Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP II. třída

Rozpis soutěže

1. kolo soutěže RP II. třída
Ne 07.10.2018
v 09:00
Bílovice C
Vlčnov C
11 : 7
(41 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 09:00
Vážany - Ořechov B
Bojkovice B
7 : 11
(33 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 10:30
Drslavice - Veletiny B
Újezdec - Těšov C
15 : 3
(48 : 13)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 08:00
Drslavice - Veletiny C
Spartak Hluk B
5 : 13
(24 : 46)
Zápis Zobrazit zápis
So 06.10.2018
v 18:00
Bánov A
Horní Němčí A
14 : 4
(45 : 20)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 09:00
KST Hluk A
Ostrožská N. Ves C
7 : 11
(25 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
2. kolo soutěže RP II. třída
So 13.10.2018
v 14:00
Vlčnov C
Ostrožská N. Ves C
13 : 5
(43 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 18:00
Bánov A
KST Hluk A
18 : 0 wo
(54 : 0)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 17:00
Spartak Hluk B
Horní Němčí A
13 : 5
(47 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 18:00
Újezdec - Těšov C
Drslavice - Veletiny C
7 : 11
(25 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 14:00
Drslavice - Veletiny B
Vážany - Ořechov B
14 : 4
(44 : 20)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.10.2018
v 09:00
Bílovice C
Bojkovice B
6 : 12
(35 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
3. kolo soutěže RP II. třída
So 20.10.2018
v 18:00
Bojkovice BVlčnov C
So 20.10.2018
v 14:00
Drslavice - Veletiny BBílovice C
Ne 21.10.2018
v 09:00
Drslavice - Veletiny CVážany - Ořechov B
Ne 21.10.2018
v 10:30
Horní Němčí AÚjezdec - Těšov C
Ne 21.10.2018
v 09:00
KST Hluk ASpartak Hluk B
Ne 21.10.2018
v 10:30
Ostrožská N. Ves CBánov A
4. kolo soutěže RP II. třída
So 27.10.2018
v 17:00
Vlčnov CBánov A
So 27.10.2018
v 17:00
Spartak Hluk BOstrožská N. Ves C
Ne 28.10.2018
v 09:00
KST Hluk AÚjezdec - Těšov C
Ne 28.10.2018
v 10:30
Horní Němčí AVážany - Ořechov B
Ne 28.10.2018
v 08:00
Bílovice CDrslavice - Veletiny C
So 27.10.2018
v 14:00
Drslavice - Veletiny BBojkovice B
5. kolo soutěže RP II. třída
So 03.11.2018
v 14:00
Drslavice - Veletiny BVlčnov C
Ne 04.11.2018
v 09:00
Bojkovice BDrslavice - Veletiny C
Ne 04.11.2018
v 09:00
Bílovice CHorní Němčí A
Ne 04.11.2018
v 09:00
KST Hluk AVážany - Ořechov B
Ne 04.11.2018
v 10:30
Ostrožská N. Ves CÚjezdec - Těšov C
So 20.10.2018
v 09:00
Bánov ASpartak Hluk B
6. kolo soutěže RP II. třída
So 10.11.2018
v 17:00
Vlčnov CSpartak Hluk B
So 10.11.2018
v 18:00
Bánov AÚjezdec - Těšov C
Ne 11.11.2018
v 09:00
Vážany - Ořechov BOstrožská N. Ves C
Ne 11.11.2018
v 09:00
Bílovice CKST Hluk A
Ne 11.11.2018
v 09:00
Bojkovice BHorní Němčí A
Út 09.10.2018
v 17:30
Drslavice - Veletiny B
Drslavice - Veletiny C
7 : 11
(33 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
7. kolo soutěže RP II. třída
So 17.11.2018
v 17:00
Vlčnov CDrslavice - Veletiny C
Ne 18.11.2018
v 10:30
Horní Němčí ADrslavice - Veletiny B
Ne 18.11.2018
v 09:00
KST Hluk ABojkovice B
Ne 18.11.2018
v 10:30
Ostrožská N. Ves CBílovice C
So 17.11.2018
v 18:00
Bánov AVážany - Ořechov B
So 17.11.2018
v 17:00
Spartak Hluk BÚjezdec - Těšov C
8. kolo soutěže RP II. třída
So 24.11.2018
v 18:00
Újezdec - Těšov CVlčnov C
Ne 25.11.2018
v 09:00
Vážany - Ořechov BSpartak Hluk B
So 24.11.2018
v 18:00
Bánov ABílovice C
Ne 25.11.2018
v 08:00
Ostrožská N. Ves CBojkovice B
Ne 25.11.2018
v 09:00
KST Hluk ADrslavice - Veletiny B
So 01.09.2018
v 01:00
Drslavice - Veletiny CHorní Němčí A Nenahlášený výsledek
9. kolo soutěže RP II. třída
Ne 02.12.2018
v 10:30
Horní Němčí AVlčnov C
Ne 02.12.2018
v 09:00
KST Hluk ADrslavice - Veletiny C
Ne 02.12.2018
v 10:30
Ostrožská N. Ves CDrslavice - Veletiny B
Ne 02.12.2018
v 09:00
Bojkovice BBánov A
Ne 02.12.2018
v 09:00
Bílovice CSpartak Hluk B
So 01.12.2018
v 18:00
Újezdec - Těšov CVážany - Ořechov B
10. kolo soutěže RP II. třída
So 08.12.2018
v 17:00
Vlčnov CVážany - Ořechov B
Ne 09.12.2018
v 09:00
Bílovice CÚjezdec - Těšov C
Ne 09.12.2018
v 09:00
Bojkovice BSpartak Hluk B
So 08.12.2018
v 18:00
Bánov ADrslavice - Veletiny B
Ne 09.12.2018
v 09:00
Drslavice - Veletiny COstrožská N. Ves C
Ne 09.12.2018
v 09:00
KST Hluk AHorní Němčí A
11. kolo soutěže RP II. třída
Ne 16.12.2018
v 09:00
KST Hluk AVlčnov C
Ne 16.12.2018
v 10:30
Ostrožská N. Ves CHorní Němčí A
Ne 16.12.2018
v 09:00
Drslavice - Veletiny CBánov A
So 15.12.2018
v 17:00
Spartak Hluk BDrslavice - Veletiny B
So 15.12.2018
v 18:00
Újezdec - Těšov CBojkovice B
Ne 16.12.2018
v 09:00
Vážany - Ořechov BBílovice C
12. kolo soutěže RP II. třída
So 12.01.2019
v 17:00
Vlčnov CBílovice C
Ne 13.01.2019
v 09:00
Bojkovice BVážany - Ořechov B
So 12.01.2019
v 18:00
Újezdec - Těšov CDrslavice - Veletiny B
So 12.01.2019
v 17:00
Spartak Hluk BDrslavice - Veletiny C
Ne 13.01.2019
v 10:30
Horní Němčí ABánov A
Ne 13.01.2019
v 10:30
Ostrožská N. Ves CKST Hluk A
13. kolo soutěže RP II. třída
Ne 20.01.2019
v 10:30
Ostrožská N. Ves CVlčnov C
Ne 20.01.2019
v 09:00
KST Hluk ABánov A
Ne 20.01.2019
v 10:30
Horní Němčí ASpartak Hluk B
Ne 20.01.2019
v 08:00
Drslavice - Veletiny CÚjezdec - Těšov C
Ne 20.01.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov BDrslavice - Veletiny B
Ne 20.01.2019
v 09:00
Bojkovice BBílovice C
14. kolo soutěže RP II. třída
So 01.09.2018
v 01:00
Vlčnov CBojkovice B Nenahlášený výsledek
Ne 27.01.2019
v 09:00
Bílovice CDrslavice - Veletiny B
Ne 27.01.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov BDrslavice - Veletiny C
So 26.01.2019
v 18:00
Újezdec - Těšov CHorní Němčí A
So 26.01.2019
v 17:00
Spartak Hluk BKST Hluk A
So 26.01.2019
v 18:00
Bánov AOstrožská N. Ves C
15. kolo soutěže RP II. třída
So 02.02.2019
v 18:00
Bánov AVlčnov C
Ne 03.02.2019
v 10:30
Ostrožská N. Ves CSpartak Hluk B
So 02.02.2019
v 18:00
Újezdec - Těšov CKST Hluk A
Ne 03.02.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov BHorní Němčí A
Ne 03.02.2019
v 09:00
Drslavice - Veletiny CBílovice C
Ne 03.02.2019
v 09:00
Bojkovice BDrslavice - Veletiny B
16. kolo soutěže RP II. třída
So 09.02.2019
v 17:00
Vlčnov CDrslavice - Veletiny B
Ne 10.02.2019
v 08:00
Drslavice - Veletiny CBojkovice B
Ne 10.02.2019
v 10:30
Horní Němčí ABílovice C
Ne 10.02.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov BKST Hluk A
Pá 08.02.2019
v 18:30
Újezdec - Těšov COstrožská N. Ves C
So 09.02.2019
v 17:00
Spartak Hluk BBánov A
17. kolo soutěže RP II. třída
So 16.02.2019
v 17:00
Spartak Hluk BVlčnov C
So 16.02.2019
v 18:00
Újezdec - Těšov CBánov A
Ne 17.02.2019
v 10:30
Ostrožská N. Ves CVážany - Ořechov B
Ne 17.02.2019
v 09:00
KST Hluk ABílovice C
Ne 17.02.2019
v 10:30
Horní Němčí ABojkovice B
Pá 19.10.2018
v 19:30
Drslavice - Veletiny CDrslavice - Veletiny B
18. kolo soutěže RP II. třída
Ne 24.02.2019
v 09:00
Drslavice - Veletiny CVlčnov C
So 23.02.2019
v 14:00
Drslavice - Veletiny BHorní Němčí A
Ne 24.02.2019
v 09:00
Bojkovice BKST Hluk A
Ne 24.02.2019
v 09:00
Bílovice COstrožská N. Ves C
Ne 24.02.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov BBánov A
So 23.02.2019
v 18:00
Újezdec - Těšov CSpartak Hluk B
19. kolo soutěže RP II. třída
So 02.03.2019
v 17:00
Vlčnov CÚjezdec - Těšov C
So 02.03.2019
v 17:00
Spartak Hluk BVážany - Ořechov B
Ne 03.03.2019
v 09:00
Bílovice CBánov A
Ne 03.03.2019
v 09:00
Bojkovice BOstrožská N. Ves C
So 02.03.2019
v 14:00
Drslavice - Veletiny BKST Hluk A
Ne 03.03.2019
v 10:30
Horní Němčí ADrslavice - Veletiny C
20. kolo soutěže RP II. třída
So 09.03.2019
v 14:00
Vlčnov CHorní Němčí A
Ne 10.03.2019
v 09:00
Drslavice - Veletiny CKST Hluk A
So 09.03.2019
v 14:00
Drslavice - Veletiny BOstrožská N. Ves C
So 09.03.2019
v 18:00
Bánov ABojkovice B
So 09.03.2019
v 17:00
Spartak Hluk BBílovice C
Ne 10.03.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov BÚjezdec - Těšov C
21. kolo soutěže RP II. třída
Ne 17.03.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov BVlčnov C
So 16.03.2019
v 18:00
Újezdec - Těšov CBílovice C
So 16.03.2019
v 17:00
Spartak Hluk BBojkovice B
So 16.03.2019
v 14:00
Drslavice - Veletiny BBánov A
Ne 17.03.2019
v 10:30
Ostrožská N. Ves CDrslavice - Veletiny C
Ne 17.03.2019
v 10:30
Horní Němčí AKST Hluk A
22. kolo soutěže RP II. třída
So 23.03.2019
v 17:00
Vlčnov CKST Hluk A
Ne 24.03.2019
v 10:30
Horní Němčí AOstrožská N. Ves C
So 23.03.2019
v 18:00
Bánov ADrslavice - Veletiny C
So 23.03.2019
v 14:00
Drslavice - Veletiny BSpartak Hluk B
Ne 24.03.2019
v 09:00
Bojkovice BÚjezdec - Těšov C
Ne 24.03.2019
v 09:00
Bílovice CVážany - Ořechov B

Nápověda

Rozpis soutěže

Barevný puntík vlevo od jména mužstva znázorňuje výsledek utkání pro ono družstvo:

zelený puntík = mužstvo vyhrálo
červený puntík = mužstvo prohrálo
žlutý puntík = mužstvo remizovalo

Kliknutím na výsledek zobrazíte podrobnosti utkání.

Vpravo jsou ikony, které udávají stav utkání v systému:
Ikona červeného otazníku = nenahlášený výsledek. Kliknutím na tuto ikonu můžete výsledek nahlásit. Výsledek lze nahlásit pouze po uplynutí stanoveného data utkání.
Ikona hodin = čeká na potvrzení. Výsledek je nahlášený a čeká na schválení do systému.
Šedá fajfka = potvrzený výsledek. Výsledek potvrdil administrátor.
Zelená fajfka = utkání je započítané v systému. To znamená, že až teď se hráčům započítávají zápasy, aktualizuje se tabulka, atd.

Tato ikona se zobrazí vedle výsledku, když je k dispozici naskenovaný zápis utkání. Kliknutím na tuto ikonu tento naskenovaný zápis stáhnete.