Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP I. třída

Úspěšnost jednotlivců

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 6 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Konečný MartinOrel Ostrožská N. Ves B83229391:2890.63%
300,0
2.Jančík MartinAMON Kunovice D93631598:4586.11%
318,0
3.Mlýnek PřemyslVlčnov B1142366116:4385.71%
378,8
4.Kolísek JosefKST Dolní Němčí E93630697:3283.33%
323,3
5.Staroba JosefStrání A1144359118:4279.55%
386,3
6.Živnéř StanislavÚjezdec-Těšov B93527889:4777.14%
290,3
7.Kostka MatějKomňa A72821770:3275.00%
233,3
8.Knotek Jiří st.Strání A1039281194:5071.79%
313,5
9.Janík MichalBřestek A1038261291:5968.42%
292,5
10.Laga ZbyněkVážany - Ořechov A1040271397:6767.50%
303,8
11.Blaha JanBílovice B11422814103:7366.67%
316,5
12.Mičola VáclavOrel Ostrožská N. Ves B62416855:3766.67%
181,5
13.Polášek RadekBílovice B1038251392:5865.79%
290,3
14.Hrabcová HelenaVelehrad A832211176:4765.63%
244,5
15.Lysoněk IvoVelehrad A1143271699:6962.79%
317,3
16.Smišťík RomanAMON Kunovice D62415953:3562.50%
177,8
17.Man FrantišekÚjezdec-Těšov B72415954:3762.50%
177,0
18.Březina RadomírÚjezdec-Těšov B62415952:3862.50%
174,8
19.Velan MartinAMON Kunovice D62415955:4362.50%
173,3
20.Moštěk MarcelVlčnov B930181268:4860.00%
217,5
21.Malík VladimírBřestek A935211479:6060.00%
250,5
22.Mlýnek RadomírVlčnov B1138221681:5757.89%
271,5
23.Polášek JiříBílovice B1142241890:7357.14%
291,8
24.Janečka StanislavTJ Nivnice C1139221779:7556.41%
261,0
25.Volák MarekAMON Kunovice D1143241986:8555.81%
284,3
26.Konečný RudolfBřestek A1142222079:7652.38%
273,8
27.Basovník KamilBřestek A933171665:6551.52%
212,3
28.Cifr RadomírVlčnov B934171768:6250.00%
221,3
29.Krpálek MartinKomňa A1040202076:8250.00%
250,5
30.Hlavica PetrVážany - Ořechov A1039192080:7048.72%
254,3
31.Libra PetrTJ Nivnice C1140192176:8347.50%
246,0
32.Durčák TomášVážany - Ořechov A726121445:5646.15%
153,8
33.Šrom DominikAMON Kunovice D624111343:5245.83%
142,5
34.Papp JaroslavTJ Nivnice C1135161959:6645.71%
212,3
35.Janečka JiříTJ Nivnice C829131652:6044.83%
173,3
36.Švec LubomírVelehrad A1038172167:7244.74%
231,0
37.Uher JaroslavKST Dolní Němčí E72291342:4740.91%
129,0
38.Jurásek CyrilKomňa A1040162466:8540.00%
225,8
39.Machala LiborVelehrad A1140162459:8440.00%
221,3
40.Michalčík MatyášKomňa A62491539:5837.50%
127,5
41.Lekešová ZuzanaÚjezdec-Těšov B1143162774:9437.21%
238,5
42.Šmejkal FilipOrel Ostrožská N. Ves B1144162864:10336.36%
228,8
43.Škráček JanBílovice B1142142867:9533.33%
220,5
44.Štajner PetrStrání A83292346:8128.13%
151,5
45.Jurásek RobinKST Dolní Němčí E1039102947:9925.64%
174,0
46.Popelka VáclavStrání A61741317:4323.53%
72,0
47.Schottl TeodorVážany - Ořechov A83072341:7923.33%
132,8
48.Bobčík PřemyslKST Dolní Němčí E61941523:4821.05%
81,8
49.Mareček ŠimonOrel Ostrožská N. Ves B83262639:8418.75%
132,8
Hráči 5 a méně odehranými utkání ( <50% )
50.Vlachynský JaroslavVlčnov B144012:2100.00%
40,5
51.Pekař TomášBílovice B14319:675.00%
31,5
52.Miko LubomírTJ Nivnice C274315:1357.14%
48,0
53.Korvas RadomírVážany - Ořechov A3126623:2250.00%
77,3
54.Krys RomanVážany - Ořechov A14228:850.00%
25,5
55.Pitner DominikKST Dolní Němčí E520101037:4150.00%
124,5
56.Chmelař JaroslavÚjezdec-Těšov B4167931:3543.75%
95,3
57.Bureš PetrAMON Kunovice D4156925:3140.00%
85,5
58.Heinrich StanislavÚjezdec-Těšov B283517:1737.50%
47,3
59.Oharek PetrVážany - Ořechov A283514:1837.50%
44,3
60.Vaněk LukášVelehrad A3124823:2633.33%
66,8
61.Vaněk VáclavVelehrad A13124:833.33%
14,3
62.Kučík KvětoslavBřestek A41651125:3631.25%
82,5
63.Křapa IvoVlčnov B3113814:2627.27%
51,8
64.Jančar AlešAMON Kunovice D14136:925.00%
19,5
65.Kotačka DavidAMON Kunovice D14136:1025.00%
18,8
66.Šálek JanKST Dolní Němčí E14133:1125.00%
15,8
67.Lekeš RomanÚjezdec-Těšov B28269:2225.00%
33,8
68.Rampáček PatrikOrel Ostrožská N. Ves B41641220:4325.00%
69,8
69.Štajner JakubStrání A52051525:5025.00%
90,0
70.Glajch JanKomňa A51941530:4721.05%
87,8
71.Mikulka LiborKomňa A41631317:4418.75%
63,0
72.Kučerák VratkoOrel Ostrožská N. Ves B41631315:4218.75%
63,0
73.Konečný JosefOrel Ostrožská N. Ves B31221014:3116.67%
48,8
74.Mikláš PetrStrání A51521311:4213.33%
51,8
75.Bušo LiborStrání A28175:2312.50%
26,3
76.Uher AdrianKST Dolní Němčí E41511410:436.67%
46,5
77.Sýkora RostislavTJ Nivnice C11010:30.00%
2,3
78.Gottwald JakubVážany - Ořechov A14043:120.00%
11,3
79.Veverka RadimÚjezdec-Těšov B14043:120.00%
11,3
80.Fraňo JanTJ Nivnice C14043:120.00%
11,3
81.Machala MiroslavVelehrad A14041:120.00%
9,8
82.Machalík JanKST Dolní Němčí E14040:120.00%
9,0
83.Machálek OndřejTJ Nivnice C56060:180.00%
13,5
84.Mikulka PetrKomňa A28084:240.00%
21,0
85.Pummer DavidÚjezdec-Těšov B28080:240.00%
18,0