Stolní tenis, Uherské Hradiště

RP V. třída

Rozpis soutěže

1. kolo soutěže RP V. třída
Ne 07.10.2018
v 09:00
ST AMON Kunovice F
TJ Vlčnov E
18 : 0 woZápis Výsledek odsouhlasen
Ne 07.10.2018
v 10:00
Bystřice pod Lop. C
Vážany - Ořechov E
13 : 5
(43 : 21)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 07.10.2018
v 09:00
KST Hluk B
Uherský Ostroh B
4 : 14
(24 : 44)
Zápis Zobrazit zápis
So 06.10.2018
v 15:30
Bánov C
Spartak Hluk D
18 : 0
(54 : 3)
Zápis Zobrazit zápis
2. kolo soutěže RP V. třída
So 13.10.2018
v 15:00
Spartak Hluk D
TJ Vlčnov E
0 : 18
(4 : 54)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 17:00
Uherský Ostroh B
Bánov C
8 : 10
(31 : 34)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov E
KST Hluk B
18 : 0
(54 : 0)
Zápis Zobrazit zápis
So 13.10.2018
v 14:00
ST AMON Kunovice F
Pokuta: 50+50,- Kč
nenahraný zápis 22.10., 29.10.
Bystřice pod Lop. C
13 : 5
(47 : 22)
Zápis Zobrazit zápis
3. kolo soutěže RP V. třída
Ne 21.10.2018
v 10:00
Bystřice pod Lop. C
TJ Vlčnov E
12 : 6
(39 : 28)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 21.10.2018
v 09:00
KST Hluk B
Pokuta: 50+50,- Kč
nenahraný zápis, nezadaný zápis 29.10.
ST AMON Kunovice F
1 : 17
(8 : 51)
Zápis Zobrazit zápis
Pá 19.10.2018
v 18:00
Bánov C
Vážany - Ořechov E
9 : 9
(33 : 32)
Zápis Zobrazit zápis
So 20.10.2018
v 15:00
Spartak Hluk D
Uherský Ostroh B
1 : 17
(6 : 52)
Zápis Zobrazit zápis
4. kolo soutěže RP V. třída
Út 23.10.2018
v 18:00
TJ Vlčnov E
Uherský Ostroh B
11 : 7
(39 : 24)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.10.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov E
Spartak Hluk D
16 : 2
(50 : 9)
Zápis Zobrazit zápis
So 27.10.2018
v 14:00
ST AMON Kunovice F
Bánov C
12 : 6
(42 : 25)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 28.10.2018
v 09:00
KST Hluk B
Pokuta: 50+50,- Kč
Nenahlaseny výsledek 28.10 15:24, nezadaný zápis na STIS 12.11.
Bystřice pod Lop. C
4 : 14Zápis Výsledek odsouhlasen
5. kolo soutěže RP V. třída
Ne 04.11.2018
v 09:00
KST Hluk B
Pokuta: 50,- Kč
nezadaný zápis na STIS 12.11.
TJ Vlčnov E
2 : 16
(13 : 51)
Zobrazit zápis
So 03.11.2018
v 15:30
Bánov C
Bystřice pod Lop. C
15 : 3
(47 : 16)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.11.2018
v 15:00
Spartak Hluk D
ST AMON Kunovice F
0 : 18
(1 : 54)
Zápis Zobrazit zápis
So 03.11.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov E
Pokuta: 50,- Kč
nezadaný zápis na STIS 12.11.
Uherský Ostroh B
14 : 4
(47 : 20)
Zápis Zobrazit zápis
6. kolo soutěže RP V. třída
So 10.11.2018
v 14:00
TJ Vlčnov E
Vážany - Ořechov E
6 : 12
(29 : 40)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.11.2018
v 14:00
ST AMON Kunovice F
Uherský Ostroh B
14 : 4
(43 : 20)
Zápis Zobrazit zápis
So 10.11.2018
v 15:00
Spartak Hluk D
Bystřice pod Lop. C
3 : 15
(16 : 47)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 11.11.2018
v 09:00
KST Hluk B
Bánov C
8 : 10
(28 : 34)
Zobrazit zápis
7. kolo soutěže RP V. třída
So 17.11.2018
v 14:00
TJ Vlčnov E
Bánov C
12 : 6
(43 : 27)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.11.2018
v 15:00
Spartak Hluk D
KST Hluk B
15 : 3
(46 : 19)
Zápis Zobrazit zápis
Ne 18.11.2018
v 10:00
Bystřice pod Lop. C
Uherský Ostroh B
11 : 7
(46 : 22)
Zápis Zobrazit zápis
So 17.11.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov E
ST AMON Kunovice F
5 : 13
(26 : 45)
Zápis Zobrazit zápis
8. kolo soutěže RP V. třída
So 24.11.2018
v 14:00
TJ Vlčnov EST AMON Kunovice F
So 24.11.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov EBystřice pod Lop. C
So 24.11.2018
v 17:00
Uherský Ostroh BKST Hluk B
So 24.11.2018
v 15:00
Spartak Hluk DBánov C
9. kolo soutěže RP V. třída
So 01.12.2018
v 15:00
Spartak Hluk DTJ Vlčnov E
So 01.12.2018
v 15:30
Bánov CUherský Ostroh B
Ne 02.12.2018
v 09:00
KST Hluk BVážany - Ořechov E
Ne 02.12.2018
v 10:00
Bystřice pod Lop. CST AMON Kunovice F
10. kolo soutěže RP V. třída
So 08.12.2018
v 14:00
TJ Vlčnov EBystřice pod Lop. C
Ne 09.12.2018
v 09:00
ST AMON Kunovice FKST Hluk B
So 08.12.2018
v 18:00
Vážany - Ořechov EBánov C
So 08.12.2018
v 17:00
Uherský Ostroh BSpartak Hluk D
11. kolo soutěže RP V. třída
So 15.12.2018
v 17:00
Uherský Ostroh BTJ Vlčnov E
So 15.12.2018
v 15:00
Spartak Hluk DVážany - Ořechov E
Ne 16.12.2018
v 09:00
ST AMON Kunovice FBánov C
Ne 16.12.2018
v 10:00
Bystřice pod Lop. CKST Hluk B
12. kolo soutěže RP V. třída
So 12.01.2019
v 14:00
TJ Vlčnov EKST Hluk B
Ne 13.01.2019
v 10:00
Bystřice pod Lop. CBánov C
Ne 13.01.2019
v 09:00
ST AMON Kunovice FSpartak Hluk D
So 12.01.2019
v 14:30
Uherský Ostroh BVážany - Ořechov E
13. kolo soutěže RP V. třída
So 19.01.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov ETJ Vlčnov E
So 19.01.2019
v 14:30
Uherský Ostroh BST AMON Kunovice F
Ne 20.01.2019
v 10:00
Bystřice pod Lop. CSpartak Hluk D
So 19.01.2019
v 15:30
Bánov CKST Hluk B
14. kolo soutěže RP V. třída
So 26.01.2019
v 14:00
TJ Vlčnov EBánov C
Ne 27.01.2019
v 09:00
KST Hluk BSpartak Hluk D
So 26.01.2019
v 14:30
Uherský Ostroh BBystřice pod Lop. C
Ne 27.01.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov EST AMON Kunovice F
15. kolo soutěže RP V. třída
Ne 03.02.2019
v 09:00
ST AMON Kunovice FTJ Vlčnov E
Ne 03.02.2019
v 10:00
Bystřice pod Lop. CVážany - Ořechov E
Ne 03.02.2019
v 09:00
KST Hluk BUherský Ostroh B
So 02.02.2019
v 15:30
Bánov CSpartak Hluk D
16. kolo soutěže RP V. třída
So 09.02.2019
v 14:00
TJ Vlčnov ESpartak Hluk D
So 09.02.2019
v 17:00
Uherský Ostroh BBánov C
So 09.02.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov EKST Hluk B
So 09.02.2019
v 09:00
ST AMON Kunovice FBystřice pod Lop. C
17. kolo soutěže RP V. třída
Ne 17.02.2019
v 10:00
Bystřice pod Lop. CTJ Vlčnov E
Ne 17.02.2019
v 09:00
KST Hluk BST AMON Kunovice F
So 16.02.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov EBánov C
So 16.02.2019
v 15:00
Spartak Hluk DUherský Ostroh B
18. kolo soutěže RP V. třída
So 23.02.2019
v 14:00
TJ Vlčnov EUherský Ostroh B
So 23.02.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov ESpartak Hluk D
So 23.02.2019
v 15:30
Bánov CST AMON Kunovice F
Ne 24.02.2019
v 10:00
Bystřice pod Lop. CKST Hluk B
19. kolo soutěže RP V. třída
Ne 03.03.2019
v 09:00
KST Hluk BTJ Vlčnov E
So 02.03.2019
v 15:30
Bánov CBystřice pod Lop. C
So 02.03.2019
v 15:00
Spartak Hluk DST AMON Kunovice F
So 02.03.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov EUherský Ostroh B
20. kolo soutěže RP V. třída
So 09.03.2019
v 18:00
Vážany - Ořechov ETJ Vlčnov E
So 09.03.2019
v 14:00
ST AMON Kunovice FUherský Ostroh B
So 09.03.2019
v 15:00
Spartak Hluk DBystřice pod Lop. C
Ne 10.03.2019
v 09:00
KST Hluk BBánov C
21. kolo soutěže RP V. třída
So 16.03.2019
v 18:00
Bánov CTJ Vlčnov E
So 16.03.2019
v 15:00
Spartak Hluk DKST Hluk B
Ne 17.03.2019
v 10:00
Bystřice pod Lop. CUherský Ostroh B
Ne 17.03.2019
v 09:00
ST AMON Kunovice FVážany - Ořechov E

Nápověda

Rozpis soutěže

Barevný puntík vlevo od jména mužstva znázorňuje výsledek utkání pro ono družstvo:

zelený puntík = mužstvo vyhrálo
červený puntík = mužstvo prohrálo
žlutý puntík = mužstvo remizovalo

Kliknutím na výsledek zobrazíte podrobnosti utkání.

Vpravo jsou ikony, které udávají stav utkání v systému:
Ikona červeného otazníku = nenahlášený výsledek. Kliknutím na tuto ikonu můžete výsledek nahlásit. Výsledek lze nahlásit pouze po uplynutí stanoveného data utkání.
Ikona hodin = čeká na potvrzení. Výsledek je nahlášený a čeká na schválení do systému.
Šedá fajfka = potvrzený výsledek. Výsledek potvrdil administrátor.
Zelená fajfka = utkání je započítané v systému. To znamená, že až teď se hráčům započítávají zápasy, aktualizuje se tabulka, atd.

Tato ikona se zobrazí vedle výsledku, když je k dispozici naskenovaný zápis utkání. Kliknutím na tuto ikonu tento naskenovaný zápis stáhnete.