Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP II. třída

Úspěšnost ve čtyřhrách

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 7 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Zemánek JosefDrslavice - Veletiny C121212036:13100.00%
48,4
2.Šašinka JiříBojkovice B11109128:1190.00%
38,1
3.Blažek DominikDrslavice - Veletiny C141412239:2085.71%
50,9
4.Durčák TomášVážany - Ořechov B121210234:1583.33%
44,1
5.Man FrantišekÚjezdec - Těšov C886219:1275.00%
26,6
6.Schuster TomášSpartak Hluk B11118329:1872.73%
36,6
7.Sadilek StanislavSpartak Hluk B11118327:1772.73%
36,3
8.Schuster LukášSpartak Hluk B11118327:1772.73%
36,3
9.Vozár VlastimilVlčnov C775215:1171.43%
22,2
10.Pospíšek KarelSpartak Hluk B10107326:1670.00%
32,8
11.Trtek TomášDrslavice - Veletiny B14139431:1769.23%
42,8
12.Niessner JosefDrslavice - Veletiny B12128431:1666.67%
39,7
13.Korvas RadomírVážany - Ořechov B12128427:1866.67%
37,8
14.Pospíšil MarekBílovice C996321:1366.67%
28,8
15.Kolařík RadomírBojkovice B13138530:2161.54%
39,7
16.Vlk AntonínOstrožská N. Ves C11106421:1260.00%
30,9
17.Urbánek Jan ml.Bojkovice B10106423:1860.00%
29,7
18.Holub PetrBílovice C12127527:2158.33%
35,3
19.Prchlík LuborBojkovice B12127527:2358.33%
34,7
20.Kodrla TomášOstrožská N. Ves C774314:1257.14%
20,0
21.Moštěk MarcelVlčnov C774312:1557.14%
18,4
22.Zimčík TomášHorní Němčí A11116524:2154.55%
30,9
23.Pomykal ŠimonBánov A984418:1550.00%
22,2
24.Zálešák PavelBánov A12115623:2245.45%
28,8
25.Tureček PavelHorní Němčí A11115622:2345.45%
28,1
26.Tománková JanaDrslavice - Veletiny B873412:1642.86%
16,6
27.Křapa IvoVlčnov C12125717:2741.67%
27,2
28.Capanda RadimKST Hluk A883510:1837.50%
17,2
29.Kočí JosefHorní Němčí A11114721:2436.36%
25,9
30.Vintr PavelOstrožská N. Ves C11114721:2736.36%
25,0
31.Heinrich StanislavÚjezdec - Těšov C11114717:2436.36%
24,7
32.Haloda PavelHorní Němčí A993617:2033.33%
20,6
33.Niessner EmilDrslavice - Veletiny C993617:2333.33%
19,7
34.Adámek ŠtěpánDrslavice - Veletiny C13134924:3430.77%
27,5
35.Foltýn JakubBílovice C10103713:2230.00%
20,6
36.Rampáček PatrikOstrožská N. Ves C12113817:2627.27%
22,5
37.Barcuch JosefBílovice C11113814:2527.27%
21,9
38.Kryštof RadekDrslavice - Veletiny B14113815:2727.27%
21,6
39.Kuchař ZdeněkVážany - Ořechov B882613:2125.00%
15,6
40.Hauerlandová MonikaVlčnov C88268:2025.00%
14,4
41.Píšková IvanaBánov A11102813:2520.00%
18,1
42.Balouch MartinBánov A98088:240.00%
10,0
43.Schottl TeodorVážany - Ořechov B99099:270.00%
11,3
Hráči 6 a méně odehranými utkání ( <50% )
44.Surý JakubÚjezdec - Těšov C555015:5100.00%
20,3
45.Kučerák VratkoOstrožská N. Ves C11103:0100.00%
4,4
46.Michalčík MatyášBojkovice B22206:4100.00%
7,5
47.Brulík JosefÚjezdec - Těšov C11103:1100.00%
4,1
48.Janča MichalSpartak Hluk B11103:2100.00%
3,8
49.Mitáček AntonínKST Hluk A665117:883.33%
21,9
50.Malíková KláraKST Hluk A554114:880.00%
17,5
51.Dohnal VojtěchKST Hluk A554112:780.00%
17,2
52.Trtek ŠimonDrslavice - Veletiny C43217:566.67%
9,4
53.Mlýnek Ctibor st.Vlčnov C33216:466.67%
9,4
54.Gottwald JakubVážany - Ořechov B33217:666.67%
9,1
55.Švehla LadislavÚjezdec - Těšov C663313:1050.00%
16,9
56.Orlovský KarelDrslavice - Veletiny B44228:750.00%
10,9
57.Čapka MartinBánov A22114:350.00%
5,6
58.Kolečkář MatyášOstrožská N. Ves C22114:450.00%
5,3
59.Šoc RomanVážany - Ořechov B44227:950.00%
10,0
60.Tureček MarekHorní Němčí A44226:850.00%
10,0
61.Šašinka Radek st.KST Hluk A54226:950.00%
9,7
62.Ševeček StanislavDrslavice - Veletiny C43127:733.33%
7,2
63.Javor JanDrslavice - Veletiny B43125:733.33%
6,6
64.Mlýnek Ctibor ml.Vlčnov C33124:733.33%
6,3
65.Miklíček DominikOstrožská N. Ves C33123:633.33%
6,3
66.Pekař TomášBílovice C44137:1125.00%
7,8
67.Vlachynský JaroslavVlčnov C55145:1320.00%
8,4
68.Lekeš RomanÚjezdec - Těšov C55144:1420.00%
7,8
69.Bartošík VítVážany - Ořechov B11012:30.00%
1,6
70.Dvořáček TomášHorní Němčí A11012:30.00%
1,6
71.Pešl MiroslavVlčnov C11011:30.00%
1,3
72.Stehlík JanBojkovice B11011:30.00%
1,3
73.Novotný VojtěchKST Hluk A11011:30.00%
1,3
74.Balouch MilanBánov A11011:30.00%
1,3
75.Cába JaroslavBánov A11011:30.00%
1,3
76.Konečný JosefOstrožská N. Ves C11011:30.00%
1,3
77.Neuberger LiborVážany - Ořechov B11011:30.00%
1,3
78.Šimek LiborBánov A11011:30.00%
1,3
79.Macháček OldřichBojkovice B22023:60.00%
2,8
80.Baláž JozefBánov A22023:60.00%
2,8
81.Bobčík AdamHorní Němčí A11010:30.00%
0,9
82.Capanda TadeášKST Hluk A21010:30.00%
0,9
83.Sklenář MarekÚjezdec - Těšov C11010:30.00%
0,9
84.Kolaja AlešVlčnov C11010:30.00%
0,9
85.Kučera FrantišekVlčnov C11010:30.00%
0,9
86.Králík TomášÚjezdec - Těšov C11010:30.00%
0,9
87.Pummer DavidÚjezdec - Těšov C22022:60.00%
2,5
88.Procházka MichalÚjezdec - Těšov C33032:90.00%
3,4
89.Příhodová MiroslavaÚjezdec - Těšov C33031:90.00%
3,1