Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP IV. třída

Úspěšnost ve čtyřhrách

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 9 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Struhelka JiříDrsl.-Veletiny D111111033:5100.00%
27,9
2.Slívová AdrianaBílovice D161616048:22100.00%
37,9
3.Blaha JanBílovice D171716150:2494.12%
39,0
4.Guryča PetrBystřice p. Lop. B151513240:2086.67%
32,8
5.Orlovský KarelDrsl.-Veletiny D131210234:1183.33%
27,2
6.Cába JaroslavBánov B161613340:1981.25%
34,1
7.Valenta MartinBystřice p. Lop. B181814444:2677.78%
36,8
8.Trtek ŠimonDrsl.-Veletiny D997225:1177.78%
19,3
9.Čapka MartinBánov B171713442:2276.47%
35,1
10.Hodl JaroslavBystřice p. Lop. B171511438:2273.33%
30,2
11.Kročil JaroslavBystřice p. Lop. B11107323:1370.00%
19,7
12.Krušina JindřichBřestek B12128426:1866.67%
22,5
13.Ševeček StanislavDrsl.-Veletiny D11117426:1363.64%
21,4
14.Miklíček DominikOrel Ostr.N.Ves E13138530:2261.54%
23,6
15.Suchánek AdamVážany-Ořechov D15159631:2860.00%
25,9
16.Váňa DavidVážany-Ořechov D171710737:2958.82%
30,0
17.Malík PetrBřestek B12127525:1958.33%
21,2
18.Malík RomanBřestek B12127524:1958.33%
21,0
19.Khun TomášVážany-Ořechov D17169730:3156.25%
26,3
20.Kuchař ZdeněkVážany-Ořechov D181810837:3255.56%
30,6
21.Pšurný MatějOrel Ostr.N.Ves E10105521:1850.00%
16,5
22.Pummer DavidÚjezdec-Těšov D14147726:2750.00%
22,1
23.Kodrla MiroslavOrel Ostr.N.Ves E15157831:3046.67%
23,6
24.Malíková AlžbětaBřestek B15157829:2846.67%
23,6
25.Kučerák VratkoOrel Ostr.N.Ves E994518:1844.44%
13,9
26.Gottwald MiroslavVážany - Ořechov E16167931:3043.75%
24,8
27.Surý JakubÚjezdec-Těšov D15146825:3142.86%
20,3
28.Šoc RomanVážany - Ořechov E171771032:3341.18%
25,5
29.Švihký PetrÚjezdec-Těšov D181771031:3541.18%
24,9
30.Urbančík ZdeněkBílovice D161661021:3737.50%
20,6
31.Javor JanDrsl.-Veletiny D15145924:3135.71%
19,1
32.Pekař Jiří st.Bílovice E171551024:3133.33%
20,3
33.Ševčík JiříBřestek B13134921:2830.77%
17,1
34.Veverka RadimÚjezdec-Těšov D11103714:2430.00%
12,2
35.Janků MartinBílovice E171541120:3726.67%
17,4
36.Rešl FrantišekBílovice E151431121:3421.43%
16,1
37.Šimek LiborBánov B141431120:3321.43%
16,1
38.Švestka JosefBánov B141431119:3321.43%
15,9
39.Janoušek MarekVážany - Ořechov E141421212:3914.29%
12,6
40.Kodrla PetrVážany - Ořechov E161611510:476.25%
12,0
41.Cihlář VladimírDrsl.-Veletiny D10100106:300.00%
6,8
Hráči 8 a méně odehranými utkání ( <50% )
42.Lekeš RomanÚjezdec-Těšov D22206:1100.00%
5,1
43.Beníček HynekBystřice p. Lop. B11103:1100.00%
2,4
44.Šmíd ŠtěpánÚjezdec-Těšov D11103:1100.00%
2,4
45.Machala RadekBystřice p. Lop. B775217:971.43%
14,1
46.Balouch MilanBánov B664214:866.67%
11,6
47.Húsek MartinOrel Ostr.N.Ves E33216:566.67%
5,4
48.Heinrich StanislavÚjezdec-Těšov D542210:750.00%
6,9
49.Vařecha MartinOrel Ostr.N.Ves E44228:750.00%
6,6
50.Rosůlek ZbyněkBílovice E22115:450.00%
3,4
51.Procházka MichalÚjezdec-Těšov D44228:850.00%
6,4
52.Píšková IvanaBánov B44228:850.00%
6,4
53.Machala TomášBystřice p. Lop. B22115:550.00%
3,2
54.Tománek PetrBílovice E22113:450.00%
3,0
55.Pekař TomášBílovice D773410:1642.86%
9,6
56.Kadlček JiříOrel Ostr.N.Ves E55239:1040.00%
7,3
57.Vařák JanBílovice D55238:1140.00%
6,9
58.Hubíček JosefBřestek B883513:1837.50%
10,9
59.Holák DavidBílovice D883512:1937.50%
10,5
60.Kučeráková NikolaOrel Ostr.N.Ves E66249:1533.33%
7,5
61.Grubl MatyášBílovice E87258:1928.57%
7,7
62.Tesař MiloslavVážany - Ořechov E44134:1025.00%
4,3
63.Knap ŠtěpánBílovice E11012:30.00%
0,9
64.Gajdošík JanBílovice E22024:60.00%
1,9
65.Lekeš LukášBánov B11011:30.00%
0,8
66.Bereznaj MichalBílovice E11011:30.00%
0,8
67.Hyža Pavel ml.Bílovice D11011:30.00%
0,8
68.Lechner LadislavVážany - Ořechov E11011:30.00%
0,8
69.Mareček FilipOrel Ostr.N.Ves E11010:30.00%
0,6
70.Jurásek DavidOrel Ostr.N.Ves E11010:30.00%
0,6
71.Jurásek TomášOrel Ostr.N.Ves E11010:30.00%
0,6
72.Surý DavidÚjezdec-Těšov D22021:60.00%
1,3
73.Mrázek LukášDrsl.-Veletiny D33030:90.00%
1,7
74.Pokorák RadimVážany-Ořechov D44041:120.00%
2,4
75.Berecka MartinBílovice E77074:210.00%
4,7