Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP IV. třída

Rozpis soutěže

1. kolo soutěže RP IV. třída
So 07.10.2017
v 17:00
Bílovice D
Vážany-Ořechov D
11 : 7
(43 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 08.10.2017
v 10:00
Břestek B
Pokuta: 50+50,- Kč
nenahraný zápis 16.10., 23.10
Vážany - Ořechov E
14 : 4
(44 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 08.10.2017
v 08:00
Újezdec-Těšov D
Bystřice p. Lop. B
4 : 14
(20 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 06.10.2017
v 19:00
Drsl.-Veletiny D
Bánov B
13 : 5
(43 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
So 07.10.2017
v 14:00
Bílovice E
Orel Ostr.N.Ves E
18 : 0 wo
(54 : 0)
Zápis Zobrazit zápis
2. kolo soutěže RP IV. třída
So 14.10.2017
v 15:00
Bílovice E
Vážany-Ořechov D
9 : 9
(34 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
So 14.10.2017
v 18:00
Bánov B
Orel Ostr.N.Ves E
13 : 5
(45 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 15.10.2017
v 08:00
Újezdec-Těšov D
Drsl.-Veletiny D
7 : 11
(30 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 05.10.2017
v 18:00
Vážany - Ořechov E
Pokuta: 200,- Kč
nenahraný zápis 23.10., 14.11., 23.11., 4.1.,
Bystřice p. Lop. B
2 : 16
(18 : 49)
Zápis Zobrazit zápis
So 14.10.2017
v 17:00
Bílovice D
Břestek B
10 : 8
(34 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
3. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 22.10.2017
v 10:00
Břestek B
Vážany-Ořechov D
10 : 8
(42 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 22.10.2017
v 10:00
Bystřice p. Lop. B
Bílovice D
9 : 9
(36 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
So 21.10.2017
v 18:00
Vážany - Ořechov E
Drsl.-Veletiny D
6 : 12
(28 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
So 21.10.2017
v 14:00
Orel Ostr.N.Ves E
Újezdec-Těšov D
12 : 6
(40 : 29)
Zápis Zobrazit zápis
So 21.10.2017
v 17:00
Bílovice E
Bánov B
10 : 8
(34 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
4. kolo soutěže RP IV. třída
Pá 27.10.2017
v 18:15
Vážany-Ořechov D
Bánov B
9 : 9
(36 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 08:00
Újezdec-Těšov D
Bílovice E
14 : 4
(24 : 9)
Zápis Zobrazit zápis
So 28.10.2017
v 18:00
Vážany - Ořechov E
Orel Ostr.N.Ves E
2 : 16
(14 : 49)
Zápis Zobrazit zápis
So 28.10.2017
v 18:00
Drsl.-Veletiny D
Bílovice D
7 : 11
(28 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 10:00
Břestek B
Bystřice p. Lop. B
7 : 11
(26 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
5. kolo soutěže RP IV. třída
So 04.11.2017
v 17:00
Bystřice p. Lop. B
Vážany-Ořechov D
16 : 2
(51 : 17)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 05.11.2017
v 10:00
Břestek B
Drsl.-Veletiny D
5 : 13
(19 : 44)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 02.11.2017
v 18:00
Orel Ostr.N.Ves E
Bílovice D
5 : 13
(24 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
So 04.11.2017
v 17:00
Bílovice E
Vážany - Ořechov E
11 : 7
(36 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 05.11.2017
v 08:00
Újezdec-Těšov D
Bánov B
8 : 10
(37 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
6. kolo soutěže RP IV. třída
So 11.11.2017
v 15:30
Vážany-Ořechov D
Újezdec-Těšov D
7 : 11
(28 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
So 11.11.2017
v 13:00
Vážany - Ořechov E
Bánov B
6 : 12
(25 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
St 27.09.2017
v 17:00
Bílovice D
Bílovice E
10 : 8
(36 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
So 11.11.2017
v 14:00
Orel Ostr.N.Ves E
Břestek B
7 : 11
(30 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
So 11.11.2017
v 17:00
Drsl.-Veletiny D
Bystřice p. Lop. B
5 : 13
(21 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
7. kolo soutěže RP IV. třída
So 18.11.2017
v 15:00
Vážany-Ořechov D
Drsl.-Veletiny D
8 : 10
(31 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
So 18.11.2017
v 14:00
Orel Ostr.N.Ves E
Bystřice p. Lop. B
4 : 14
(25 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
So 18.11.2017
v 17:00
Bílovice E
Břestek B
10 : 8
(35 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
So 18.11.2017
v 15:30
Bánov B
Bílovice D
7 : 11
(29 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
So 18.11.2017
v 18:00
Vážany - Ořechov E
Újezdec-Těšov D
6 : 12
(26 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
8. kolo soutěže RP IV. třída
Pá 06.10.2017
v 18:00
Vážany-Ořechov D
Vážany - Ořechov E
12 : 6
(38 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
So 25.11.2017
v 14:30
Bílovice D
Újezdec-Těšov D
14 : 4
(44 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 26.11.2017
v 08:30
Břestek B
Bánov B
17 : 1
(53 : 18)
Zápis Zobrazit zápis
So 25.11.2017
v 17:00
Bystřice p. Lop. B
Bílovice E
16 : 2
(48 : 12)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 23.11.2017
v 18:00
Orel Ostr.N.Ves E
Drsl.-Veletiny D
8 : 10
(33 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
9. kolo soutěže RP IV. třída
So 02.12.2017
v 14:00
Orel Ostr.N.Ves E
Vážany-Ořechov D
6 : 12
(28 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
So 02.12.2017
v 14:30
Bílovice E
Drsl.-Veletiny D
7 : 11
(27 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
So 02.12.2017
v 15:30
Bystřice p. Lop. B
Bánov B
16 : 2
(50 : 20)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 03.12.2017
v 08:00
Újezdec-Těšov D
Břestek B
5 : 13
(8 : 16)
Zápis Zobrazit zápis
So 02.12.2017
v 18:00
Vážany - Ořechov E
Bílovice D
3 : 15
(17 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
10. kolo soutěže RP IV. třída
Pá 29.09.2017
v 03:00
Vážany-Ořechov D
Bílovice D
9 : 9
(34 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
So 09.12.2017
v 18:00
Vážany - Ořechov E
Břestek B
4 : 14
(21 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 10.12.2017
v 09:00
Bystřice p. Lop. B
Újezdec-Těšov D
10 : 8
(39 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
So 09.12.2017
v 15:30
Bánov B
Drsl.-Veletiny D
10 : 8
(33 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
So 09.12.2017
v 14:00
Orel Ostr.N.Ves E
Bílovice E
12 : 6
(43 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
11. kolo soutěže RP IV. třída
So 16.12.2017
v 14:30
Vážany-Ořechov D
Bílovice E
11 : 7
(29 : 19)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 17.12.2017
v 08:00
Orel Ostr.N.Ves E
Bánov B
11 : 7
(44 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 15.12.2017
v 18:30
Drsl.-Veletiny D
Újezdec-Těšov D
11 : 7
(39 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
So 16.12.2017
v 17:00
Bystřice p. Lop. B
Vážany - Ořechov E
12 : 6
(42 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 17.12.2017
v 10:00
Břestek B
Bílovice D
8 : 10
(31 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
12. kolo soutěže RP IV. třída
So 13.01.2018
v 15:00
Vážany-Ořechov D
Břestek B
13 : 5
(46 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.01.2018
v 14:30
Bílovice D
Bystřice p. Lop. B
6 : 12
(24 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.01.2018
v 10:00
Drsl.-Veletiny D
Vážany - Ořechov E
16 : 2
(51 : 18)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.01.2018
v 08:00
Újezdec-Těšov D
Orel Ostr.N.Ves E
4 : 14
(20 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.01.2018
v 18:00
Bánov B
Bílovice E
11 : 7
(35 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
13. kolo soutěže RP IV. třída
Pá 19.01.2018
v 18:00
Bánov B
Vážany-Ořechov D
8 : 10
(32 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
So 20.01.2018
v 17:00
Bílovice E
Újezdec-Těšov D
6 : 12
(26 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.01.2018
v 09:00
Orel Ostr.N.Ves E
Vážany - Ořechov E
15 : 3
(48 : 18)
Zápis Zobrazit zápis
So 20.01.2018
v 17:00
Bílovice D
Drsl.-Veletiny D
7 : 11
(27 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
St 17.01.2018
v 18:00
Bystřice p. Lop. B
Břestek B
14 : 4
(47 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
14. kolo soutěže RP IV. třída
Pá 05.01.2018
v 18:00
Vážany-Ořechov D
Bystřice p. Lop. B
4 : 14
(27 : 50)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.01.2018
v 17:00
Drsl.-Veletiny D
Břestek B
13 : 5
(43 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.01.2018
v 08:00
Bílovice D
Orel Ostr.N.Ves E
11 : 7
(42 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.01.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov E
Bílovice E
9 : 9
(29 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.01.2018
v 18:00
Bánov B
Újezdec-Těšov D
10 : 8
(36 : 29)
Zápis Zobrazit zápis
15. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 04.02.2018
v 08:00
Újezdec-Těšov D
Vážany-Ořechov D
11 : 7
(38 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.02.2018
v 15:30
Bánov B
Vážany - Ořechov E
12 : 6
(44 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 29.09.2017
v 17:00
Bílovice E
Bílovice D
4 : 14
(26 : 49)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.02.2018
v 10:00
Břestek B
Orel Ostr.N.Ves E
12 : 6
(41 : 22)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.02.2018
v 17:00
Bystřice p. Lop. B
Drsl.-Veletiny D
15 : 3
(48 : 16)
Zápis Zobrazit zápis
16. kolo soutěže RP IV. třída
St 07.02.2018
v 18:00
Drsl.-Veletiny D
Vážany-Ořechov D
15 : 3
(48 : 20)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 01.02.2018
v 18:00
Bystřice p. Lop. B
Orel Ostr.N.Ves E
16 : 2
(49 : 22)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.02.2018
v 10:00
Břestek B
Bílovice E
12 : 6
(41 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 09.02.2018
v 18:30
Bílovice D
Bánov B
11 : 7
(38 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.02.2018
v 08:00
Újezdec-Těšov D
Vážany - Ořechov E
18 : 0 wo
(54 : 0)
Zápis Zobrazit zápis
17. kolo soutěže RP IV. třída
St 18.10.2017
v 18:00
Vážany - Ořechov E
Vážany-Ořechov D
4 : 14
(16 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.02.2018
v 08:00
Újezdec-Těšov D
Bílovice D
11 : 7
(37 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.02.2018
v 13:30
Bánov B
Břestek B
11 : 7
(42 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.02.2018
v 17:00
Bílovice E
Bystřice p. Lop. B
7 : 11
(29 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.02.2018
v 14:30
Drsl.-Veletiny D
Orel Ostr.N.Ves E
11 : 7
(39 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
18. kolo soutěže RP IV. třída
So 24.02.2018
v 17:00
Orel Ostr.N.Ves E
Vážany-Ořechov D
10 : 8
(40 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
So 24.02.2018
v 17:00
Drsl.-Veletiny D
Bílovice E
17 : 1
(52 : 11)
Zápis Zobrazit zápis
So 24.02.2018
v 15:30
Bánov B
Bystřice p. Lop. B
3 : 15
(27 : 50)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.02.2018
v 10:00
Břestek B
Újezdec-Těšov D
13 : 5
(44 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
So 24.02.2018
v 17:00
Bílovice D
Vážany - Ořechov E
18 : 0
(54 : 12)
Zápis Zobrazit zápis

Nápověda

Rozpis soutěže

Barevný puntík vlevo od jména mužstva znázorňuje výsledek utkání pro ono družstvo:

zelený puntík = mužstvo vyhrálo
červený puntík = mužstvo prohrálo
žlutý puntík = mužstvo remizovalo

Kliknutím na výsledek zobrazíte podrobnosti utkání.

Vpravo jsou ikony, které udávají stav utkání v systému:
Ikona červeného otazníku = nenahlášený výsledek. Kliknutím na tuto ikonu můžete výsledek nahlásit. Výsledek lze nahlásit pouze po uplynutí stanoveného data utkání.
Ikona hodin = čeká na potvrzení. Výsledek je nahlášený a čeká na schválení do systému.
Šedá fajfka = potvrzený výsledek. Výsledek potvrdil administrátor.
Zelená fajfka = utkání je započítané v systému. To znamená, že až teď se hráčům započítávají zápasy, aktualizuje se tabulka, atd.

Tato ikona se zobrazí vedle výsledku, když je k dispozici naskenovaný zápis utkání. Kliknutím na tuto ikonu tento naskenovaný zápis stáhnete.