Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP III. třída

Soviš Radek

Historie zápasů

   Soviš Radek Soupeř Sety
Zápas proti: Ostrožská N. Ves DZobrazit zápis
Soviš RadekMacek Jiří
Kučerák Vratko
Mahdalíček Josef st.
23
Soviš RadekMiklíček Dominik
13
Soviš RadekKučerák Vratko
32
Soviš RadekMahdalíček Josef st.
31
Soviš RadekKolečkář Matyáš
13
Zápas proti: Orel Uherské Hradiště AZobrazit zápis
Soviš RadekŠmíd Václav
13
Soviš RadekHorák Jiří
30
Soviš RadekJurča Klement
30
Zápas proti: Zlechov AZobrazit zápis
Soviš RadekMacek Jiří
Paška Luděk
Hvožďa František
13
Soviš RadekPaška Luděk
23
Soviš RadekTománek Jiří st.
32
Soviš RadekHvožďa František
13
Soviš RadekTománek Jiří ml.
23
Zápas proti: Velehrad BZobrazit zápis
Soviš RadekJanča Michal
Smetana Jan
Vaněk Lukáš
31
Soviš RadekVaněk Lukáš
31
Soviš RadekObdržálek Ondřej
23
Soviš RadekSmetana Jan
23
Soviš RadekMachala Miroslav
23
Zápas proti: ZŠ Strání BZobrazit zápis
Soviš RadekJanča Michal
Bušo Libor
Štajner Petr
30
Soviš RadekŠtajner Petr
03
Soviš RadekMikláš Petr
31
Soviš RadekBušo Libor
23
Soviš RadekPopelka Václav
32
Zápas proti: Komňa BZobrazit zápis
Soviš RadekJanča Michal
Zetík Lukáš
Mlček Ladislav
30
Soviš RadekVaverka Ivo
31
Soviš RadekMikulka Libor
32
Soviš RadekMlček Ladislav
23
Soviš RadekZetík Lukáš
30
Zápas proti: Vážany - Ořechov CZobrazit zápis
Soviš RadekJanča Michal
Šoc Roman
Kodrla Petr
30
Soviš RadekŠoc Roman
30
Soviš RadekMrkva David
03
Soviš RadekKuchař Zdeněk
32
Soviš RadekKodrla Petr
30
Zápas proti: Bílovice DZobrazit zápis
Soviš RadekMacek Jiří
Pekař Tomáš
Slívová Adriana
13
Soviš RadekRešl František
30
Soviš RadekSlívová Adriana
31
Soviš RadekPekař Tomáš
23
Soviš RadekPekař Jiří st.
30
Zápas proti: Bystřice pod Lop. BZobrazit zápis
Soviš RadekMacek Jiří
Valenta Martin
Hodulík David
30
Soviš RadekHodulík David
30
Soviš RadekValenta Martin
30
Soviš RadekHodl Jaroslav
30
Soviš RadekKročil Jaroslav
31
Zápas proti: Drslavice - Veletiny DZobrazit zápis
Soviš RadekMacek Jiří
Orlovský Karel
Ševeček Stanislav
30
Soviš RadekOrlovský Karel
13
Soviš RadekCihlář Vladimír
30
Soviš RadekŠeveček Stanislav
31
Soviš RadekJavor Jan
30
Zápas proti: Ostrožská N. Ves DZobrazit zápis
Soviš RadekMacek Jiří
Kučerák Vratko
Konečný Josef
23
Soviš RadekKonečný Josef
32
Soviš RadekMiklíček Dominik
23
Soviš RadekKolečkář Matyáš
32
Soviš RadekKučerák Vratko
13
Zápas proti: Orel Uherské Hradiště AZobrazit zápis
Soviš RadekMacek Jiří
Bukvic Jan
Miroš Miroslav
03
Soviš RadekHorák Jiří
30
Soviš RadekFridrich Zdeněk
30
Soviš RadekBukvic Jan
30
Soviš RadekMiroš Miroslav
23
Zápas proti: Zlechov AZobrazit zápis
Soviš RadekMacek Jiří
Tománek Jiří ml.
Tománek Jiří st.
23
Soviš RadekTománek Jiří st.
32
Soviš RadekGottwald David
30
Soviš RadekTománek Jiří ml.
13
Soviš RadekHvožďa František
30
Zápas proti: Velehrad BZobrazit zápis
Soviš RadekMacek Jiří
Vaněk Lukáš
Ševčík Karel
03
Soviš RadekŠevčík Karel
23
Soviš RadekVaněk Václav
31
Soviš RadekMachala Miroslav
30
Soviš RadekVaněk Lukáš
03
Zápas proti: Komňa BZobrazit zápis
Soviš RadekZubík Jaroslav
Mlček Ladislav
Toman Dalibor
31
Soviš RadekGlajch Michal
30
Soviš RadekMikulka Libor
32
Soviš RadekToman Dalibor
30
Soviš RadekMlček Ladislav
31
Zápas proti: Vážany - Ořechov CZobrazit zápis
Soviš RadekKuchař Zdeněk
13
Soviš RadekŠoc Roman
30
Soviš RadekMrkva David
30
Zápas proti: AMON Kunovice EZobrazit zápis
Soviš RadekZubík Jaroslav
Fialík Tomáš
Šrom Dominik
13
Soviš RadekFialík Tomáš
23
Soviš RadekŠrom Dominik
13
Soviš RadekBureš Petr
32
Soviš RadekGabriel Petr
30
Zápas proti: Bílovice DZobrazit zápis
Soviš RadekPospíšek Štěpán
Holák David
Pospíšil František ml.
13
Soviš RadekPekař Tomáš
03
Soviš RadekJanků Martin
31
Soviš RadekHolák David
30
Soviš RadekPospíšil František ml.
30
Zápas proti: Bystřice pod Lop. BZobrazit zápis
Soviš RadekZubík Jaroslav
Valenta Martin
Guryča Petr
13
Soviš RadekHodl Jaroslav
13
Soviš RadekGuryča Petr
13
Soviš RadekKročil Jaroslav
03
Soviš RadekValenta Martin
03