Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP III. třída

Úspěšnost ve čtyřhrách

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 7 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Kučerák VratkoOstrožská N. Ves D111110132:1590.91%
33,3
2.Konečný JosefOstrožská N. Ves D998125:1388.89%
26,5
3.Kuchař ZdeněkVážany - Ořechov C776119:985.71%
20,5
4.Neuberger LiborVážany - Ořechov C776119:1085.71%
20,3
5.Miroš MiroslavOrel Uherské Hradiště A121210233:1383.33%
35,5
6.Hodl JaroslavBystřice pod Lop. B131210232:1683.33%
34,5
7.Kročil JaroslavBystřice pod Lop. B12119229:1581.82%
31,3
8.Tománek Jiří ml.Zlechov A11119227:1481.82%
31,0
9.Schottl TeodorVážany - Ořechov C997224:1477.78%
24,8
10.Tománek Jiří st.Zlechov A131310331:1776.92%
35,5
11.Schuster LukášSpartak Hluk C886221:1275.00%
21,8
12.Machala MiroslavVelehrad B775217:1071.43%
18,5
13.Janča MichalSpartak Hluk C13139432:1569.23%
35,0
14.Popelka VáclavZŠ Strání B12128431:1866.67%
31,3
15.Pekař TomášBílovice D996323:1466.67%
23,3
16.Vaněk VáclavVelehrad B996323:1566.67%
23,0
17.Mikláš PetrZŠ Strání B11117428:1863.64%
27,8
18.Bušo LiborZŠ Strání B11117422:1863.64%
26,3
19.Paška LuděkZlechov A874317:1157.14%
17,0
20.Obdržálek OndřejVelehrad B874315:1257.14%
16,3
21.Pekař Jiří st.Bílovice D774314:1457.14%
15,5
22.Bureš PetrAMON Kunovice E995419:1655.56%
20,5
23.Štajner PetrZŠ Strání B995416:1755.56%
19,5
24.Hvožďa FrantišekZlechov A12116527:1754.55%
26,5
25.Soviš RadekSpartak Hluk C11116524:1654.55%
26,0
26.Janků MartinBílovice D10105522:1850.00%
22,3
27.Michalčík MatyášKomňa B884417:1450.00%
17,8
28.Urbančík ZdeněkBílovice D884417:1750.00%
17,0
29.Pospíšek ŠtěpánSpartak Hluk C884416:1650.00%
17,0
30.Smetana JanVelehrad B884416:1650.00%
17,0
31.Mrkva DavidVážany - Ořechov C884417:1850.00%
16,8
32.Slívová AdrianaBílovice D884414:1950.00%
15,8
33.Mikulka PetrKomňa B11115621:2145.45%
22,8
34.Miklíček DominikOstrožská N. Ves D994517:1844.44%
18,3
35.Machala RadekBystřice pod Lop. B994516:2144.44%
17,3
36.Kodrla MiroslavOstrožská N. Ves D773415:1342.86%
14,8
37.Mléčka ZdeněkAMON Kunovice E773411:1642.86%
13,0
38.Jančar AlešAMON Kunovice E12125721:2541.67%
23,3
39.Vaněk LukášVelehrad B11104620:1940.00%
20,3
40.Valenta MartinBystřice pod Lop. B13135821:3138.46%
23,3
41.Ševeček StanislavDrslavice - Veletiny D883511:1937.50%
13,8
42.Ševčík KarelVelehrad B993615:2233.33%
15,5
43.Mikulka LiborKomňa B12103719:2530.00%
17,3
44.Orlovský KarelDrslavice - Veletiny D10103715:2430.00%
16,5
45.Koranda ŠtěpánOrel Uherské Hradiště A982612:2125.00%
12,3
46.Macek JiříSpartak Hluk C10102815:2420.00%
15,3
47.Horák JiříOrel Uherské Hradiště A121221012:3216.67%
15,5
48.Šoc RomanVážany - Ořechov C77169:1914.29%
9,3
49.Gabriel PetrAMON Kunovice E99188:2511.11%
10,5
50.Javor JanDrslavice - Veletiny D111111011:319.09%
12,8
51.Mikuláštík JaromírDrslavice - Veletiny D77074:210.00%
6,3
52.Cihlář VladimírDrslavice - Veletiny D77071:210.00%
5,5
Hráči 6 a méně odehranými utkání ( <50% )
53.Bukvic JanOrel Uherské Hradiště A444012:1100.00%
13,8
54.Glajch MichalKomňa B544012:5100.00%
12,8
55.Šmíd VáclavOrel Uherské Hradiště A33309:3100.00%
9,8
56.Vojtěšek IvanZlechov A11103:0100.00%
3,5
57.Pokorák VlastimilVážany - Ořechov C11103:1100.00%
3,3
58.Machynka PavelVážany - Ořechov C11103:1100.00%
3,3
59.Mimochodek JanZŠ Strání B11103:2100.00%
3,0
60.Kolečkář MatyášOstrožská N. Ves D44319:675.00%
10,5
61.Šrom DominikAMON Kunovice E33218:566.67%
7,8
62.Mahdalíček Josef st.Ostrožská N. Ves D33218:666.67%
7,5
63.Kadlček JiříOstrožská N. Ves D33217:566.67%
7,5
64.Volák MarekAMON Kunovice E33217:666.67%
7,3
65.Zubík JaroslavSpartak Hluk C22114:350.00%
4,5
66.Trtek ŠimonDrslavice - Veletiny D44227:750.00%
8,5
67.Fialík TomášAMON Kunovice E22113:350.00%
4,3
68.Fridrich ZdeněkOrel Uherské Hradiště A44227:850.00%
8,3
69.Pospíšil František ml.Bílovice D22113:450.00%
4,0
70.Holák DavidBílovice D22113:550.00%
3,8
71.Janoušek MarekVážany - Ořechov C44227:1050.00%
7,8
72.Bruštíková PetraZŠ Strání B44226:950.00%
7,8
73.Gottwald DavidZlechov A662412:1233.33%
11,5
74.Hladík LukášAMON Kunovice E33125:633.33%
5,5
75.Jurča KlementOrel Uherské Hradiště A55145:1220.00%
7,0
76.Mrázek LukášDrslavice - Veletiny D55145:1320.00%
6,8
77.Rešl FrantišekBílovice D66154:1716.67%
7,0
78.Vaverka IvoKomňa B11012:30.00%
1,3
79.Machala TomášBystřice pod Lop. B11011:30.00%
1,0
80.Šoustek OndřejVážany - Ořechov C11011:30.00%
1,0
81.Vaněk JiříZlechov A11011:30.00%
1,0
82.Suchánek AdamVážany - Ořechov C11011:30.00%
1,0
83.Tesař MiloslavVážany - Ořechov C22023:60.00%
2,3
84.Kučeráková NikolaOstrožská N. Ves D22023:60.00%
2,3
85.Novák LudvíkKomňa B11010:30.00%
0,8
86.Hodulík DavidBystřice pod Lop. B11010:30.00%
0,8
87.Kodrla PetrVážany - Ořechov C11010:30.00%
0,8
88.Bartošík JosefVážany - Ořechov C11010:30.00%
0,8
89.Toman DaliborKomňa B32022:60.00%
2,0
90.Gottwald MiroslavVážany - Ořechov C22022:60.00%
2,0
91.Guryča PetrBystřice pod Lop. B33033:90.00%
3,0
92.Mlček LadislavKomňa B55055:150.00%
5,0
93.Zetík LukášKomňa B44042:120.00%
3,5
94.Rudinská ZitaAMON Kunovice E44040:120.00%
3,0