Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP IV. třída

Úspěšnost jednotlivců

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 9 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Orlovský KarelDrsl.-Veletiny D1347443135:3493.62%
226,1
2.Blaha JanBílovice D1768635195:5392.65%
324,4
3.Hodl JaroslavBystřice p. Lop. B1766606187:6090.91%
308,6
4.Trtek ŠimonDrsl.-Veletiny D93529691:4182.86%
151,9
5.Guryča PetrBystřice p. Lop. B15594811160:6581.36%
258,4
6.Kročil JaroslavBystřice p. Lop. B1143349109:4979.07%
183,0
7.Malík PetrBřestek B11413110100:6175.61%
165,0
8.Ševeček StanislavDrsl.-Veletiny D1141291297:7070.73%
156,8
9.Struhelka JiříDrsl.-Veletiny D11443113104:6070.45%
173,6
10.Valenta MartinBystřice p. Lop. B18694821162:10769.57%
265,9
11.Kučerák VratkoOrel Ostr.N.Ves E935231287:5065.71%
135,8
12.Slívová AdrianaBílovice D16644222147:9965.63%
240,8
13.Váňa DavidVážany-Ořechov D17664323152:10465.15%
247,1
14.Kuchař ZdeněkVážany-Ořechov D18714427162:11861.97%
258,8
15.Surý JakubÚjezdec-Těšov D17583523125:9460.34%
207,8
16.Malíková AlžbětaBřestek B15573423123:9659.65%
202,1
17.Cába JaroslavBánov B16643826140:11359.38%
225,4
18.Miklíček DominikOrel Ostr.N.Ves E13523022117:10057.69%
179,6
19.Javor JanDrsl.-Veletiny D15593326121:10155.93%
202,1
20.Šoc RomanVážany - Ořechov E17683830148:12355.88%
233,6
21.Švihký PetrÚjezdec-Těšov D18633528140:10655.56%
220,1
22.Kodrla MiroslavOrel Ostr.N.Ves E15563125116:10255.36%
189,4
23.Urbančík ZdeněkBílovice D16643529134:11554.69%
216,8
24.Čapka MartinBánov B17683731153:11954.41%
235,1
25.Pekař Jiří st.Bílovice E17583127123:9753.45%
198,4
26.Krušina JindřichBřestek B1246242290:8752.17%
149,6
27.Ševčík JiříBřestek B14522725103:9751.92%
169,9
28.Janků MartinBílovice E17603129117:11351.67%
194,6
29.Pšurný MatějOrel Ostr.N.Ves E1040202083:7750.00%
129,8
30.Malík RomanBřestek B1349232687:9346.94%
151,1
31.Suchánek AdamVážany-Ořechov D15592534109:12442.37%
174,0
32.Rešl FrantišekBílovice E1550212990:9942.00%
148,5
33.Švestka JosefBánov B1456183878:13432.14%
138,8
34.Šimek LiborBánov B1558174185:13429.31%
144,0
35.Khun TomášVážany-Ořechov D1765194696:15529.23%
159,8
36.Holák DavidBílovice D936102649:8927.78%
84,8
37.Hubíček JosefBřestek B93182335:7425.81%
70,1
38.Gottwald MiroslavVážany - Ořechov E1664164886:15725.00%
147,4
39.Pummer DavidÚjezdec-Těšov D1450113962:12622.00%
109,1
40.Veverka RadimÚjezdec-Těšov D113672935:9719.44%
70,9
41.Cihlář VladimírDrsl.-Veletiny D134463839:12213.64%
79,1
42.Janoušek MarekVážany - Ořechov E155985144:16013.56%
104,3
43.Kodrla PetrVážany - Ořechov E166145732:1716.56%
92,6
Hráči 8 a méně odehranými utkání ( <50% )
44.Heinrich StanislavÚjezdec-Těšov D51616048:10100.00%
80,3
45.Beníček HynekBystřice p. Lop. B11103:0100.00%
5,3
46.Píšková IvanaBánov B3128429:1766.67%
46,5
47.Kadlček JiříOrel Ostr.N.Ves E52013751:3265.00%
76,5
48.Pekař TomášBílovice D728181061:3864.29%
105,4
49.Machala RadekBystřice p. Lop. B727171059:4262.96%
99,0
50.Vařecha MartinOrel Ostr.N.Ves E4168829:2850.00%
51,4
51.Lekeš RomanÚjezdec-Těšov D284415:1750.00%
24,8
52.Machala TomášBystřice p. Lop. B283512:1737.50%
21,8
53.Balouch MilanBánov B62281436:4836.36%
60,0
54.Húsek MartinOrel Ostr.N.Ves E3124820:2733.33%
31,9
55.Vařák JanBílovice D52061430:4830.00%
49,5
56.Knap ŠtěpánBílovice E14137:1125.00%
9,4
57.Tománek PetrBílovice E28266:1925.00%
16,9
58.Procházka MichalÚjezdec-Těšov D4123915:2925.00%
27,4
59.Bereznaj MichalBílovice E26153:1716.67%
10,1
60.Berecka MartinBílovice E62231910:6013.64%
36,4
61.Rosůlek ZbyněkBílovice E281710:2112.50%
15,8
62.Lekeš LukášBánov B28177:2212.50%
14,3
63.Grubl MatyášBílovice E82732416:7311.11%
45,0
64.Tesař MiloslavVážany - Ořechov E4111104:329.09%
16,1
65.Kučeráková NikolaOrel Ostr.N.Ves E82722516:787.41%
41,3
66.Hodulík DavidBystřice p. Lop. B35057:150.00%
8,3
67.Hyža Pavel ml.Bílovice D14042:120.00%
5,3
68.Lechner LadislavVážany - Ořechov E14041:120.00%
4,9
69.Mareček FilipOrel Ostr.N.Ves E14040:120.00%
4,5
70.Jurásek DavidOrel Ostr.N.Ves E14040:120.00%
4,5
71.Nevařilová MagdalénaVážany - Ořechov E25052:150.00%
6,4
72.Šmíd ŠtěpánÚjezdec-Těšov D26061:180.00%
7,1
73.Jurásek TomášOrel Ostr.N.Ves E26061:180.00%
7,1
74.Gajdošík JanBílovice E37070:210.00%
7,9
75.Mrázek LukášDrsl.-Veletiny D4140147:420.00%
18,4
76.Pokorák RadimVážany-Ořechov D4160161:480.00%
18,4