Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP III. třída

Rozpis soutěže

1. kolo soutěže RP III. třída
So 06.10.2018
v 17:00
AMON Kunovice E
Velehrad B
4 : 14
(22 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
So 06.10.2018
v 17:00
Bílovice D
Vážany - Ořechov C
7 : 11
(29 : 41)
Zápis Zobrazit zápis
So 06.10.2018
v 17:00
Bystřice pod Lop. B
Komňa B
12 : 6
(42 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
So 06.10.2018
v 17:00
Drslavice - Veletiny D
ZŠ Strání B
8 : 10
(32 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 10:30
Ostrožská N. Ves D
Spartak Hluk C
10 : 8
(40 : 33)
Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 08:00
Orel Uherské Hradiště A
Zlechov A
10 : 8
(40 : 29)
Zápis Zobrazit zápis
2. kolo soutěže RP III. třída
So 13.10.2018
v 17:00
Velehrad B
Zlechov A
7 : 11
(30 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
Čt 11.10.2018
v 17:00
Spartak Hluk C
Orel Uherské Hradiště A
8 : 10
(30 : 31)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 14:30
ZŠ Strání B
Ostrožská N. Ves D
13 : 5Zápis Výsledek čeká na schválení
So 13.10.2018
v 17:00
Drslavice - Veletiny D
Komňa B
2 : 16
(14 : 50)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.10.2018
v 09:00
Vážany - Ořechov C
Bystřice pod Lop. B
3 : 15
(19 : 48)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 17:00
Bílovice D
AMON Kunovice E
10 : 8
(38 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
3. kolo soutěže RP III. třída
So 20.10.2018
v 17:00
Bílovice DVelehrad B
So 20.10.2018
v 17:00
Bystřice pod Lop. BAMON Kunovice E
So 20.10.2018
v 17:00
Drslavice - Veletiny DVážany - Ořechov C
Ne 21.10.2018
v 08:00
Ostrožská N. Ves DKomňa B
Pá 19.10.2018
v 17:00
ZŠ Strání BOrel Uherské Hradiště A
Ne 21.10.2018
v 09:00
Zlechov ASpartak Hluk C
4. kolo soutěže RP III. třída
So 27.10.2018
v 17:00
Velehrad BSpartak Hluk C
So 27.10.2018
v 14:30
ZŠ Strání BZlechov A
Ne 28.10.2018
v 08:00
Komňa BOrel Uherské Hradiště A
Ne 28.10.2018
v 09:00
Vážany - Ořechov COstrožská N. Ves D
So 27.10.2018
v 17:00
AMON Kunovice EDrslavice - Veletiny D
So 27.10.2018
v 17:00
Bystřice pod Lop. BBílovice D
5. kolo soutěže RP III. třída
So 03.11.2018
v 17:00
Bystřice pod Lop. BVelehrad B
So 03.11.2018
v 17:00
Bílovice DDrslavice - Veletiny D
Ne 04.11.2018
v 08:00
Ostrožská N. Ves DAMON Kunovice E
Ne 04.11.2018
v 09:00
Vážany - Ořechov COrel Uherské Hradiště A
Ne 04.11.2018
v 09:00
Zlechov AKomňa B
Ne 04.11.2018
v 10:00
Spartak Hluk CZŠ Strání B
6. kolo soutěže RP III. třída
So 10.11.2018
v 14:30
ZŠ Strání BVelehrad B
Ne 11.11.2018
v 08:00
Komňa BSpartak Hluk C
Ne 11.11.2018
v 09:00
Zlechov AVážany - Ořechov C
Ne 11.11.2018
v 08:00
Orel Uherské Hradiště AAMON Kunovice E
So 10.11.2018
v 17:00
Bílovice DOstrožská N. Ves D
So 10.11.2018
v 17:00
Bystřice pod Lop. BDrslavice - Veletiny D
7. kolo soutěže RP III. třída
So 17.11.2018
v 17:00
Drslavice - Veletiny DVelehrad B
Ne 18.11.2018
v 10:30
Ostrožská N. Ves DBystřice pod Lop. B
Ne 18.11.2018
v 08:00
Orel Uherské Hradiště ABílovice D
So 17.11.2018
v 17:00
AMON Kunovice EZlechov A
Ne 18.11.2018
v 09:00
Vážany - Ořechov CSpartak Hluk C
So 17.11.2018
v 14:30
ZŠ Strání BKomňa B
8. kolo soutěže RP III. třída
So 24.11.2018
v 17:00
Velehrad BKomňa B
So 24.11.2018
v 14:30
ZŠ Strání BVážany - Ořechov C
So 24.11.2018
v 17:00
AMON Kunovice ESpartak Hluk C
Ne 25.11.2018
v 09:00
Zlechov ABílovice D
Ne 25.11.2018
v 08:00
Orel Uherské Hradiště ABystřice pod Lop. B
So 01.09.2018
v 01:00
Drslavice - Veletiny DOstrožská N. Ves D Nenahlášený výsledek
9. kolo soutěže RP III. třída
Ne 02.12.2018
v 08:00
Ostrožská N. Ves DVelehrad B
Ne 02.12.2018
v 08:00
Orel Uherské Hradiště ADrslavice - Veletiny D
So 01.12.2018
v 17:00
Bystřice pod Lop. BZlechov A
So 01.12.2018
v 17:00
Bílovice DSpartak Hluk C
So 01.12.2018
v 14:30
ZŠ Strání BAMON Kunovice E
Ne 02.12.2018
v 09:00
Vážany - Ořechov CKomňa B
10. kolo soutěže RP III. třída
Ne 09.12.2018
v 09:00
Vážany - Ořechov CVelehrad B
So 08.12.2018
v 17:00
AMON Kunovice EKomňa B
So 08.12.2018
v 17:00
Bílovice DZŠ Strání B
Ne 09.12.2018
v 10:00
Spartak Hluk CBystřice pod Lop. B
Ne 09.12.2018
v 09:00
Zlechov ADrslavice - Veletiny D
Ne 09.12.2018
v 10:30
Ostrožská N. Ves DOrel Uherské Hradiště A
11. kolo soutěže RP III. třída
Ne 16.12.2018
v 08:00
Orel Uherské Hradiště AVelehrad B
Ne 16.12.2018
v 09:00
Zlechov AOstrožská N. Ves D
Ne 16.12.2018
v 10:00
Spartak Hluk CDrslavice - Veletiny D
So 15.12.2018
v 14:30
ZŠ Strání BBystřice pod Lop. B
Ne 16.12.2018
v 08:00
Komňa BBílovice D
So 15.12.2018
v 17:00
AMON Kunovice EVážany - Ořechov C
12. kolo soutěže RP III. třída
So 12.01.2019
v 17:00
Velehrad BAMON Kunovice E
Ne 13.01.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov CBílovice D
Ne 13.01.2019
v 08:00
Komňa BBystřice pod Lop. B
So 12.01.2019
v 14:30
ZŠ Strání BDrslavice - Veletiny D
Ne 13.01.2019
v 10:00
Spartak Hluk COstrožská N. Ves D
Ne 13.01.2019
v 09:00
Zlechov AOrel Uherské Hradiště A
13. kolo soutěže RP III. třída
Ne 20.01.2019
v 09:00
Zlechov AVelehrad B
Ne 20.01.2019
v 08:00
Orel Uherské Hradiště ASpartak Hluk C
Ne 20.01.2019
v 10:30
Ostrožská N. Ves DZŠ Strání B
Ne 20.01.2019
v 08:00
Komňa BDrslavice - Veletiny D
So 19.01.2019
v 17:00
Bystřice pod Lop. BVážany - Ořechov C
So 19.01.2019
v 17:00
AMON Kunovice EBílovice D
14. kolo soutěže RP III. třída
So 26.01.2019
v 17:00
Velehrad BBílovice D
So 26.01.2019
v 14:00
AMON Kunovice EBystřice pod Lop. B
Ne 27.01.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov CDrslavice - Veletiny D
Ne 27.01.2019
v 08:00
Komňa BOstrožská N. Ves D
Ne 27.01.2019
v 08:00
Orel Uherské Hradiště AZŠ Strání B
Ne 27.01.2019
v 10:00
Spartak Hluk CZlechov A
15. kolo soutěže RP III. třída
Ne 03.02.2019
v 10:00
Spartak Hluk CVelehrad B
Ne 03.02.2019
v 09:00
Zlechov AZŠ Strání B
Ne 03.02.2019
v 08:00
Orel Uherské Hradiště AKomňa B
Ne 03.02.2019
v 08:00
Ostrožská N. Ves DVážany - Ořechov C
So 02.02.2019
v 17:00
Drslavice - Veletiny DAMON Kunovice E
So 02.02.2019
v 17:00
Bílovice DBystřice pod Lop. B
16. kolo soutěže RP III. třída
So 09.02.2019
v 17:00
Velehrad BBystřice pod Lop. B
So 09.02.2019
v 14:00
Drslavice - Veletiny DBílovice D
So 09.02.2019
v 17:00
AMON Kunovice EOstrožská N. Ves D
Ne 10.02.2019
v 09:00
Orel Uherské Hradiště AVážany - Ořechov C
Ne 10.02.2019
v 08:00
Komňa BZlechov A
So 09.02.2019
v 14:30
ZŠ Strání BSpartak Hluk C
17. kolo soutěže RP III. třída
So 16.02.2019
v 17:00
Velehrad BZŠ Strání B
Ne 17.02.2019
v 10:00
Spartak Hluk CKomňa B
Ne 17.02.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov CZlechov A
So 16.02.2019
v 17:00
AMON Kunovice EOrel Uherské Hradiště A
So 16.02.2019
v 14:00
Ostrožská N. Ves DBílovice D
So 16.02.2019
v 17:00
Drslavice - Veletiny DBystřice pod Lop. B
18. kolo soutěže RP III. třída
So 23.02.2019
v 17:00
Velehrad BDrslavice - Veletiny D
So 23.02.2019
v 17:00
Bystřice pod Lop. BOstrožská N. Ves D
So 23.02.2019
v 17:00
Bílovice DOrel Uherské Hradiště A
Ne 24.02.2019
v 09:00
Zlechov AAMON Kunovice E
Ne 24.02.2019
v 10:00
Spartak Hluk CVážany - Ořechov C
Ne 24.02.2019
v 08:00
Komňa BZŠ Strání B
19. kolo soutěže RP III. třída
Ne 03.03.2019
v 08:00
Komňa BVelehrad B
Ne 03.03.2019
v 09:00
Vážany - Ořechov CZŠ Strání B
Ne 03.03.2019
v 10:00
Spartak Hluk CAMON Kunovice E
So 02.03.2019
v 17:00
Bílovice DZlechov A
So 02.03.2019
v 17:00
Bystřice pod Lop. BOrel Uherské Hradiště A
Ne 03.03.2019
v 10:30
Ostrožská N. Ves DDrslavice - Veletiny D
20. kolo soutěže RP III. třída
So 09.03.2019
v 17:00
Velehrad BOstrožská N. Ves D
So 09.03.2019
v 17:00
Drslavice - Veletiny DOrel Uherské Hradiště A
Ne 10.03.2019
v 09:00
Zlechov ABystřice pod Lop. B
Ne 10.03.2019
v 10:30
Spartak Hluk CBílovice D
So 09.03.2019
v 17:00
AMON Kunovice EZŠ Strání B
Ne 10.03.2019
v 08:00
Komňa BVážany - Ořechov C
21. kolo soutěže RP III. třída
So 16.03.2019
v 17:00
Velehrad BVážany - Ořechov C
Ne 17.03.2019
v 08:00
Komňa BAMON Kunovice E
So 16.03.2019
v 14:30
ZŠ Strání BBílovice D
So 16.03.2019
v 17:00
Bystřice pod Lop. BSpartak Hluk C
So 16.03.2019
v 17:00
Drslavice - Veletiny DZlechov A
Ne 17.03.2019
v 08:00
Orel Uherské Hradiště AOstrožská N. Ves D
22. kolo soutěže RP III. třída
So 23.03.2019
v 17:00
Velehrad BOrel Uherské Hradiště A
Ne 24.03.2019
v 10:30
Ostrožská N. Ves DZlechov A
Ne 24.03.2019
v 08:00
Drslavice - Veletiny DSpartak Hluk C
So 23.03.2019
v 17:00
Bystřice pod Lop. BZŠ Strání B
So 23.03.2019
v 17:00
Bílovice DKomňa B
Ne 24.03.2019
v 09:00
AMON Kunovice EVážany - Ořechov C

Nápověda

Rozpis soutěže

Barevný puntík vlevo od jména mužstva znázorňuje výsledek utkání pro ono družstvo:

zelený puntík = mužstvo vyhrálo
červený puntík = mužstvo prohrálo
žlutý puntík = mužstvo remizovalo

Kliknutím na výsledek zobrazíte podrobnosti utkání.

Vpravo jsou ikony, které udávají stav utkání v systému:
Ikona červeného otazníku = nenahlášený výsledek. Kliknutím na tuto ikonu můžete výsledek nahlásit. Výsledek lze nahlásit pouze po uplynutí stanoveného data utkání.
Ikona hodin = čeká na potvrzení. Výsledek je nahlášený a čeká na schválení do systému.
Šedá fajfka = potvrzený výsledek. Výsledek potvrdil administrátor.
Zelená fajfka = utkání je započítané v systému. To znamená, že až teď se hráčům započítávají zápasy, aktualizuje se tabulka, atd.

Tato ikona se zobrazí vedle výsledku, když je k dispozici naskenovaný zápis utkání. Kliknutím na tuto ikonu tento naskenovaný zápis stáhnete.