Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP IV. třída

Rozpis soutěže

1. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 07.10.2018
v 09:00
Břestek B
Vlčnov D
12 : 6
(43 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 09:00
Dolní Němčí F
Vážany - Ořechov D
4 : 14
(22 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 10:30
Horní Němčí B
Újezdec - Těšov D
6 : 12
(8 : 9)
Zápis Zobrazit zápis
So 06.10.2018
v 17:00
Nivnice D
Uherský Ostroh A
9 : 9
(31 : 39)
Zápis Zobrazit zápis
So 06.10.2018
v 14:00
Orel Ostrožská N. Ves E
Bánov B
7 : 11
(35 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 10:30
Uherské Hradiště B
Zlechov B
2 : 16
(12 : 49)
Zápis Zobrazit zápis
2. kolo soutěže RP IV. třída
Pá 12.10.2018
v 17:00
Vlčnov D
Zlechov B
16 : 2
(50 : 14)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 15:30
Bánov B
Uherské Hradiště B
16 : 2
(49 : 11)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.10.2018
v 08:00
Orel Ostrožská N. Ves E
Uherský Ostroh A
10 : 8
(39 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.10.2018
v 08:00
Újezdec - Těšov D
Nivnice D
11 : 7
(41 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.10.2018
v 10:30
Horní Němčí B
Vážany - Ořechov D
13 : 5
(42 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 14.10.2018
v 09:00
Břestek B
Dolní Němčí F
10 : 8
(36 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
3. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 21.10.2018
v 09:00
Dolní Němčí F
Vlčnov D
8 : 10
(29 : 38)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.10.2018
v 09:00
Břestek B
Horní Němčí B
7 : 11
(33 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
So 20.10.2018
v 17:00
Nivnice D
Vážany - Ořechov D
11 : 7
(39 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
So 20.10.2018
v 16:00
Orel Ostrožská N. Ves E
Újezdec - Těšov D
7 : 11
(27 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.10.2018
v 10:30
Uherské Hradiště B
Uherský Ostroh A
3 : 15
(14 : 50)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.10.2018
v 09:00
Zlechov B
Bánov B
11 : 7
(36 : 26)
Zápis Zobrazit zápis
4. kolo soutěže RP IV. třída
So 27.10.2018
v 15:30
Bánov B
Vlčnov D
2 : 16
(16 : 51)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.10.2018
v 10:30
Uherský Ostroh A
Zlechov B
2 : 16
(15 : 48)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.10.2018
v 08:00
Újezdec - Těšov D
Uherské Hradiště B
18 : 0
(54 : 0)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.10.2018
v 15:30
Vážany - Ořechov D
Orel Ostrožská N. Ves E
4 : 14
(23 : 44)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.10.2018
v 09:00
Břestek B
Nivnice D
15 : 3
(48 : 17)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.10.2018
v 08:30
Horní Němčí B
Dolní Němčí F
12 : 6
(42 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
5. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 04.11.2018
v 10:30
Horní Němčí B
Vlčnov D
6 : 12
(23 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.11.2018
v 09:00
Dolní Němčí F
Nivnice D
7 : 11
(28 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.11.2018
v 14:00
Orel Ostrožská N. Ves E
Břestek B
6 : 12
(32 : 42)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.11.2018
v 10:30
Uherské Hradiště B
Vážany - Ořechov D
0 : 18
(7 : 54)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 04.11.2018
v 09:00
Zlechov B
Újezdec - Těšov D
11 : 7
(40 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.11.2018
v 17:00
Uherský Ostroh A
Bánov B
6 : 12
(26 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
6. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 11.11.2018
v 09:00
Vlčnov D
Uherský Ostroh A
16 : 2
(50 : 11)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.11.2018
v 15:30
Bánov B
Újezdec - Těšov D
6 : 12
(27 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
St 07.11.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov D
Zlechov B
4 : 14
(28 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
Út 06.11.2018
v 18:30
Uherské Hradiště B
Břestek B
4 : 14
(18 : 44)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.11.2018
v 10:00
Orel Ostrožská N. Ves E
Dolní Němčí F
8 : 10
(28 : 36)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.11.2018
v 10:30
Horní Němčí B
Nivnice D
7 : 11 Výsledek odsouhlasen
7. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 18.11.2018
v 09:00
Vlčnov D
Nivnice D
14 : 4
(50 : 19)
Zobrazit zápis
So 17.11.2018
v 14:00
Orel Ostrožská N. Ves E
Horní Němčí B
8 : 10
(31 : 33)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.11.2018
v 09:00
Dolní Němčí F
Uherské Hradiště B
13 : 5
(41 : 23)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.11.2018
v 09:00
Zlechov B
Břestek B
12 : 6
(41 : 30)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.11.2018
v 15:30
Bánov B
Vážany - Ořechov D
6 : 12
(28 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.11.2018
v 16:00
Uherský Ostroh A
Újezdec - Těšov D
6 : 12
(24 : 43)
Zápis Zobrazit zápis
8. kolo soutěže RP IV. třída
Pá 23.11.2018
v 18:30
Újezdec - Těšov DVlčnov D
So 24.11.2018
v 15:30
Vážany - Ořechov DUherský Ostroh A
So 24.11.2018
v 15:30
Bánov BBřestek B
Ne 25.11.2018
v 09:00
Zlechov BDolní Němčí F
Ne 25.11.2018
v 10:30
Horní Němčí BUherské Hradiště B
So 24.11.2018
v 14:00
Orel Ostrožská N. Ves ENivnice D
9. kolo soutěže RP IV. třída
So 01.12.2018
v 14:00
Orel Ostrožská N. Ves EVlčnov D
So 01.12.2018
v 17:00
Nivnice DUherské Hradiště B
Ne 02.12.2018
v 09:00
Zlechov BHorní Němčí B
Ne 02.12.2018
v 09:00
Dolní Němčí FBánov B
So 01.12.2018
v 17:00
Uherský Ostroh ABřestek B
Ne 02.12.2018
v 08:00
Újezdec - Těšov DVážany - Ořechov D
10. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 09.12.2018
v 09:00
Vlčnov DVážany - Ořechov D
Ne 09.12.2018
v 09:00
Břestek BÚjezdec - Těšov D
Ne 09.12.2018
v 09:00
Dolní Němčí FUherský Ostroh A
Ne 09.12.2018
v 10:30
Horní Němčí BBánov B
So 08.12.2018
v 17:00
Nivnice DZlechov B
So 08.12.2018
v 14:00
Orel Ostrožská N. Ves EUherské Hradiště B
11. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 16.12.2018
v 09:00
Vlčnov DUherské Hradiště B
Ne 16.12.2018
v 09:00
Zlechov BOrel Ostrožská N. Ves E
So 15.12.2018
v 15:30
Bánov BNivnice D
Ne 16.12.2018
v 10:30
Horní Němčí BUherský Ostroh A
Ne 16.12.2018
v 09:00
Dolní Němčí FÚjezdec - Těšov D
So 15.12.2018
v 15:30
Vážany - Ořechov DBřestek B
12. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 13.01.2019
v 09:00
Vlčnov DBřestek B
So 12.01.2019
v 15:30
Vážany - Ořechov DDolní Němčí F
Ne 13.01.2019
v 08:00
Újezdec - Těšov DHorní Němčí B
So 12.01.2019
v 17:00
Uherský Ostroh ANivnice D
So 12.01.2019
v 15:30
Bánov BOrel Ostrožská N. Ves E
Ne 13.01.2019
v 09:00
Zlechov BUherské Hradiště B
13. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 20.01.2019
v 09:00
Zlechov BVlčnov D
Ne 20.01.2019
v 10:30
Uherské Hradiště BBánov B
So 19.01.2019
v 17:00
Uherský Ostroh AOrel Ostrožská N. Ves E
So 19.01.2019
v 17:00
Nivnice DÚjezdec - Těšov D
So 19.01.2019
v 15:30
Vážany - Ořechov DHorní Němčí B
Ne 20.01.2019
v 09:00
Dolní Němčí FBřestek B
14. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 27.01.2019
v 07:30
Vlčnov DDolní Němčí F
Ne 27.01.2019
v 10:00
Horní Němčí BBřestek B
So 26.01.2019
v 15:30
Vážany - Ořechov DNivnice D
Ne 27.01.2019
v 08:00
Újezdec - Těšov DOrel Ostrožská N. Ves E
So 26.01.2019
v 17:00
Uherský Ostroh AUherské Hradiště B
So 26.01.2019
v 15:30
Bánov BZlechov B
15. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 03.02.2019
v 09:00
Vlčnov DBánov B
Ne 03.02.2019
v 09:00
Zlechov BUherský Ostroh A
Ne 03.02.2019
v 10:30
Uherské Hradiště BÚjezdec - Těšov D
So 02.02.2019
v 14:00
Orel Ostrožská N. Ves EVážany - Ořechov D
So 02.02.2019
v 17:00
Nivnice DBřestek B
Ne 03.02.2019
v 09:00
Dolní Němčí FHorní Němčí B
16. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 10.02.2019
v 09:00
Vlčnov DHorní Němčí B
So 09.02.2019
v 17:00
Nivnice DDolní Němčí F
Ne 10.02.2019
v 09:00
Břestek BOrel Ostrožská N. Ves E
So 09.02.2019
v 15:30
Vážany - Ořechov DUherské Hradiště B
Ne 10.02.2019
v 08:00
Újezdec - Těšov DZlechov B
So 09.02.2019
v 15:30
Bánov BUherský Ostroh A
17. kolo soutěže RP IV. třída
So 16.02.2019
v 17:00
Uherský Ostroh AVlčnov D
Ne 17.02.2019
v 08:00
Újezdec - Těšov DBánov B
Ne 17.02.2019
v 09:00
Zlechov BVážany - Ořechov D
Ne 17.02.2019
v 09:00
Břestek BUherské Hradiště B
Ne 17.02.2019
v 09:00
Dolní Němčí FOrel Ostrožská N. Ves E
So 16.02.2019
v 17:00
Nivnice DHorní Němčí B
18. kolo soutěže RP IV. třída
So 23.02.2019
v 17:00
Nivnice DVlčnov D
Ne 24.02.2019
v 10:30
Horní Němčí BOrel Ostrožská N. Ves E
Ne 24.02.2019
v 10:30
Uherské Hradiště BDolní Němčí F
Ne 24.02.2019
v 09:00
Břestek BZlechov B
So 23.02.2019
v 15:30
Vážany - Ořechov DBánov B
Ne 24.02.2019
v 08:00
Újezdec - Těšov DUherský Ostroh A
19. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 03.03.2019
v 09:00
Vlčnov DÚjezdec - Těšov D
So 02.03.2019
v 17:00
Uherský Ostroh AVážany - Ořechov D
Ne 03.03.2019
v 09:00
Břestek BBánov B
Ne 03.03.2019
v 09:00
Dolní Němčí FZlechov B
Ne 03.03.2019
v 10:30
Uherské Hradiště BHorní Němčí B
So 02.03.2019
v 17:00
Nivnice DOrel Ostrožská N. Ves E
20. kolo soutěže RP IV. třída
So 01.09.2018
v 01:00
Vlčnov DOrel Ostrožská N. Ves E Nenahlášený výsledek
Ne 10.03.2019
v 10:30
Uherské Hradiště BNivnice D
Ne 10.03.2019
v 10:30
Horní Němčí BZlechov B
So 09.03.2019
v 15:30
Bánov BDolní Němčí F
Ne 10.03.2019
v 09:00
Břestek BUherský Ostroh A
So 09.03.2019
v 15:30
Vážany - Ořechov DÚjezdec - Těšov D
21. kolo soutěže RP IV. třída
So 16.03.2019
v 15:30
Vážany - Ořechov DVlčnov D
Ne 17.03.2019
v 08:00
Újezdec - Těšov DBřestek B
So 16.03.2019
v 17:00
Uherský Ostroh ADolní Němčí F
So 16.03.2019
v 15:00
Bánov BHorní Němčí B
Ne 17.03.2019
v 09:00
Zlechov BNivnice D
Ne 17.03.2019
v 10:30
Uherské Hradiště BOrel Ostrožská N. Ves E
22. kolo soutěže RP IV. třída
Ne 24.03.2019
v 10:30
Uherské Hradiště BVlčnov D
So 23.03.2019
v 14:00
Orel Ostrožská N. Ves EZlechov B
So 23.03.2019
v 17:00
Nivnice DBánov B
So 23.03.2019
v 17:00
Uherský Ostroh AHorní Němčí B
Ne 24.03.2019
v 08:00
Újezdec - Těšov DDolní Němčí F
Ne 24.03.2019
v 09:00
Břestek BVážany - Ořechov D

Nápověda

Rozpis soutěže

Barevný puntík vlevo od jména mužstva znázorňuje výsledek utkání pro ono družstvo:

zelený puntík = mužstvo vyhrálo
červený puntík = mužstvo prohrálo
žlutý puntík = mužstvo remizovalo

Kliknutím na výsledek zobrazíte podrobnosti utkání.

Vpravo jsou ikony, které udávají stav utkání v systému:
Ikona červeného otazníku = nenahlášený výsledek. Kliknutím na tuto ikonu můžete výsledek nahlásit. Výsledek lze nahlásit pouze po uplynutí stanoveného data utkání.
Ikona hodin = čeká na potvrzení. Výsledek je nahlášený a čeká na schválení do systému.
Šedá fajfka = potvrzený výsledek. Výsledek potvrdil administrátor.
Zelená fajfka = utkání je započítané v systému. To znamená, že až teď se hráčům započítávají zápasy, aktualizuje se tabulka, atd.

Tato ikona se zobrazí vedle výsledku, když je k dispozici naskenovaný zápis utkání. Kliknutím na tuto ikonu tento naskenovaný zápis stáhnete.