Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP III. třída

Rozpis soutěže

1. kolo soutěže RP III. třída
Ne 08.10.2017
v 09:00
AMON Kunovice E
Velehrad B
11 : 7
(38 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 08.10.2017
v 09:00
Dolní Němčí F
Vážany-Ořechov C
4 : 14
(18 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 08.10.2017
v 10:30
Horní Němčí A
Orel Ostr.N.Ves D
11 : 7
(37 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 05.10.2017
v 18:30
Orel Ostr.N.Ves C
Komňa B
9 : 9
(38 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
So 07.10.2017
v 14:30
Strání B
Zlechov B
13 : 5
(44 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
So 07.10.2017
v 18:00
Bánov A
Spartak Hluk C
14 : 4
(48 : 19)
Zápis Zobrazit zápis
2. kolo soutěže RP III. třída
So 14.10.2017
v 17:00
Velehrad B
Spartak Hluk C
14 : 4
(45 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
So 14.10.2017
v 14:30
Strání B
Bánov A
5 : 13
(27 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 15.10.2017
v 08:00
Komňa B
Zlechov B
11 : 7
(37 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 24.09.2017
v 10:00
Orel Ostr.N.Ves D
Orel Ostr.N.Ves C
7 : 11
(28 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
So 14.10.2017
v 17:00
Horní Němčí A
Vážany-Ořechov C
17 : 1
(51 : 5)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 15.10.2017
v 09:00
AMON Kunovice E
Dolní Němčí F
14 : 4
(49 : 17)
Zápis Zobrazit zápis
3. kolo soutěže RP III. třída
Ne 22.10.2017
v 09:00
Dolní Němčí F
Velehrad B
9 : 9
(32 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 22.10.2017
v 10:30
Horní Němčí A
AMON Kunovice E
14 : 4
(49 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 22.10.2017
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves C
Vážany-Ořechov C
13 : 5
(42 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 22.10.2017
v 09:00
Zlechov B
Orel Ostr.N.Ves D
6 : 12
(23 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
So 21.10.2017
v 18:00
Bánov A
Komňa B
14 : 4
(45 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
So 21.10.2017
v 14:30
Strání B
Spartak Hluk C
16 : 2
(50 : 17)
Zápis Zobrazit zápis
4. kolo soutěže RP III. třída
Ne 29.10.2017
v 09:00
Strání B
Velehrad B
11 : 7
(37 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 08:00
Komňa B
Spartak Hluk C
14 : 4
(43 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 08:00
Orel Ostr.N.Ves D
Bánov A
7 : 11
(24 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 09:00
Vážany-Ořechov C
Zlechov B
11 : 7
(40 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 09:00
AMON Kunovice E
Orel Ostr.N.Ves C
3 : 15
(15 : 49)
Zápis Zobrazit zápis
So 28.10.2017
v 10:00
Dolní Němčí F
Horní Němčí A
15 : 3
(48 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
5. kolo soutěže RP III. třída
Ne 05.11.2017
v 10:30
Horní Němčí A
Velehrad B
11 : 7
(38 : 29)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 05.11.2017
v 09:00
Orel Ostr.N.Ves C
Dolní Němčí F
13 : 5
(48 : 17)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 05.11.2017
v 09:00
Zlechov B
AMON Kunovice E
5 : 13
(24 : 44)
Zápis Zobrazit zápis
So 04.11.2017
v 18:00
Bánov A
Vážany-Ořechov C
14 : 4
(48 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 05.11.2017
v 09:00
Spartak Hluk C
Orel Ostr.N.Ves D
10 : 8
(32 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 03.11.2017
v 18:00
Strání B
Komňa B
12 : 6
(46 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
6. kolo soutěže RP III. třída
So 11.11.2017
v 17:00
Velehrad B
Komňa B
9 : 9
(36 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 12.11.2017
v 08:00
Orel Ostr.N.Ves D
Strání B
13 : 5
(44 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 12.11.2017
v 09:00
Vážany-Ořechov C
Spartak Hluk C
12 : 6
(39 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 12.11.2017
v 08:00
AMON Kunovice E
Bánov A
3 : 15
(17 : 48)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 12.11.2017
v 09:00
Zlechov B
Dolní Němčí F
9 : 9
(34 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 12.11.2017
v 10:30
Horní Němčí A
Orel Ostr.N.Ves C
9 : 9
(34 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
7. kolo soutěže RP III. třída
Ne 19.11.2017
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves C
Velehrad B
11 : 7
(40 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 19.11.2017
v 10:30
Horní Němčí A
Zlechov B
15 : 3
(49 : 18)
Zápis Zobrazit zápis
So 18.11.2017
v 17:00
Dolní Němčí F
Bánov A
3 : 15
(18 : 49)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 19.11.2017
v 09:00
Spartak Hluk C
AMON Kunovice E
5 : 13
(29 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 19.11.2017
v 09:00
Strání B
Vážany-Ořechov C
8 : 10
(32 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 17.11.2017
v 18:00
Komňa B
Orel Ostr.N.Ves D
5 : 13
(27 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
8. kolo soutěže RP III. třída
So 25.11.2017
v 17:00
Velehrad B
Orel Ostr.N.Ves D
11 : 7
(42 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
So 25.11.2017
v 18:00
Vážany-Ořechov C
Komňa B
7 : 11
(32 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 26.11.2017
v 09:00
AMON Kunovice E
Strání B
9 : 9
(34 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
So 25.11.2017
v 10:00
Dolní Němčí F
Spartak Hluk C
9 : 9
(34 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 26.11.2017
v 10:30
Horní Němčí A
Bánov A
8 : 10
(30 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 26.11.2017
v 09:00
Orel Ostr.N.Ves C
Zlechov B
17 : 1
(51 : 19)
Zápis Zobrazit zápis
9. kolo soutěže RP III. třída
Ne 03.12.2017
v 09:00
Zlechov B
Velehrad B
11 : 7
(39 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
So 02.12.2017
v 18:00
Bánov A
Orel Ostr.N.Ves C
11 : 7
(39 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 03.12.2017
v 09:00
Spartak Hluk C
Horní Němčí A
5 : 13
(12 : 12)
Zápis Zobrazit zápis
So 02.12.2017
v 15:30
Strání B
Dolní Němčí F
12 : 6
(23 : 20)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 03.12.2017
v 08:00
Komňa B
AMON Kunovice E
6 : 12
(32 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 03.12.2017
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves D
Vážany-Ořechov C
13 : 5
(42 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
10. kolo soutěže RP III. třída
Ne 10.12.2017
v 09:00
Vážany-Ořechov C
Velehrad B
8 : 10
(70 : 76)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 10.12.2017
v 09:00
AMON Kunovice E
Orel Ostr.N.Ves D
9 : 9
(36 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 10.12.2017
v 09:00
Dolní Němčí F
Komňa B
4 : 14
(21 : 44)
Zápis Zobrazit zápis
So 09.12.2017
v 17:00
Strání B
Horní Němčí A
10 : 8
(38 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 10.12.2017
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves C
Spartak Hluk C
17 : 1
(52 : 19)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 10.12.2017
v 09:00
Zlechov B
Bánov A
2 : 16
(19 : 48)
Zápis Zobrazit zápis
11. kolo soutěže RP III. třída
So 16.12.2017
v 18:00
Bánov A
Velehrad B
11 : 7
(40 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 17.12.2017
v 09:00
Spartak Hluk C
Zlechov B
9 : 9
(32 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
So 16.12.2017
v 14:30
Strání B
Pokuta: 50,- Kč
nezadaný zápis na STIS 4.1.
Orel Ostr.N.Ves C
8 : 10
(32 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 17.12.2017
v 08:00
Komňa B
Horní Němčí A
8 : 10
(37 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 17.12.2017
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves D
Dolní Němčí F
18 : 0
(54 : 3)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 17.12.2017
v 09:00
AMON Kunovice E
Vážany-Ořechov C
12 : 6
(41 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
12. kolo soutěže RP III. třída
So 13.01.2018
v 17:00
Velehrad B
AMON Kunovice E
11 : 7
(41 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.01.2018
v 09:00
Vážany-Ořechov C
Dolní Němčí F
18 : 0
(54 : 6)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.01.2018
v 08:00
Orel Ostr.N.Ves D
Horní Němčí A
9 : 9
(36 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.01.2018
v 08:00
Komňa B
Orel Ostr.N.Ves C
9 : 9
(34 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 12.01.2018
v 17:15
Zlechov B
Strání B
8 : 10
(31 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.01.2018
v 09:00
Spartak Hluk C
Bánov A
4 : 14
(24 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
13. kolo soutěže RP III. třída
Ne 21.01.2018
v 09:00
Spartak Hluk C
Velehrad B
10 : 8
(39 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
So 06.01.2018
v 18:00
Bánov A
Strání B
10 : 8
(40 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.01.2018
v 09:00
Zlechov B
Komňa B
9 : 9
(38 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
So 23.09.2017
v 17:00
Orel Ostr.N.Ves C
Orel Ostr.N.Ves D
9 : 9
(35 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.01.2018
v 09:00
Vážany-Ořechov C
Horní Němčí A
7 : 11
(27 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
So 20.01.2018
v 17:00
Dolní Němčí F
AMON Kunovice E
5 : 13
(23 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
14. kolo soutěže RP III. třída
So 27.01.2018
v 17:00
Velehrad B
Dolní Němčí F
12 : 6
(43 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.01.2018
v 09:00
AMON Kunovice E
Horní Němčí A
8 : 10
(32 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.01.2018
v 09:00
Vážany-Ořechov C
Orel Ostr.N.Ves C
5 : 13
(27 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.01.2018
v 08:00
Orel Ostr.N.Ves D
Zlechov B
13 : 5
(48 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.01.2018
v 08:00
Komňa B
Bánov A
7 : 11
(27 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.01.2018
v 09:00
Spartak Hluk C
Strání B
6 : 12
(29 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
15. kolo soutěže RP III. třída
So 03.02.2018
v 17:00
Velehrad B
Strání B
4 : 14
(27 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.02.2018
v 09:00
Spartak Hluk C
Komňa B
3 : 15
(21 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.02.2018
v 18:00
Bánov A
Orel Ostr.N.Ves D
12 : 6
(41 : 29)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.02.2018
v 09:00
Zlechov B
Vážany-Ořechov C
7 : 11
(23 : 44)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.02.2018
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves C
AMON Kunovice E
9 : 9
(32 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
Út 30.01.2018
v 18:30
Horní Němčí A
Dolní Němčí F
15 : 3
(46 : 19)
Zápis Zobrazit zápis
16. kolo soutěže RP III. třída
So 10.02.2018
v 17:00
Velehrad B
Horní Němčí A
8 : 10
(34 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.02.2018
v 09:00
Dolní Němčí F
Orel Ostr.N.Ves C
1 : 17
(10 : 53)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.02.2018
v 09:00
AMON Kunovice E
Zlechov B
12 : 6
(42 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 09.02.2018
v 17:00
Vážany-Ořechov C
Bánov A
5 : 13
(28 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.02.2018
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves D
Spartak Hluk C
11 : 7
(44 : 29)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.02.2018
v 08:00
Komňa B
Strání B
13 : 5
(43 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
17. kolo soutěže RP III. třída
Ne 18.02.2018
v 08:00
Komňa B
Velehrad B
6 : 12
(26 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.02.2018
v 17:00
Strání B
Pokuta: 50,- Kč
nezadaný zápis na STIS 25.2.
Orel Ostr.N.Ves D
11 : 7
(40 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.02.2018
v 09:00
Spartak Hluk C
Pokuta: 50,- Kč
nenahraný zápis 25.2.
Vážany-Ořechov C
9 : 9
(33 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.02.2018
v 18:00
Bánov A
AMON Kunovice E
17 : 1
(53 : 13)
Zápis Zobrazit zápis
Út 13.02.2018
v 17:00
Dolní Němčí F
Zlechov B
8 : 10
(30 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.02.2018
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves C
Horní Němčí A
7 : 11
(36 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
18. kolo soutěže RP III. třída
So 24.02.2018
v 17:00
Velehrad B
Orel Ostr.N.Ves C
9 : 9
(34 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.02.2018
v 10:00
Zlechov B
Horní Němčí A
5 : 13
(20 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
So 24.02.2018
v 18:00
Bánov A
Dolní Němčí F
18 : 0 wo
(54 : 0)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.02.2018
v 08:00
AMON Kunovice E
Spartak Hluk C
14 : 4
(45 : 18)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.02.2018
v 09:00
Vážany-Ořechov C
Strání B
9 : 9
(39 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.02.2018
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves D
Komňa B
11 : 7
(40 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
19. kolo soutěže RP III. třída
Ne 04.03.2018
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves D
Velehrad B
10 : 8
(38 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.03.2018
v 08:00
Komňa B
Vážany-Ořechov C
9 : 9
(36 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.03.2018
v 17:00
Strání B
AMON Kunovice E
12 : 6
(43 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.03.2018
v 09:00
Spartak Hluk C
Dolní Němčí F
12 : 6
(37 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.03.2018
v 18:00
Bánov A
Horní Němčí A
6 : 12
(18 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.03.2018
v 09:30
Zlechov B
Orel Ostr.N.Ves C
4 : 14
(25 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
20. kolo soutěže RP III. třída
So 10.03.2018
v 17:00
Velehrad B
Zlechov B
14 : 4
(45 : 20)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.03.2018
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves C
Bánov A
17 : 1
(52 : 15)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 08.03.2018
v 19:00
Horní Němčí A
Spartak Hluk C
15 : 3
(49 : 18)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.03.2018
v 10:00
Dolní Němčí F
Strání B
6 : 12
(28 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.03.2018
v 09:00
AMON Kunovice E
Komňa B
8 : 10
(29 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.03.2018
v 17:00
Vážany-Ořechov C
Orel Ostr.N.Ves D
5 : 13
(24 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
21. kolo soutěže RP III. třída
So 17.03.2018
v 17:00
Velehrad B
Vážany-Ořechov C
9 : 9
(32 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.03.2018
v 10:30
Orel Ostr.N.Ves D
AMON Kunovice E
13 : 5
(22 : 11)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.03.2018
v 08:00
Komňa B
Dolní Němčí F
18 : 0
(54 : 4)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 16.03.2018
v 18:30
Horní Němčí A
Strání B
8 : 10
(32 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.03.2018
v 09:00
Spartak Hluk C
Orel Ostr.N.Ves C
6 : 12
(28 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.03.2018
v 18:00
Bánov A
Zlechov B
17 : 1
(52 : 8)
Zápis Zobrazit zápis
22. kolo soutěže RP III. třída
So 24.03.2018
v 17:00
Velehrad B
Bánov A
9 : 9
(34 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.03.2018
v 09:00
Zlechov B
Spartak Hluk C
9 : 9
(9 : 9)
Zápis Zobrazit zápis
So 24.03.2018
v 14:00
Orel Ostr.N.Ves C
Strání B
16 : 2
(52 : 14)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.03.2018
v 10:30
Horní Němčí A
Komňa B
15 : 3
(31 : 12)
Zápis Zobrazit zápis
So 24.03.2018
v 10:00
Dolní Němčí F
Orel Ostr.N.Ves D
5 : 13
(22 : 44)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 23.03.2018
v 18:00
Vážany-Ořechov C
AMON Kunovice E
10 : 8
(37 : 37)
Zápis Zobrazit zápis

Nápověda

Rozpis soutěže

Barevný puntík vlevo od jména mužstva znázorňuje výsledek utkání pro ono družstvo:

zelený puntík = mužstvo vyhrálo
červený puntík = mužstvo prohrálo
žlutý puntík = mužstvo remizovalo

Kliknutím na výsledek zobrazíte podrobnosti utkání.

Vpravo jsou ikony, které udávají stav utkání v systému:
Ikona červeného otazníku = nenahlášený výsledek. Kliknutím na tuto ikonu můžete výsledek nahlásit. Výsledek lze nahlásit pouze po uplynutí stanoveného data utkání.
Ikona hodin = čeká na potvrzení. Výsledek je nahlášený a čeká na schválení do systému.
Šedá fajfka = potvrzený výsledek. Výsledek potvrdil administrátor.
Zelená fajfka = utkání je započítané v systému. To znamená, že až teď se hráčům započítávají zápasy, aktualizuje se tabulka, atd.

Tato ikona se zobrazí vedle výsledku, když je k dispozici naskenovaný zápis utkání. Kliknutím na tuto ikonu tento naskenovaný zápis stáhnete.