Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP IV. třída

Úspěšnost jednotlivců

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 4 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Kučík KvětoslavBřestek B51817151:1694.44%
85,5
2.Surý JakubÚjezdec - Těšov D62018257:1990.00%
93,0
3.Mlýnek Ctibor ml.Vlčnov D72825380:1989.29%
132,8
4.Mlýnek Ctibor st.Vlčnov D62420465:2083.33%
108,4
5.Vojtěšek IvanZlechov B62420463:2683.33%
105,4
6.Vozár VlastimilVlčnov D52016450:2380.00%
85,1
7.Pokorák VlastimilVážany - Ořechov D41512339:1780.00%
64,5
8.Gregůrek IvoNivnice D51915447:2778.95%
78,4
9.Bobčík AdamHorní Němčí B62116553:2876.19%
86,6
10.Miklíček DominikOrel Ostrožská N. Ves E62418661:3375.00%
98,3
11.Lekeš RomanÚjezdec - Těšov D62015552:2475.00%
83,6
12.Paška ZdeněkZlechov B72820867:3871.43%
111,4
13.Kolínský VladimírZlechov B72719864:3270.37%
108,4
14.Uher AdrianDolní Němčí F72719865:3770.37%
106,9
15.Váňa DavidVážany - Ořechov D41611539:2068.75%
63,8
16.Čapka MartinBánov B72718962:4366.67%
101,6
17.Šoc RomanVážany - Ořechov D52013744:2865.00%
75,4
18.Novotný AntonínUherský Ostroh A52013745:3065.00%
75,0
19.Tureček MarekHorní Němčí B62013743:2965.00%
74,6
20.Šálek JanDolní Němčí F62214850:3363.64%
82,1
21.Balouch MilanBánov B51912741:3363.16%
68,3
22.Bobčík MatyášDolní Němčí F41610632:2762.50%
56,6
23.Vařecha MartinOrel Ostrožská N. Ves E4159633:2160.00%
55,1
24.Kodrla MiroslavOrel Ostrožská N. Ves E624141054:4258.33%
84,8
25.Kolaja AlešVlčnov D624141050:3858.33%
84,8
26.Dvořáček TomášHorní Němčí B61911844:3657.89%
66,4
27.Malík RomanBřestek B726151157:4257.69%
92,3
28.Bobčík RomanHorní Němčí B4169730:2656.25%
54,4
29.Malíková AlžbětaBřestek B52011943:3855.00%
67,5
30.Cába JaroslavBánov B727131449:5048.15%
84,8
31.Švihký PetrÚjezdec - Těšov D6178933:3047.06%
54,4
32.Novotný VojtěchUherský Ostroh A726121441:4846.15%
78,4
33.Kuchař ZdeněkVážany - Ořechov D624111349:4745.83%
75,4
34.Chmelař MichalUherský Ostroh A52091139:4045.00%
61,5
35.Fraňo JanNivnice D4156925:3340.00%
42,0
36.Veverka RadimÚjezdec - Těšov D5135825:2838.46%
37,5
37.Húsek MartinOrel Ostrožská N. Ves E41651123:3931.25%
39,4
38.Vaněk JiříZlechov B41651124:4231.25%
38,6
39.Hubíček JosefBřestek B52061431:4830.00%
49,9
40.Gottwald MiroslavVážany - Ořechov D41441018:3028.57%
34,5
41.Baran LiborUherský Ostroh A62461832:5525.00%
56,6
42.Kaštánek ZdeněkUherské Hradiště B52051522:5125.00%
43,5
43.Švestka JosefBánov B62351824:5621.74%
49,1
44.Kvapil RadekUherský Ostroh A51631311:4318.75%
29,6
45.Koranda ŠtěpánUherské Hradiště B52031719:5215.00%
38,3
46.Kučeráková NikolaOrel Ostrožská N. Ves E51621415:4312.50%
29,3
47.Sýkora RostislavNivnice D4111105:329.09%
16,5
48.Machálek OndřejNivnice D41411311:407.14%
22,5
49.Machalík JanDolní Němčí F5151149:446.67%
22,5
50.Bulejko DavidNivnice D41611512:476.25%
24,8
51.Slivečková LenkaUherské Hradiště B4161156:456.25%
23,3
52.Hvožďa PetrUherské Hradiště B52011910:585.00%
28,9
53.Baroň MartinDolní Němčí F6201193:595.00%
25,9
Hráči 3 a méně odehranými utkání ( <50% )
54.Libra PetrNivnice D3109129:1190.00%
46,1
55.Malík PetrBřestek B287122:587.50%
37,5
56.Balouch MartinBánov B14319:375.00%
16,9
57.Krušina JindřichBřestek B285318:1362.50%
29,3
58.Ševčík JiříBřestek B3126624:2250.00%
39,0
59.Pešl MiroslavVlčnov D284417:1550.00%
26,3
60.Janoušek MarekVážany - Ořechov D26339:1250.00%
18,0
61.Fojtík MartinNivnice D3104619:2040.00%
29,6
62.Jurásek TomášOrel Ostrožská N. Ves E283512:1737.50%
21,8
63.Šebesta PavelZlechov B28359:1837.50%
20,3
64.Uher Antonín st.Dolní Němčí F36248:1633.33%
14,3
65.Pummer DavidÚjezdec - Těšov D3124819:2833.33%
31,1
66.Gottwald DavidZlechov B393610:1933.33%
22,5
67.Valný VojtěchOrel Ostrožská N. Ves E14137:1125.00%
9,4
68.Kučera FrantišekVlčnov D14136:1125.00%
9,0
69.Kodrla PetrVážany - Ořechov D3123915:2925.00%
27,4
70.Bukvic JanUherské Hradiště B3123913:2725.00%
27,4
71.Nevařilová MagdalénaVážany - Ořechov D11010:30.00%
1,1
72.Kočí MartinHorní Němčí B11010:30.00%
1,1
73.Bartošík JosefVážany - Ořechov D14043:120.00%
5,6
74.Bednařík MarekVlčnov D14043:120.00%
5,6
75.Fusek JaroslavUherské Hradiště B14041:120.00%
4,9
76.Halíček JanUherský Ostroh A26065:180.00%
8,6
77.Huňka VladimírHorní Němčí B25050:150.00%
5,6
78.Šimek LiborBánov B28086:240.00%
11,3