Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP V. třída

Úspěšnost ve čtyřhrách

# Jméno Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspešnost Body
Hráči s 4 a více odehranými utkání ( > 50% )
1.Lůčný JakubUherský Ostroh B555015:3100.00%
8,4
2.Balouch MilanBánov C444012:1100.00%
6,9
3.Sedlák PetrBánov C665117:683.33%
9,0
4.Chovanec PetrBystřice pod Lop. C665117:683.33%
9,0
5.Chvatík MarekST AMON Kunovice F554114:380.00%
7,6
6.Hodulík DavidBystřice pod Lop. C554114:680.00%
7,3
7.Vráblík DušanTJ Vlčnov E554114:780.00%
7,1
8.Gottwald MiroslavVážany - Ořechov E654112:680.00%
7,0
9.Pešl MiroslavTJ Vlčnov E443111:675.00%
5,5
10.Kodrla PetrVážany - Ořechov E54319:675.00%
5,3
11.Kubena MarekBystřice pod Lop. C44319:775.00%
5,1
12.Hladík LukášST AMON Kunovice F664215:666.67%
8,1
13.Kučera FrantišekTJ Vlčnov E664215:1066.67%
7,6
14.Galuška MartinUherský Ostroh B664213:966.67%
7,5
15.Sedlák Petr st.Bánov C664214:1166.67%
7,4
16.Janoušek MarekVážany - Ořechov E653210:960.00%
5,8
17.Tesař MiloslavVážany - Ořechov E65329:1060.00%
5,5
18.Šimůnek OndřejST AMON Kunovice F663312:1150.00%
6,5
19.Přerovský JosefTJ Vlčnov E55238:1240.00%
4,5
20.Burián TomášUherský Ostroh B55236:1140.00%
4,4
21.Šimůnek MartinST AMON Kunovice F662410:1233.33%
5,5
22.Halíček JanUherský Ostroh B44137:925.00%
3,4
23.Kubala PavelSpartak Hluk D44135:925.00%
3,1
24.Vítek JaroslavBánov C44135:1025.00%
3,0
25.Širůček MaxmiliánSpartak Hluk D77165:1814.29%
4,3
26.Bobková VeronikaKST Hluk B44043:120.00%
1,9
27.Dufka FrantišekKST Hluk B44043:120.00%
1,9
28.Uherková MarieSpartak Hluk D44041:120.00%
1,6
29.Grebeňová JanaKST Hluk B55053:150.00%
2,3
30.Pavlík MatoušSpartak Hluk D66062:180.00%
2,5
Hráči 3 a méně odehranými utkání ( <50% )
31.Dornica PetrBystřice pod Lop. C33309:0100.00%
5,3
32.Machala RadekBystřice pod Lop. C22206:0100.00%
3,5
33.Bednařík MarekTJ Vlčnov E11103:0100.00%
1,8
34.Suchánek AdamVážany - Ořechov E11103:0100.00%
1,8
35.Hodulík AdamBystřice pod Lop. C11103:0100.00%
1,8
36.Machala RomanBystřice pod Lop. C22206:4100.00%
3,0
37.Šimek LiborBánov C11103:1100.00%
1,6
38.Stodůlka RostislavST AMON Kunovice F11103:2100.00%
1,5
39.Lekeš LukášBánov C33218:566.67%
3,9
40.Burián AdamUherský Ostroh B33216:566.67%
3,6
41.Míšek JiříSpartak Hluk D22115:350.00%
2,4
42.Bartošík JosefVážany - Ořechov E22114:450.00%
2,1
43.Zubík JaroslavSpartak Hluk D22113:350.00%
2,1
44.Vrábelová NatálieBánov C22113:450.00%
2,0
45.Nevařilová MagdalénaVážany - Ořechov E22113:550.00%
1,9
46.Kročil AdamBánov C11012:30.00%
0,6
47.Matula LiborBánov C11012:30.00%
0,6
48.Polášek ZdeněkKST Hluk B11011:30.00%
0,5
49.Machala TomášBystřice pod Lop. C11010:30.00%
0,4
50.Capanda JakubKST Hluk B11010:30.00%
0,4
51.Svoboda MartinUherský Ostroh B33034:90.00%
1,6
52.Konečný Michal nejml.Uherský Ostroh B22021:60.00%
0,9
53.Capanda TadeášKST Hluk B22020:60.00%
0,8
54.Grebeňová PetraKST Hluk B33032:90.00%
1,4
55.Liliana ŠirůčkováSpartak Hluk D33031:90.00%
1,3
56.Moštěk RichardTJ Vlčnov E33031:90.00%
1,3