Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP V. třída

Rozpis soutěže

1. kolo soutěže RP V. třída
Út 05.09.2017
v 18:00
Vlčnov D
Horní Němčí B
13 : 5
(41 : 20)
Zápis Zobrazit zápis
So 07.10.2017
v 17:00
KST Hluk B
Pokuta: 50,- Kč
nenahraný zápis 16.10. 9:54
Vážany - Ořechov F
11 : 7
(35 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 08.10.2017
v 09:00
Nivnice D
Uherský Ostroh A
11 : 7
(36 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 08.10.2017
v 10:30
Orel UH C
Bánov C
10 : 8
(33 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
2. kolo soutěže RP V. třída
Ne 15.10.2017
v 10:00
Uherský Ostroh A
Orel UH C
17 : 1
(51 : 15)
Zápis Zobrazit zápis
Út 10.10.2017
v 18:00
Vážany - Ořechov F
Nivnice D
2 : 16
(9 : 50)
Zápis Zobrazit zápis
So 14.10.2017
v 14:00
Vlčnov D
KST Hluk B
18 : 0
(54 : 7)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 15.10.2017
v 10:30
Horní Němčí B
Bystřice p. Lop. C
11 : 7
(40 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
3. kolo soutěže RP V. třída
So 21.10.2017
v 17:00
Bystřice p. Lop. C
KST Hluk B
14 : 4
(44 : 22)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 22.10.2017
v 09:00
Nivnice D
Vlčnov D
10 : 8
(33 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
Út 17.10.2017
v 18:00
Orel UH C
Vážany - Ořechov F
14 : 4
(44 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
So 21.10.2017
v 15:30
Bánov C
Uherský Ostroh A
2 : 16
(12 : 51)
Zápis Zobrazit zápis
4. kolo soutěže RP V. třída
So 28.10.2017
v 15:00
Vážany - Ořechov F
Bánov C
4 : 14
(19 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 26.10.2017
v 17:30
Vlčnov D
Orel UH C
16 : 2
(48 : 11)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 10:00
Bystřice p. Lop. C
Nivnice D
6 : 12
(22 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 29.10.2017
v 10:30
Horní Němčí B
KST Hluk B
15 : 3
(47 : 15)
Zápis Zobrazit zápis
5. kolo soutěže RP V. třída
Ne 05.11.2017
v 09:00
Nivnice D
Horní Němčí B
15 : 3
(46 : 15)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 05.11.2017
v 10:30
Orel UH C
Bystřice p. Lop. C
11 : 7
(36 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
So 04.11.2017
v 13:00
Bánov C
Vlčnov D
6 : 12
(22 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
So 04.11.2017
v 17:00
Uherský Ostroh A
Vážany - Ořechov F
16 : 2
(50 : 13)
Zápis Zobrazit zápis
6. kolo soutěže RP V. třída
So 11.11.2017
v 17:00
Vlčnov D
Uherský Ostroh A
13 : 5
(41 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 10.11.2017
v 18:00
Bánov C
Bystřice p. Lop. C
14 : 4
(36 : 8)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 12.11.2017
v 13:00
Orel UH C
Horní Němčí B
2 : 16
(14 : 49)
Zápis Zobrazit zápis
St 08.11.2017
v 19:00
KST Hluk B
Nivnice D
3 : 15
(10 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
7. kolo soutěže RP V. třída
Ne 19.11.2017
v 10:30
Orel UH C
KST Hluk B
15 : 3
(47 : 18)
Zápis Zobrazit zápis
St 18.10.2017
v 10:00
Bánov C
Horní Němčí B
3 : 15
(19 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
So 18.11.2017
v 14:00
Uherský Ostroh A
Bystřice p. Lop. C
13 : 5
(46 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
So 18.11.2017
v 17:00
Vlčnov D
Vážany - Ořechov F
18 : 0
(54 : 5)
Zápis Zobrazit zápis
8. kolo soutěže RP V. třída
Út 21.11.2017
v 18:00
Bystřice p. Lop. C
Vážany - Ořechov F
11 : 7
(35 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 24.11.2017
v 17:00
Uherský Ostroh A
Horní Němčí B
7 : 11
(31 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
So 25.11.2017
v 10:00
KST Hluk B
Bánov C
5 : 13
(20 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 26.11.2017
v 09:00
Nivnice D
Orel UH C
14 : 4
(45 : 17)
Zápis Zobrazit zápis
9. kolo soutěže RP V. třída
So 02.12.2017
v 15:30
Bánov C
Nivnice D
6 : 12
(20 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 03.12.2017
v 10:00
Uherský Ostroh A
KST Hluk B
18 : 0
(54 : 4)
Zápis Zobrazit zápis
So 02.12.2017
v 15:00
Vážany - Ořechov F
Horní Němčí B
8 : 10
(23 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 03.12.2017
v 10:00
Bystřice p. Lop. C
Vlčnov D
3 : 15
(16 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
10. kolo soutěže RP V. třída
Ne 10.12.2017
v 10:30
Horní Němčí B
Vlčnov D
6 : 12
(30 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
So 09.12.2017
v 15:00
Vážany - Ořechov F
KST Hluk B
9 : 9
(34 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
So 09.12.2017
v 17:00
Uherský Ostroh A
Nivnice D
3 : 15
(19 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
So 09.12.2017
v 18:00
Bánov C
Orel UH C
12 : 6
(40 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
11. kolo soutěže RP V. třída
Ne 17.12.2017
v 10:30
Orel UH C
Uherský Ostroh A
9 : 9
(30 : 35)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 17.12.2017
v 09:00
Nivnice D
Vážany - Ořechov F
14 : 4
(48 : 17)
Zápis Zobrazit zápis
So 16.12.2017
v 17:00
KST Hluk B
Vlčnov D
0 : 18
(1 : 54)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 17.12.2017
v 10:30
Bystřice p. Lop. C
Horní Němčí B
0 : 18
(9 : 54)
Zápis Zobrazit zápis
12. kolo soutěže RP V. třída
Ne 14.01.2018
v 10:00
KST Hluk B
Bystřice p. Lop. C
2 : 16
(11 : 48)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.01.2018
v 14:00
Vlčnov D
Nivnice D
3 : 15
(20 : 48)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.01.2018
v 15:00
Vážany - Ořechov F
Orel UH C
4 : 14
(20 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.01.2018
v 17:00
Uherský Ostroh A
Bánov C
12 : 6
(41 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
13. kolo soutěže RP V. třída
So 20.01.2018
v 10:00
Bánov C
Vážany - Ořechov F
12 : 6
(42 : 22)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.01.2018
v 10:30
Orel UH C
Vlčnov D
4 : 14
(19 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.01.2018
v 08:00
Nivnice D
Bystřice p. Lop. C
14 : 4
(46 : 19)
Zápis Zobrazit zápis
So 20.01.2018
v 17:00
KST Hluk B
Horní Němčí B
6 : 12
(26 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
14. kolo soutěže RP V. třída
Ne 28.01.2018
v 10:30
Horní Němčí B
Nivnice D
11 : 7
(39 : 29)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.01.2018
v 10:00
Bystřice p. Lop. C
Orel UH C
9 : 9
(31 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.01.2018
v 14:00
Vlčnov D
Bánov C
17 : 1
(51 : 5)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.01.2018
v 10:00
Vážany - Ořechov F
Uherský Ostroh A
2 : 16
(15 : 50)
Zápis Zobrazit zápis
15. kolo soutěže RP V. třída
So 03.02.2018
v 16:00
Uherský Ostroh A
Vlčnov D
4 : 14
(15 : 44)
Zápis Zobrazit zápis
St 31.01.2018
v 18:00
Bystřice p. Lop. C
Bánov C
12 : 6
(41 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.02.2018
v 10:30
Horní Němčí B
Orel UH C
17 : 1
(53 : 11)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.02.2018
v 09:00
Nivnice D
KST Hluk B
17 : 1
(53 : 9)
Zápis Zobrazit zápis
16. kolo soutěže RP V. třída
Ne 11.02.2018
v 10:00
KST Hluk B
Orel UH C
5 : 13
(22 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.02.2018
v 10:30
Horní Němčí B
Bánov C
15 : 3
(50 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
Út 23.01.2018
v 18:00
Bystřice p. Lop. C
Uherský Ostroh A
12 : 6
(43 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.02.2018
v 14:00
Vážany - Ořechov F
Vlčnov D
1 : 17
(7 : 53)
Zápis Zobrazit zápis
17. kolo soutěže RP V. třída
So 17.02.2018
v 15:00
Vážany - Ořechov F
Bystřice p. Lop. C
6 : 12
(30 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 15.02.2018
v 19:00
Horní Němčí B
Uherský Ostroh A
15 : 3
(49 : 18)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 16.02.2018
v 19:00
Bánov C
KST Hluk B
17 : 1
(52 : 8)
Zápis Zobrazit zápis
Út 13.02.2018
v 18:00
Orel UH C
Nivnice D
5 : 13
(18 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
18. kolo soutěže RP V. třída
Ne 25.02.2018
v 09:00
Nivnice D
Bánov C
11 : 7
(40 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
So 24.02.2018
v 17:00
KST Hluk B
Uherský Ostroh A
4 : 14
(18 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 25.02.2018
v 10:30
Horní Němčí B
Vážany - Ořechov F
14 : 4
(44 : 14)
Zápis Zobrazit zápis
So 24.02.2018
v 14:00
Vlčnov D
Bystřice p. Lop. C
16 : 2
(51 : 13)
Zápis Zobrazit zápis

Nápověda

Rozpis soutěže

Barevný puntík vlevo od jména mužstva znázorňuje výsledek utkání pro ono družstvo:

zelený puntík = mužstvo vyhrálo
červený puntík = mužstvo prohrálo
žlutý puntík = mužstvo remizovalo

Kliknutím na výsledek zobrazíte podrobnosti utkání.

Vpravo jsou ikony, které udávají stav utkání v systému:
Ikona červeného otazníku = nenahlášený výsledek. Kliknutím na tuto ikonu můžete výsledek nahlásit. Výsledek lze nahlásit pouze po uplynutí stanoveného data utkání.
Ikona hodin = čeká na potvrzení. Výsledek je nahlášený a čeká na schválení do systému.
Šedá fajfka = potvrzený výsledek. Výsledek potvrdil administrátor.
Zelená fajfka = utkání je započítané v systému. To znamená, že až teď se hráčům započítávají zápasy, aktualizuje se tabulka, atd.

Tato ikona se zobrazí vedle výsledku, když je k dispozici naskenovaný zápis utkání. Kliknutím na tuto ikonu tento naskenovaný zápis stáhnete.