Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP I. třída

Rozpis soutěže

1. kolo soutěže RP I. třída
Ne 07.10.2018
v 09:00
Vlčnov B
AMON Kunovice D
9 : 9
(34 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 09:00
Velehrad A
Bílovice B
7 : 11
(35 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 08:00
Břestek A
Vážany - Ořechov A
11 : 7
(41 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 11:00
Újezdec-Těšov B
KST Dolní Němčí E
12 : 6
(40 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 09:00
Komňa A
TJ Nivnice C
8 : 10
(31 : 35)
Zobrazit zápis
So 06.10.2018
v 17:30
Strání A
Orel Ostrožská N. Ves B
11 : 7
(39 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
2. kolo soutěže RP I. třída
So 13.10.2018
v 14:00
AMON Kunovice D
Orel Ostrožská N. Ves B
10 : 8
(38 : 31)
Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 17:30
Strání A
TJ Nivnice C
7 : 11
(30 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 11:00
Komňa A
KST Dolní Němčí E
12 : 6 Výsledek odsouhlasen
Ne 14.10.2018
v 08:00
Břestek A
Újezdec-Těšov B
7 : 11
(32 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.10.2018
v 09:00
Bílovice B
Vážany - Ořechov A
10 : 8
(38 : 37)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.10.2018
v 09:00
Velehrad A
Vlčnov B
6 : 12
(27 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
3. kolo soutěže RP I. třída
Ne 21.10.2018
v 09:00
AMON Kunovice DVelehrad A
Ne 21.10.2018
v 09:00
Vlčnov BVážany - Ořechov A
Ne 21.10.2018
v 11:00
Újezdec-Těšov BBílovice B
Ne 21.10.2018
v 08:00
Břestek AKomňa A
So 20.10.2018
v 17:30
Strání AKST Dolní Němčí E
Ne 21.10.2018
v 09:00
TJ Nivnice COrel Ostrožská N. Ves B
4. kolo soutěže RP I. třída
Ne 28.10.2018
v 09:00
AMON Kunovice DTJ Nivnice C
So 27.10.2018
v 10:00
KST Dolní Němčí EOrel Ostrožská N. Ves B
Ne 28.10.2018
v 08:00
Břestek AStrání A
Ne 28.10.2018
v 10:30
Komňa ABílovice B
Ne 28.10.2018
v 09:00
Vlčnov BÚjezdec-Těšov B
Ne 28.10.2018
v 09:00
Velehrad AVážany - Ořechov A
5. kolo soutěže RP I. třída
So 03.11.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov AAMON Kunovice D
Ne 04.11.2018
v 11:00
Újezdec-Těšov BVelehrad A
Ne 04.11.2018
v 09:00
Vlčnov BKomňa A
Ne 04.11.2018
v 09:00
Bílovice BStrání A
So 03.11.2018
v 17:00
Orel Ostrožská N. Ves BBřestek A
Ne 04.11.2018
v 09:00
TJ Nivnice CKST Dolní Němčí E
6. kolo soutěže RP I. třída
So 10.11.2018
v 14:00
AMON Kunovice DKST Dolní Němčí E
Ne 11.11.2018
v 10:00
TJ Nivnice CBřestek A
Ne 11.11.2018
v 09:00
Bílovice BOrel Ostrožská N. Ves B
So 10.11.2018
v 17:30
Strání AVlčnov B
Ne 11.11.2018
v 09:00
Velehrad AKomňa A
So 10.11.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov AÚjezdec-Těšov B
7. kolo soutěže RP I. třída
Ne 18.11.2018
v 11:00
Újezdec-Těšov BAMON Kunovice D
Ne 18.11.2018
v 09:00
Komňa AVážany - Ořechov A
So 17.11.2018
v 17:30
Strání AVelehrad A
So 17.11.2018
v 17:00
Orel Ostrožská N. Ves BVlčnov B
Ne 18.11.2018
v 09:00
TJ Nivnice CBílovice B
So 17.11.2018
v 17:00
KST Dolní Němčí EBřestek A
8. kolo soutěže RP I. třída
Ne 25.11.2018
v 09:00
AMON Kunovice DBřestek A
Ne 25.11.2018
v 08:00
Bílovice BKST Dolní Němčí E
Ne 25.11.2018
v 07:30
Vlčnov BTJ Nivnice C
Ne 25.11.2018
v 09:00
Velehrad AOrel Ostrožská N. Ves B
So 24.11.2018
v 17:30
Strání AVážany - Ořechov A
Ne 25.11.2018
v 11:00
Újezdec-Těšov BKomňa A
9. kolo soutěže RP I. třída
Ne 02.12.2018
v 10:30
Komňa AAMON Kunovice D
So 01.12.2018
v 17:30
Strání AÚjezdec-Těšov B
So 01.12.2018
v 17:00
Orel Ostrožská N. Ves BVážany - Ořechov A
Ne 02.12.2018
v 09:00
TJ Nivnice CVelehrad A
So 01.12.2018
v 17:00
KST Dolní Němčí EVlčnov B
Ne 02.12.2018
v 09:00
Bílovice BBřestek A
10. kolo soutěže RP I. třída
Ne 09.12.2018
v 09:00
AMON Kunovice DBílovice B
Ne 09.12.2018
v 08:00
Břestek AVlčnov B
Ne 09.12.2018
v 09:00
Velehrad AKST Dolní Němčí E
So 08.12.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov ATJ Nivnice C
Ne 09.12.2018
v 11:00
Újezdec-Těšov BOrel Ostrožská N. Ves B
Ne 09.12.2018
v 09:00
Komňa AStrání A
11. kolo soutěže RP I. třída
Ne 16.12.2018
v 09:00
AMON Kunovice DStrání A
So 15.12.2018
v 17:00
Orel Ostrožská N. Ves BKomňa A
Ne 16.12.2018
v 11:00
Újezdec-Těšov BTJ Nivnice C
So 15.12.2018
v 17:00
KST Dolní Němčí EVážany - Ořechov A
Ne 16.12.2018
v 09:00
Velehrad ABřestek A
Ne 16.12.2018
v 09:00
Bílovice BVlčnov B
12. kolo soutěže RP I. třída
Ne 13.01.2019
v 09:00
AMON Kunovice DVlčnov B
Ne 13.01.2019
v 09:00
Bílovice BVelehrad A
So 12.01.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov ABřestek A
So 12.01.2019
v 10:00
KST Dolní Němčí EÚjezdec-Těšov B
Ne 13.01.2019
v 09:00
TJ Nivnice CKomňa A
So 12.01.2019
v 17:00
Orel Ostrožská N. Ves BStrání A
13. kolo soutěže RP I. třída
So 19.01.2019
v 17:00
Orel Ostrožská N. Ves BAMON Kunovice D
Ne 20.01.2019
v 09:00
TJ Nivnice CStrání A
Ne 20.01.2019
v 10:30
Komňa AKST Dolní Němčí E
Ne 20.01.2019
v 11:00
Újezdec-Těšov BBřestek A
So 19.01.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov ABílovice B
Ne 20.01.2019
v 09:00
Vlčnov BVelehrad A
14. kolo soutěže RP I. třída
Ne 27.01.2019
v 09:00
Velehrad AAMON Kunovice D
So 26.01.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov AVlčnov B
Ne 27.01.2019
v 09:00
Bílovice BÚjezdec-Těšov B
Ne 27.01.2019
v 10:30
Komňa ABřestek A
So 26.01.2019
v 10:00
KST Dolní Němčí EStrání A
Pá 26.01.2018
v 14:00
Orel Ostrožská N. Ves BTJ Nivnice C Nenahlášený výsledek
15. kolo soutěže RP I. třída
Ne 03.02.2019
v 09:00
TJ Nivnice CAMON Kunovice D
So 02.02.2019
v 17:00
Orel Ostrožská N. Ves BKST Dolní Němčí E
So 02.02.2019
v 17:30
Strání ABřestek A
Ne 03.02.2019
v 09:00
Bílovice BKomňa A
Ne 03.02.2019
v 11:00
Újezdec-Těšov BVlčnov B
So 02.02.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov AVelehrad A
16. kolo soutěže RP I. třída
Ne 10.02.2019
v 09:00
AMON Kunovice DVážany - Ořechov A
Ne 10.02.2019
v 09:00
Velehrad AÚjezdec-Těšov B
Ne 10.02.2019
v 10:30
Komňa AVlčnov B
So 09.02.2019
v 17:30
Strání ABílovice B
Ne 10.02.2019
v 08:00
Břestek AOrel Ostrožská N. Ves B
So 09.02.2019
v 10:00
KST Dolní Němčí ETJ Nivnice C
17. kolo soutěže RP I. třída
So 16.02.2019
v 17:00
KST Dolní Němčí EAMON Kunovice D
Ne 17.02.2019
v 08:00
Břestek ATJ Nivnice C
So 16.02.2019
v 17:00
Orel Ostrožská N. Ves BBílovice B
Ne 17.02.2019
v 09:00
Vlčnov BStrání A
Ne 17.02.2019
v 09:00
Komňa AVelehrad A
Ne 17.02.2019
v 11:00
Újezdec-Těšov BVážany - Ořechov A
18. kolo soutěže RP I. třída
So 23.02.2019
v 14:00
AMON Kunovice DÚjezdec-Těšov B
So 23.02.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov AKomňa A
Ne 24.02.2019
v 09:00
Velehrad AStrání A
Ne 24.02.2019
v 07:30
Vlčnov BOrel Ostrožská N. Ves B
Ne 24.02.2019
v 09:00
Bílovice BTJ Nivnice C
Ne 24.02.2019
v 08:00
Břestek AKST Dolní Němčí E
19. kolo soutěže RP I. třída
Ne 03.03.2019
v 08:00
Břestek AAMON Kunovice D
So 02.03.2019
v 17:00
KST Dolní Němčí EBílovice B
Ne 03.03.2019
v 09:00
TJ Nivnice CVlčnov B
So 02.03.2019
v 17:00
Orel Ostrožská N. Ves BVelehrad A
So 02.03.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov AStrání A
Ne 03.03.2019
v 10:30
Komňa AÚjezdec-Těšov B
20. kolo soutěže RP I. třída
Ne 10.03.2019
v 09:00
AMON Kunovice DKomňa A
Ne 10.03.2019
v 11:00
Újezdec-Těšov BStrání A
So 09.03.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov AOrel Ostrožská N. Ves B
Ne 10.03.2019
v 09:00
Velehrad ATJ Nivnice C
Ne 10.03.2019
v 07:30
Vlčnov BKST Dolní Němčí E
Ne 10.03.2019
v 08:00
Břestek ABílovice B
21. kolo soutěže RP I. třída
Ne 17.03.2019
v 09:00
Bílovice BAMON Kunovice D
Ne 17.03.2019
v 09:00
Vlčnov BBřestek A
So 16.03.2019
v 17:00
KST Dolní Němčí EVelehrad A
Ne 17.03.2019
v 09:00
TJ Nivnice CVážany - Ořechov A
So 16.03.2019
v 17:00
Orel Ostrožská N. Ves BÚjezdec-Těšov B
So 16.03.2019
v 17:30
Strání AKomňa A
22. kolo soutěže RP I. třída
So 23.03.2019
v 17:30
Strání AAMON Kunovice D
Ne 24.03.2019
v 10:30
Komňa AOrel Ostrožská N. Ves B
Ne 24.03.2019
v 09:00
TJ Nivnice CÚjezdec-Těšov B
So 23.03.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov AKST Dolní Němčí E
Ne 24.03.2019
v 08:00
Břestek AVelehrad A
Ne 24.03.2019
v 09:00
Vlčnov BBílovice B

Nápověda

Rozpis soutěže

Barevný puntík vlevo od jména mužstva znázorňuje výsledek utkání pro ono družstvo:

zelený puntík = mužstvo vyhrálo
červený puntík = mužstvo prohrálo
žlutý puntík = mužstvo remizovalo

Kliknutím na výsledek zobrazíte podrobnosti utkání.

Vpravo jsou ikony, které udávají stav utkání v systému:
Ikona červeného otazníku = nenahlášený výsledek. Kliknutím na tuto ikonu můžete výsledek nahlásit. Výsledek lze nahlásit pouze po uplynutí stanoveného data utkání.
Ikona hodin = čeká na potvrzení. Výsledek je nahlášený a čeká na schválení do systému.
Šedá fajfka = potvrzený výsledek. Výsledek potvrdil administrátor.
Zelená fajfka = utkání je započítané v systému. To znamená, že až teď se hráčům započítávají zápasy, aktualizuje se tabulka, atd.

Tato ikona se zobrazí vedle výsledku, když je k dispozici naskenovaný zápis utkání. Kliknutím na tuto ikonu tento naskenovaný zápis stáhnete.