521312:4113.33%
35,5
78.Mlček LadislavKomňa B39189:2511.11%
21,5
79.Tureček MarekHorní Němčí A39187:2511.11%
20,5
80.Balouch MilanBánov A14043:120.00%
7,5
81.Štěpaník LukášAMON Kunovice E14042:120.00%
7,0
82.Hibler TomášDolní Němčí F14042:120.00%
7,0
83.Mimochodek JanStrání B14041:120.00%
6,5
84.Janoušek MarekVážany-Ořechov C14040:120.00%
6,0
85.Tesař MiloslavVážany-Ořechov C14040:120.00%
6,0
86.Šimek LiborBánov A14040:120.00%
6,0
87.Tománek StanislavZlechov B26065:180.00%
11,5
88.Jelínek ŠimonVelehrad B25051:150.00%
8,0
89.Gottwald MiroslavVážany-Ořechov C28086:240.00%
15,0
90.Machalík JanDolní Němčí F26060:180.00%
9,0
91.Němeček VáclavDolní Němčí F37072:210.00%
11,5
92.Chvatík MarekAMON Kunovice E28082:240.00%
13,0
93.Pospíšil OndřejAMON Kunovice E28080:240.00%
12,0
94.Možíš JaroslavZlechov B3120127:360.00%
21,5
95.Novák LudvíkKomňa B10230233:690.00%
36,0